گردشگری

رمانتیک ترین شهرهای توریستی اروپا

برخی از نقاط دنیا به قدری زیبا هستند که به رمانتیک ترین شهرهای توریستی دنیا معروف شده‌اند. بیشتر این نقاط در اروپا واقع شده است. وقتی به زیباترین شهرهای اروپایی فکر می‌کنید ناخودآگاه پاریس و ونیز به ذهن خطور می‌کند. اما علاوه بر این دو شهرهای زیبا و رمانتیک زیادی در اروپا وجود دارد که بد نیست با آن ها آشنا شوید.

شهر توریستی اسلو، نروژ

شهرهای توریستی

شهر توریستی اسلو با ترکیبی از کافه‌های زیادی که دارد به شهری دیدنی معروف شده است. اما اگر دنبال دلیل بیشتری برای رفتن به این شهر هستید بازدید از خانه ملی باله و اپرای نروژ یا پارک ویگلند با مجسمه های بی نظیرش را پیشنهاد می‌کنم.

میکونوس، یونان

شهرهای توریستی

شاید تا به حال فکر میکردید سانتورینی زیباترین جاذبه دیدنی یونان است. اما باید بگویم که یونان به  جز سانتورینی جاذبه های توریستی دیگری چون میکونوس دارد. کافه ها و رستوران‌های این جزیره دیدنی با منظره چشم نواز دریاست که توریست‌های زیادی را به خود جلب می‌کند.

شهر توریستی کپنهاگ، دانمارک

شهرهای توریستی

عشق را می‌توان در هوای این شهر رویایی اروپایی استشمام کرد. کانال‌های خوش منظره و خیابان های سنگی زیبای این شهر توریستی به علاوه رستوران‌های بی نظیرش برای جذب یک توریست کافی است.

لیوبلیانا، اسلوونی

شهرهای توریستی

اگر می‌خواهید با عشق تان به یک سفر رمانتیک فراموش نشدنی بروید چه انتخابی بهتر از لیوبلیانا پایتخت اسلوونی. این شهر توریستی زیبا مردمی فعال و پرانرژی دارد و چیزهای زیادی را برای اولین بار در این شهر تجربه خواهید کرد مثل پرش با چتر یا دوچرخه سواری در کوهستان و از همه مهم‌تر بازدید از پل عشاق.

گدانسک، لهستان

شهرهای توریستی

گدانسک یک از زیباترین شهرهای توریستی دنیا در کنار دریای بالتیک است که جذابیت‌های گردشگری زیادی دارد. زیباترین جاذبه این شهر برای توریست ها بازدید از بناهای تاریخی و عبور از جاده رویال است که در گذشته برای عبور شاهان ساخته شده است.

کشکایش، پرتغال

شهرهای توریستی

در این روستای توریستی در پرتغال می‌توانید هر انتظاری که از یک شهر ساحلی دارید داشته باشید. مثل سواحل شنی، رستوران‌های فضای باز و تعدادی فروشگاه برای خرید سوغاتی.

والتا، مالت

شهرهای توریستی

شهر توریستی والتا پایتخت مالت با معماری خاص سبک باروک برای هر توریستی وسوسه برانگیز است. کشتی های تفریحی زیادی در این شهر لنگر می‌اندازند زیرا توریست‌ها از طریق دریا به این شهر زیبا که به کوچک‌ترین پایتخت در دنیا معروف شده است می‌روند.

استونی، ایتالیا

شهرهای توریستی

درست است که در ایتالیا کمبود مکان های تفریحی رمانتیک احساس نمی‌شود اما باید بگویم که استونی با خانه های قدیمی و دیوارهای سفید و پنجره‌های رنگی اش کمی از دیگر مکان‌های توریستی ایتالیا متمایز است. زوج های زیادی در سرتاسر دنیا آرزو دارند ماه عسل خود را در این شهر رمانتیک بگذرانند.

بوداپست، مجارستان

شهرهای توریستی

بوداپست پایتخت مجارستان که آن را ملکه دانوب می‌نامند جاذبه‌های توریستی جذاب و رمانتیک زیادی دارد. تماشای منظره غروب از بنای تاریخی Fisherman’s Bastion تجربه ای تکرار نشدنی است. چنانچه قصد سفر به بوداپست را دارید حتما رستوران اونیکس با غذاهای خوشمزه اش را امتحان کنید.

شهر توریستی بروخه یا بروژ، بلژیک

شهرهای توریستی

همه می‌دانیم که وافل و شکلات بلژیک در سرتاسر دنیا معروف است. معماری جذاب این شهر تاریخی توریست های زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا