معرفی فیلم

یکی از سرگرمی‌هایی که این روزها در هوای سرد زمستانی لذت زیادی دارد، تماشای فیلم است. اما قبل از هر چیزی باید بدانیم که چه فیلم‌هایی ارزش دیدن دارند و تماشای آن‌ها حالمان را خوب می‌کند.

در ادامه به معرفی فیلم هایی پرداخته‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم که تماشای آن در فصل زمستان را از دست ندهید.

A Christmas Prince (شاهزاده کریسمس)

معرفی فیلم

ولیعهد آلدوویا قرار است در شب کریسمس تاجگذاری کند. در این حین روزنامه نگار جوانی به نام امبر برای کشف واقعیتی به این شهر کوچک سفر می‌کند. او تصمیم ندارد مقاله ساده ای بنویسد؛ بلکه می‌خواهد رسوایی بزرگی را با کشف راز میراث تخت پادشاهی افشا کند. امبر برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به عنوان معلم خانگی پرنسس جوان به کاخ نفوذ می‌کند.

Klaus (کلاوس)

معرفی فیلم

جسپر جوانک تنبلی است که پدرش او را به عنوان پستچی به شمال دور تبعید می‌کند. هدف پدر جسپر این بود که او را در مسیر درستی قرار دهد؛ اما طولی نمی‌کشد که جسپر جوان تصمیم می‌گیرد هر چه زودتر این شهر عجیب را ترک کند.

به نظر می‌رسد اجرای برنامه پدر زیاد هم کار آسانی نباشد زیرا هیچکدام از مردم شهر برای هم نامه نمی‌فرستند. به همین دلیل پسرک جوان تصمیم می‌گیرد کودکان شهر را ترغیب کند که برای سانتا کلاوس نامه بنویسند؛ غافل از این که بداند این ماجرا قرار است سالیان سال ادامه داشته باشد.

Operation Arctic (عملیات قطب شمال)

معرفی فیلم
A079

این فیلم سرد برای کسانی ساخته شده است که عاشق سرمای زمستان هستند. داستان فیلم به این صورت است که ۳ کودک در سرمای یخبندان قطب شمال گم می‌شوند و باید برای زنده ماندن بجنگند. وحشت مبارزه با خرس قطبی، تکاپوی پیدا کردن غذا و زنده ماندن در طوفانی که هیچ راهی برای گریز از آن ندارند. تمام این ماجراها این فیلم را بسیار هیجان انگیز کرده که نفس بیننده را بند می‌آورد.

Black Christmas (کریسمس سیاه)

معرفی فیلم
Lindsay (Lucy Currey) in Black Christmas, co-written and directed by Sophia Takal.

هیچ چیزی در سرمای زمستان به اندازه تماشای یک فیلم جذاب و ترسناک با تم زمستان نمی‌چسبد. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این لیست فیلم کریسمس سیاه را هم معرفی کنم. چند دانش آموز در تعطیلات کریسمس مورد حمله قرار گرفته و توسط یک غریبه کشته می‌شوند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند با هم متحد شده و راهی برای فرار و حفظ خود پیدا کنند.


معرفی فیلم Let It Snow (بزار برف بباره)

معرفی فیلم

در شهر کوچکی در شرق میانه طوفان برفی می‌گیرد و شهروندان مجبور می‌شوند در خانه‌های خود بمانند. به علت بارش شدید برف حتی قطارها هم متوقف می‌شود. دختر جوانی از شانس بد روزگار به علت توقف قطار آنجا ماندگار شده تصمیم می‌گیرد پناهگاه را رها کرده و به کافی شاپ برود. او و تمام اطرافیانش مجموعه‌ای از ماجراهای سرگرم کننده را تجربه می‌کنند.


معرفی فیلم Merry Christmas (کریسمس مبارک)

معرفی فیلم

کریسمس ۱۹۱۴ در راه است که ۴ شخصیت داستان خود را در میدان جنگ بین آلمان، فرانسه و اسکاتلند می‌یابند. این فیلم فقط درباره جنگ و مبارزه نیست، بلکه درباره دوستی خودجوش بین سربازانی است که در آستانه تعطیلات سال جدید اسلحه خود را کنار می‌گذارند.

A Cinderella Story: Christmas Wish (داستان سیندرلا)

معرفی فیلم

کت دکر در روز کریسمس مجبور است علیرغم میل خود به به نامادری و دختر نامادری اش خدمت کند. اما دوست دارد به جای انجام کارهای خانگی در چنین روزی آواز بخواند. او در مسیر کارش با مرد جوانی آشنا می‌شود که نقش بابانوئل را برای کودکان بازی می‌کند. مردی که باعث می‌شود تمام رویاهای کت به واقعیت بپیوندد.

معرفی فیلم Noelle (نوئل)

معرفی فیلم

نوئل دختر بابانوئل معروفی است که تصمیم دارد هدایای کریسمس را برای کودکان ببرد. ناگهان در شب کریسمس بابانوئل تصمیم می‌گیرد بازنشسته شود. سپسر بزرگترش این وظیفه را به عهده می‌گیرد اما مریض می‌شود و نمی‌تواند این کار را انجام دهد. به همین دلیل خواهر جوان‌ترش نوئل تصمیم می‌گیرد بار این وظیفه سنگین را به دوش بکشد.

A Bramble House Christmas

معرفی فیلم

ویلا مادر مجردی است که شغلش پرستاری است. پسرش آرزو دارد تعطیلات به شهر جادویی برامبل برود که طبق افسانه‌ها هر آرزویی در آن شهر برآورده می‌شود. اما ویلا نمی‌تواند هزینه چنین سفر گرانقیمتی را فراهم کند.

اما ناگهان همه چیز تغییر می‌کند و یکی از بیماران قدیمی ویلا ارث زیادی را به او واگذار می‌کند. حالا این خانواده می‌توانند به همراه هم سفری به شهر جادویی برامبل داشته باشند. غافل از این که نوه بیمارش در تعقیب آنهاست و مطمئن است که پرستار کلاهبرداری کرده و ارث را بالا کشیده است.

The Holiday Calendar (تقویم تعطیلات)

معرفی فیلم

ابی عکاس جوانی است که درگیری‌ها و سوتفاهمات زیادی با والدینش دارد. مادر ابی معتقد است که او حرفه اشتباهی را انتخاب کرده و باید به دنبال شغل بهتری باشد.

خانواده ابی برای جشن کریسمس دور هم جع می‌شوند. در روز تعطیل مادرش به او تقویمی می‌دهد که مادربزرگش از خود به جای گذاشته بود و همین تقویم زندگی ابی را زیر و رو می‌کند.

Coming Home for Christmas

معرفی فیلم

شب کریسمس برای لیزی بدترین شب دنیا بود؛ زیرا هم از دوست پسرش جدا شده و هم کارش را از دست داده است و نمی‌داند در آینده چه چیزی در انتظارش است. لیزی مدیریت خانه یک خانواده ثروتمند را به عهده می‌گیرد و به این نتیجه می‌رسد که زندگی با ثروتمندها زیاد هم کسل کننده نیست و در همین حین است که حتی به معجزه کریسمس امیدوار می‌شود.

Santa & Cie (سانتا و شرکا)

معرفی فیلم

همه دستیاران بابانوئل به یک بیماری ناشناخته مبتلا شده اند و بابانوئل دنبال راهی برای کمک و درمان آنهاست. اما مشکل اینجاست که هیچکس او را نمی‌شناسد و همین داستان باعث می‌شود یک ماجراجویی واقعی اتفاق بیفتد.

The Christmas Chronicles (ماجراهای کریسمس)

معرفی فیلم

تدی و کیت پیرس برادر و خواهری هستند که تصمیم زیاد با هم رفتارشان نمی‌شود. ناگهان یک هدف مشترک باعث می‌شود بیشتر به هم نزدیک شوند. تدی و کیت قرار است از بابانوئل فیلم بگیرند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند ماجراجویی غیرمنتظره ای را تدارک ببیند که همه بچه‌ها آرزوی دیدنش را دارند.

Office Christmas Party (میهمانی کریسمس اداری)

کارول رئیس یک شرکت بزرگ است و برادرش یکی از شعبه های شرکت را اداره می‌کند که زیاد هم کارهایش خوب پیش نمی‌رود. تنها راه این است که شرکت را تعطیل کنند. اما برادر کارول ناامید نمی‌شود و تصمیم می‌گیرد برای جذب یک مشتری مهم در کریسمس جشنی برگزار کند. اما به نظر می‌رسد کنترل مهمانی چندان هم کار آسانی نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید