تکنولوژیسایر

شیائومی ؛ تولیدکننده اولین گوشی با دوربین 108 مگا پیکسل

امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی کمپانی شیائومی بپردازیم که قصد دارد اولین گوشی با دوربین 108 مگا پیکسلی را راهی بازار کند.

شیائومی ؛ تولیدکننده اولین گوشی‌ها با ویژگی‌های جدید

گوشی‌ها شیائومی همانند خیلی از گوشی‌هایی که در چین طراحی و ساخته می‌شوند ، در آمریکا به فروش نمی‌رسد اما دنبال کردن فعالیت‌های این شرکت‌های چینی خالی از لطف نبوده و همیشه می‌توانند ما را سورپرایز کنند.

زمانی که صحبت از امکانات و مشخصات جدید می‌شود حتماً یک برند چینی خودنمایی خواهد کرد. برای مثال در ماه ژوئن ، اعلام کردیم که کدهای زیادی در جدیدترین نسخه اندروید شیائومی دیده شده است که امکان دارد در گوشی‌های جدید شیائومی شاهد حس‌گر 64 مگا پیکسلی باشیم.

جالب‌تر اینکه شرکت سامسونگ در ماه می این حس‌گر را برای گوشی‌های خود معرفی کرده بود. اولین گوشی شیائومی در این زمینه می‌تواند توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کند.

گوشی جدید شیائومی با دوربین 64 پیکسلی

درحالی‌که گفته می‌شود گوشی Realme این کمپانی همراه با حس‌گر 64 مگا پیکسلی برای دوربین اصلی به بازار عرضه شود ، امروز خبرها حاکی از آن است که این شرکت اعلام کرده است در نیمه چهارم سال از گوشی جدید خود با دوربین 64 مگا پیکسلی پرده‌برداری خواهد کرد.

شیائومی

شیائومی و سامسونگ از تولید حس‌گر 108 مگا پیکسلی خبر دادند

این شرکت همچنین اعلام کرده است که شرکت سامسونگ رده 100 مگا پیکسل را با رونمایی حس‌گر 108 مگا پیکسلی رد کرده است و از این حس‌گر به‌زودی در گوشی‌های شیائومی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این بالاترین وضوح تصویر در بین تمام گوشی‌های موجود در بازار کنونی خواهد بود. عکس‌هایی که این حس‌گر می‌تواند به کاربر خود ارائه کند فرارتر از حد تصور خواهد بود.

شیائومی

شیائومی پیشتاز رقابت با برند‌های آمریکایی

درحالی‌که خیلی از افراد شاید با برند شیائومی آشنا نباشند ولی این کمپانی اولین گوشی خود با دوربین 48 مگا پیکسل را اوایل امسال به بازار عرضه کرد. حالا به دنبال عرضه گوشی با دوربین 64 مگا پیکسل بوده که این موضوع احتمالاً تا سال 2020 در هیچ برند آمریکایی دیده نخواهد شد.

حالا که صحبت از حس‌گر 108 مگا پیکسل است باید بگوییم که هیچ گوشی آمریکایی تا سال 2021-2022 نمی‌تواند چنین تکنولوژی را برای گوشی‌های خود تعبیه کند.

دوستان عزیز، امیدواریم از مطالعۀ این مقاله لذت برده باشید. شما می‌توانید نظرات خود را دربارۀ این مطلب در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا