پوشاک بانوانمد و زیبایی

با مدهای پاییزی امسال آشنا شوید

روزهای بلند تابستانی رو به پایان است و باید منتظر روزهای دلچسب کوتاه و سرد پاییزی باشیم. با نزدیک شدن پاییز باید لباس‌های تابستانی را کنار گذاشته و با لباس‌های گرم پاییزی خودمان را برای این فصل دوست داشتنی آماده کنیم.

اما قبل از این که به خرید لباس پاییزی بروید باید بیشتر با مدهای پاییزی آشنا شوید. تا بتوانید یک استایل شیک و جذاب پاییزی برای خودتان بسازید. در ادامه می‌خواهم شما را با مدهای پاییزی امسال آشنا کنم.

شنل پاییزی

مد پاییزی

یکی از مدهای پاییزی امسال که طرفدار زیادی هم دارد شنل است. فرقی نمی‌کند جنس شنل چرم باشد یا براق و یا هر چیز دیگر. البته شنل از آن دسته لباس‌های پاییزی است که همیشه طرفدارهای خاص خودش را داشته و دارد. پیشنهاد می‌کنم پاییز امسال در کمد لباس‌تان جای شنل خالی نباشد.

طرح پلنگی

در فصل پاییز هم می‌توانید طرح حیوانات مثل پلنگی را در ترکیب لباس‌های خود به کار ببرید. اگر علاقه زیادی به طرح حیوانات دارید می‌توانید سر تا پا پلنگی یکدست بپوشید و یا این که طرح پلنگی را با رنگ‌های دیگر مثل یک کت سفید و مشکی ست کنید.

لباس کوتاه

مد پاییزی

لباس های کوتاه و میدی فقط مناسب فصل تابستان نیستند. بلکه با تمام شدن تابستان باز هم می‌توانید لباس‌های کوتاه اما به سبک پاییزی بپوشید. به عنوان مثال پیراهن کمربند دار همراه با ژاکت یا کت چرم. و با یک جفت بوت زمستانی چرم یک ست پاییزی بسیار شیک و جذاب داشته باشید.

رنگ سبز نعنایی

همه می‌دانیم که رنگ‌های روشن و پاستلی مناسب تابستان هستند اما یکی از این رنگ‌های روشن که به عنوان رنگ ترند پاییز امسال انتخاب شده است رنگ سبز نعنایی است.

رنگ نعنایی که حس تازگی می دهد را می‌توان در ترکیب با خیلی از رنگ‌های دیگر به کار برد. به عنوان مثال می‌توانید بلوز سبز نعنایی را همراه با شلوار جین آبی بپوشید.

یا این که رنگ نعنایی را به عنوان رنگ حاشیه به کار ببرید. اگر در فصل پاییز به جشن دعوت شده‌اید می‌توانید لباس خود را به رنگ سبز نعنایی انتخاب کنید.

دامن شطرنجی مد پاییزی امسال

مد پاییزی

دامن شطرنجی را می‌توانید با هر لباس زمستانی دلخواه‌تان ست کنید. اما اگر می‌خواهید با دامن شطرنجی کمی هم مدرن به نظر برسید بهتر است آن را همراه با یک جلیقه و یا کت شیک سایز بزرگ بپوشید. فراموش نکنید این ست لباس پاییزی را با یک جفت بوت بند دار چرم تکمیل کنید.

رنگ نئون

می‌توان گفت رنگ‌های نئون مناسب ترین رنگ برای لباس‌های پاییزی است. حتی می‌توانید سر تا پا لباس‌های رنگ نئون بپوشید.

طرح گل گلی پاییزی

مد پاییزی

لباس‌های طرح دار تابستانی را کنار بگذارید و لباس‌های گلدار زمستانی را جایگزین آن‌ها کنید.

پالتو چهارخونه

مد پاییزی

علاوه بر دامن چهارخونه پالتو چهارخونه هم از مدهای پاییز امسال است. انتخاب رنگ این پالتو دلخواه خودتان است اما رنگ خاکستری روشن هم برای فصل تابستان مناسب است هم زمستان.

ژاکت پوست مصنوعی

ژاکت پوست مصنوعی که از مدهای دوست داشتنی پاییز امسال می باشد را می‌توانید با لباس یقه اسکی و دامن ست کنید.

کت و شلوار رنگ خنثی

مد پاییزی

در پوشیدن کت و شلوار رنگ خنثی می‌توانید تنوع بیشتری بدهید. به عنوان مثال شلوار را همراه با پیراهن یا تاپ تابستانی بپوشید و یا کت را همراه با شلوار جین ست کنید.

سر تا پا چرم

یکی از لباس‌های پاییزی که معمولا خیلی ها در کمد لباس‌شان دارند کت چرم است. اما در فصل پاییز می‌توانید علاوه بر کت سر تا پا لباس چرم بپوشید. اما اگر علاقه ای به زیاده روی در پوشیدن چرم ندارید می‌توانید آن را با لباس های دیگر ست کنید. مثل شلوار چرم همراه با پیراهن از جنسی که پارچه چرم به چشم بیاید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا