چهارم تا دهم اسفند

در طالع بینی هفتگی چهارم تا دهم اسفند سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی چهارم تا دهم اسفند ماه را در ادامه بخوانید.

چهارم تا دهم اسفند

فروردین

این هفته یعنی چهارم تا دهم اسفند خبرهای خوبی در زمینه‌های مختلف به شما خواهد رسید و همین باعث می‌شود در ارتباطتان با دیگران بیشتر مصمم شوید. اما بهتر است در روابط جدید کمی بیشتر احتیاط کنید. اگر متاهل هستید باید منتظر گفتگوی سختی با همسرتان باشید. هر چقدر هم این گفتگو سخت و بی ادبانه باشد باید سعی کنید مخالفت نکنید. این اتفاق در محل کارتان نیز ممکن است اتفاق بیفتد. برای این که تن سالمی داشته باشید باید بیشتر از خودتان مراقبت کنید؛ مخصوصا در اواسط هفته. مصاحبه‌های شغلی موفقیت آمیز خواهد بود و رسیدن به رویاها نزدیک است. اما هرگز اولویت‌ها را فراموش نکنید. مثل سلامتی و خانواده.

اردیبهشت

این هفته برای متولد اردیبهشت یک هفته عالی پر از غافلگیرهای شادکننده است. یک سفر کوتاه در پیش رو دارید که بسیار لذت بخش است. با آدم‌های جدیدی آشنا می‌شوید و دوستان جدید پیدا می‌کنید. هزینه‌ها تا حدودی زیاد می‌شود اما درآمدتان نیز به نسبت افزایش پیدا می‌کند. از نظر سلامتی هیچ مشکلی نخواهید داشت اما باز هم باید احتیاط کنید و هیچ کار خطرناکی انجام ندهید. اگر متاهل هستید باید کمی بیشتر احتیاط کنید، و هنگام بحث و گفتگو مراقب کلماتی که به زبان می‌آورید باشید.

خرداد

چهارم تا دهم اسفند برای کسانی که می‌خواهند وارد یک رابطه جدید شوند فرصت خوبی است. این هفته برای رشد کاری نیز بهترین فرصت است. این هفته برای محصلانی که آزمونی رقابتی دارند چندان هفته خوبی نیست. همسرتان پر از اشتیاق و انرژی خواهد بود. اگر تصمیم دارید پیشنهاد ازدواج به کسی که دوستش دارید بدهید، موفق خواهید شد. این هفته باید در رابطه با سلامتی خود کمی بیشتر احتیاط کنید. برنامه غذایی سالم داشته باشید و مراقبه کنید. هله هوله نخورید. این هفته تصمیم‌های مهم نگیرید؛ مخصوصا در رابطه با مسائل مالی بهتر است با مشاور مالی مشورت کنید.

تیر

این هفته موفقیت شما با کار گروهی است. پس برای موفقیت بهتر است عضو یک گروه شوید زیرا به تنهایی نمی‌توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. اگر دانشجو یا محصل هستید این هفته اتفاقات خوبی قرار است برای شما بیفتد. سرمایه‌گذاری‌های بلند مدتی که در گذشته انجام داده‌اید این هفته به سود و نتیجه خواهد رسید. اما ممکن است یک سری هزینه‌های اضافی و غیرمنتظره هم داشته باشید. اگر احساس می‌کنید همسرتان اشتیاق و انرژی خود را از دست داده است سعی کنید با انجام دادن یکسری کارها به او انگیزه بیشتری بدهید. فرد بسیار حساس و احساساتی هستید؛ پس بهتر است احساسات خود را کنترل کرده و زود ناراحت نشوید.

مرداد

در کارهای خود تداوم داشته باشید و سعی کنید با مدیر یا همکاران‌تان وارد بحث و گفتگو نشوید. زیرا این مسائل فقط باعث ناراحتی شما می‌شود. اگر دانشجو یا محصل هستید منتظر یک پاداش بزرگ باشید. چهارم تا دهم اسفند فرصت‌های زیادی درب خانه شما را می‌زند. آن‌ها را از دست ندهید. اجازه ندهید قرض و قوله‌ها روی هم تلمبار شود و تا جایی که می‌توانید همه آن‌ها را حساب کنید. هم از نظر جسمی و هم ذهنی در سلامت کامل به سر خواهید برد. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت و اگر متاهل هستید هفته رمانتیکی خواهید داشت.

شهریور

چهارم تا دهم اسفند برای کارمندان حقوق بگیر هفته متوسط و متعادلی است. دیدگاهتان را نسبت به شغلتان تغییر دهید تا تغییر مثبت را در کارتان متوجه شوید. اگر آزمونی در پیش رو دارید با موفقیت به انجام خواهید رساند. در زمینه مالی درآمد زیادی به حسابتان واریز خواهد شد. در مقابل هزینه‌های شما هم زیاد خواهد شد. پس سعی کنید هزینه‌های خود را تا جایی که می‌توانید کاهش دهید. اگر تصمیم دارید به کسی که دوستش دارید پیشنهاد ازدواج بدهید، پیشنهاد می‌کنیم در این کار تعلل نکنید.

مهر

اگر تصمیم دارید با همسرتان یک سرمایه گذاری مشترک داشته باشید چهارم تا دهم اسفند زمان خوبی نیست. اگر کارمند هستید به یک سمت دیگر منتقل خواهید شد که دوستش دارید. به کلاس‌های گروهی بروید یا به صورت گروهی مطالعه کنید تا بیشتر یاد بگیرید. این هفته افزایش درآمد خواهید داشت. سرمایه گذاری در این برهه زمانی کمی ریسک دارد. ممکن است آن پول را از دست بدهید. اگر تصمیم دارید به شخصی که دوستش دارید پیشنهاد ازدواج دهید حتما این کار را انجام دهید و با موافقت او نیز مواجه خواهید شد.

آبان

قرض و قوله‌هایی که مدت‌هاست داشته‌اید را با موفقیت حساب خواهید کرد. اگر دانشجو یا محصل هستید بدون تمرکز ممکن است به نتیاج خوبی نرسید. در این مدت زمانی به سود مالی زیادی خواهید رسید اما یک بیماری غیرمنتظره ممکن است بخش زیادی از این سود مالی شما را بسوزاند. اگر با پدر و مادرتان وارد بحث شوید رابطه شما بدتر خواهد شد. بیماری‌هایی که در گذشته داشته‌اید ممکن است دوباره عود کنند. پس بیشتر مراقب سلامتی خود باشید.

آذر

سعی نکنید با مافوق خود وارد بحث و گفتگو شوید. ممکن است خانواده را متحمل هزینه‌های زیادی کنید. در رابطه با امور مالی تصمیمات عجولانه نگیرید و سعی کنید درست و عاقلانه تصمیم بگیرید. اگر محصل هستید برای رسیدن به نتیجه باید سخت تلاش کنید زیرا با تنبلی به جایی نخواهید رسید. اگر صاحب فرزند هستید با او رابطه دوستانه‌ای برقرار کنید. زیرا او به یک دوست بیشتر نیاز دارد.

دی

در زمینه کارتان سود کلانی کسب خواهید کرد. در رابطه با مسائل مالی سعی کنید با عجله و بدون فکر تصمیم نگیرید. اگر مخفیانه به کسی علاقمند هستید این هفته به او بازگو خواهید کرد. مدتی است تصمیم دارید به کسی که دوستش دارید درخواست ازدواج بدهید. این هفته با اطمینان این کار را انجام دهید.

بهمن

این هفته چهارم تا دهم اسفند به شما چند پیشنهاد شغلی  بهتر و سودآورتر داده می‌شود. حتما بپذیرید. با خواهر و برادرانتان وارد بحث نشوید. زیرا ممکن است روابطتان آسیب ببیند. هر سوءتفاهمی که با همسرتان داشتید این هفته برطرف خواهد شد. این هفته برای سرمایه گذاری جدید زمان مناسبی نیست. در زمینه تحصیلی با سخت کوشی به نتیجه خواهید رسید. یک بیماری سخت ممکن است پیشرفت تحصیلی شما را مختل کند. سرگرمی‌هایی را انجام دهید که در گذشته انجام می‌دادید.

اسفند

در زمینه شغلی قبل از انجام دادن هر کاری تمام جوانب مثبت و منفی آن را در نظر بگیرید. سرمایه‌گذاری‌هایی که در سهام و املاک داشتید به زودی به سود و نتیجه خواهد رسید. در زمینه زندگی شخصی با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه خواهید شد. چهارم تا دهم اسفند زمان خوبی برای پیشنهاد ازدواج به کسی که دوستش دارید نیست. برای سلامتی ورزش کنید و در کلاس‌های یوگا و مدیتیشن شرکت کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید