مد و زیبایی

با رنگ موهای ترند پاییز امسال آشنا شوید

خانم‌ها زمانی که می‌خواهند تغییر بزرگی در زندگی خود ایجاد کنند اولین کاری که انجام می‌دهند این است که رنگ موهای خود را تغییر می‌دهند. با تغییر دادن رنگ موها بدون این که نیازی به جراحی زیبایی داشته باشید می‌توانید چهره را تغییر داده و سن را تا حدودی پایین بیاورید. اما ناگفته نماند که برای رنگ کردن مو باید ابتدا با رنگ موهای ترند هر فصل آشنا شده و در مرحله بعد بدانید که چه رنگی مناسب صورت و رنگ پوست‌تان است.

در ادامه با 9 رنگ مو که طرفدار زیادی در دنیای مد و زیبایی دارد آشنا شوید و از آن‌ها به عنوان رنگ موی ترند پاییز امسال استفاده کنید.

زنجبیلی

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

زنجبیلی یکی از بهترین رنگ های تناژ قرمز مناسب پاییز امسال است. این رنگ از زیرشاخه های طیف مسی و قرمز است و چهره را شاداب و جوان‌تر نشان می‌دهد.

Milk Tea

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

این رنگ موی ملایم که آرایشگرها آن را به Milk Tea می شناسند تناژ بژ است و نمی‌توان آن را جزو شاخه رنگ های گرم به حساب آورد. این تناژ رنگ مو ابتدا از آسیا آمده است. این رنگ مو کاملا طبیعی است و به موها زیبایی منحصر به فردی می‌دهد.

بلوند توت فرنگی

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

یکی دیگر از رنگ های مد پاییز امسال رنگ مو بلوند توت فرنگی است. این تون رنگ نه قرمز است نه بلوند. در واقع چیزی مابین این رنگ‌هاست و بدون استثنا برای هر چهره ای مناسب است. زیرا رنگ‌های گرم همیشه چهره را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد.

ست کردن رنگ مو با استایل

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

به گفته یکی از مشهورترین هیراستایلیست های دنیا به نام سام مک نایت در فصل پاییز باید رنگ موها متناسب با استایل باشد. شاید با خودتان بگویید هر روز تغییر دادن موها متناسب با استایل به موها آسیب می‌رساند. درست است اما می‌توان لباس‌های متناسب با رنگ موهای خود بخرید یا این که موها را با کممک آرایشگر رنگ کنید.

رنگ مو مرجانی

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

مرجانی یکی از محبوب‌ترین رنگ موهای امسال است که طرفدار زیادی نیز دارد. این رنگ ترکیبی از طیف‌های صورتی و نارنجی است با هاله‌ای از نارنجی که پیشنهاد می‌شود در فصل پاییز به کار برده شود. این رنگ مو بازتابی از زیبایی طبیعت است و چشم ها را می‌نوازد.

مشکی پرکلاغی

رنگ مشکی رنگ موی همیشه مد است و تقریبا همه ما حداقل یکبار موهای خود را مشکی رنگ کرده‌ایم. اما باید به خاطر بسپارید که باید از موهای مشکی به خوبی مراقبت کرد تا همیشه براق و درخشان بماند. رنگ مشکی ظاهری جذاب و گیرا دارد و مناسب خانم‌های شیک و سخت پسند است.

بلوند پلاتینه

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

بلوند خاکستری روشن که به بلوند پلاتینه معروف است هنوز هم در دنیای مد و زیبایی جایگاه خود را حفظ کرده است. بیشتر آرایشگرها برای این که رنگ پلاتینه را عمیق‌تر و غنی‌تر جلوه دهند از تکنیک‌های بالیاژ و آمبره استفاده می‌کنند.

بلوند کرمی

بلوند کرمی مدت هاست که رنگ موی محبوب در دنیای مد و زیبایی است زیرا چهره را بازتر و شاداب تر نشان می‌دهد. این طیف بلوند گرم برای خانم‌هایی که رنگ پوست برنز دارد بی نظیر است. این رنگ مو چهره را 5 الی 10 سال جوان‌تر نشان می‌دهد. به علاوه توجه دیگران را بیشتر روی رنگ مو جلب کرده و باعث می‌شود به رنگ پوست توجهی نشان ندهند.

رنگ مو زردآلویی

رنگ موهای مناسب فصل پاییز

این رنگ مو که به “بوسه آفتاب” نیز معروف است مناسب خانم‌های رمانتیک است. این رنگ مو ظاهرتان را شاداب و تازه‌تر نشان می‌دهد. رنگ مو زردآلویی هم برای موهای بلند و هم برای موهای کوتاه مناسب است.

آیا آماده یک تغییر حسابی هستید؟ کدام‌یک از رنگ‌هایی که در این مطلب معرفی کرده ام را برای ایجاد تغییر در ظاهرتان انتخاب می‌کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا