زیبایی مومد و زیبایی

جدیدترین و جذاب‌ترین مدل‌های مو برای پاییز 98

امروز در این مقاله قصد داریم تا در مورد جدیدترین و جذاب‌ترین مدل‌های مو برای پاییز 98 صحبت کنیم که می‌تواند برای شما دوستان جالب‌توجه و چشمگیر باشد.

اگر شما هم تمایل دارید تا تغییری در مدل موهای خود برای پاییز امسال داشته باشید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم که نگاهی به این مدل‌های مو پیشنهادی برای پاییز 98 داشته باشید. این مدل‌های مو ترند بوده و توسط یکی از طراحان مدل مو یعنی کلیتون هاکینز ( طراح مدل مو الیزابت اولسن و آلیسون بری ) پیشنهاد شده است.

این مدل‌های مو پاییز امسال می‌تواند جز ترندها باشد. در این لیست برای هر فردی مدل مویی وجود دارد و شما نباید نگران این باشید که بلندی مو برای مدل انتخابی مناسب است یا خیر.

مدل‌های مو : باب کوتاه

از محبوبیت مدل موی باب بلند خیلی وقت است که می‌گذرد. خانم هاکینز پیش‌بینی کرده است که مدل موی باب کوتاه پاییز امسال می‌تواند توجه خیلی از بانوان را به خود جلب کند. ستاره‌هایی مانند اِما رابرتس ، یوان آرجی و سارا پاولسون مدل‌های مو خود را تغییر داده و این مدل را انتخاب کرده‌اند و واقعاً این مدل برازنده آن‌ها است.

از آرایشگر خود بخواهید تا بدون هیچ مخالفتی و از وسط موهای شما را کوتاه کرده تا بتوانید از بافت طبیعی این مدل بهره ببرید. قطعاً این مدل نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

مدل‌های مو

مدل‌های مو : گره از بالا

به نظر خانم هاکینز ترکیب یک کُت پاییز و مدل موی گره از بالا می‌تواند یکی از ترکیب‌های کلاسیک و جذاب باشد. ما نیز با نظر ایشان موافقیم. روزهای مدل موی خرگوشی دیگر گذشته است و حالا این مدل می‌تواند توجه بانوان را به خود جلب کند.

حالا ما به شما می‌گوییم که به‌صورت می‌توانید این مدل را روی موهای خود پیاده‌سازی کنید. با استفاده از مقدار زیادی روغن مو ، یک مدل موی دم‌اسبی برای خود درست کنید. زمانی که از موقعیت و مدل آن را راضی بودید حالا بپیچانید تا به‌خوبی در جای خود سفت شود.

سپس گره موردنظر خود را در این حالت درست کنید. شما می‌توانید با استفاده اسپری‌های مناسب از شکل‌گیری آن اطمینان حاصل کنید. قطعاً با این مدل احتمال دارد شما را یکی از خواهرهای رونی مارا بدانند یا حتی گیگی حدید!

مدل‌های مو

مدل‌های مو : موی بافته و شیک

به نظر ما هیچ مدلی زیباتر از مدل موی بافته نیست. ستاره‌هایی مانند لوگان برونینگ و کامیلا کابیلو این مدل را انتخاب کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود که پاییز امسال شاهد این در هرجایی باشیم. برای پیاده‌سازی این مدل روی موهای خود به شما پیشنهاد می‌کنیم زمانی که موهای شما هنوز خیس است ، آن را به شکل دم‌اسبی کوتاه شانه کنید.

کار با مدل موی دم‌اسبی کوتاه بسیار ساده‌تر بوده می‌توان مدل‌های بسیاری را روی آن پیاده‌سازی کرد. زمانی که مدل موی دم‌اسبی کوتاه را روی موهای خود ایجاد کردید ، بهتر است با استفاده از روغن مو درخشندگی آن را افزایش دهید. درنهایت می‌توانید به آن حالت‌های دلخواه خود را اضافه کنید.

مدل‌های مو

مدل‌های مو : مدل پِرم

قبل از اینکه بترسید باید بگوییم که مدل پِرم راه درازی یعنی سی سال را طی کرده تا به این نقطه از محبوبیت خود برسد. حالت مدرن مدل موی پِرم بیشتر دارای حجم زیاد و پیچش‌های آزاد است. فرمول جدید استفاده‌شده در مدل موی پِرم صدمه‌ی کمتری را به موی فرد وارد خواهد کرد.

این مدل در دهه 80 صدمه‌های بسیاری را به موهای افراد مختلف وارد کرد. همان‌طور که می‌بینید ستاره‌هایی مانند اِما استون و کِری واشنگتن نیز این مدل را برای خود انتخاب کرده‌اند. اگر شما به دنبال مدل موی مناسب برای فصل پاییز هستید ، ما این مدل را پیشنهاد می‌کنیم.

مدل‌های مو

مدل‌های مو : مدل دهه 60

این مدل کلاسیک از مدل موهای مارلو توماس آرایشگر دهه 60 الهام گرفته‌شده است. این مدل مو کاملاً شیک و کلاسیک بوده و می‌تواند توجه خیلی از افراد را به خود جلب کند. این مدل می‌تواند یکی از بی‌نظیر انتخاب‌ها برای فصل پاییز باشد. همان‌طور که می‌بینید ستاره‌هایی مانند لیلی کالینز و زیندایا این مدل را انتخاب کرده‌اند. قطعاً این مدل می‌تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که به دنبال تغییر اساسی در مدل مو خود هستند.

مدل‌های مو

دوستان عزیز، امیدواریم از مطالعۀ این مقاله لذت برده باشید. شما می‌توانید نظرات خود را دربارۀ این مطلب در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا