سایرفال

طالع بینی هفتگی (بیستم تا بیست و هفتم مرداد)

در طالع بینی هفتگی متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی متولد فروردین

طالع بینی هفتگی

این هفته متولد فروردین کمی در دنیای رویاها و تخیلات سیر می‌کند. محبوبیت و احترام بیشتری در جمع خواهید داشت. اگر تخصص‌تان در زمینه هنر است این هفته خلاقیت زیادی به خرج خواهید داد. در چند روز آتی کمی به سمت فعالیت‌های مذهبی گرایش پیدا می‌کنید. پیشنهاد می‌کنم از هر بحث و درگیری با خویشاوندان‌تان جلوگیری کنید. نباید اجازه دهید احساسات‌تان بر شما غلبه کند. در تکمیل کارهای روزانه با مانع مواجه می‌شوید. در رابطه ای که هستید به شریک عاطفی‌تان بیشتر از همیشه نزدیک می‌شوید و او را حمایت می‌کنید. این هفته خودتان را برای یک برنامه سفر آماده کنید.

طالع بینی متولد اردیبهشت

طالع بینی هفتگی

این هفته یک عدم تفاهم با مادرتان خواهید داشت. سعی کنید مثبت باشید و کمتر افکار منفی را در سرتان بپرورانید. این هفته نتیجه سخت‌کوشی‌ها را می‌بینید و موفق می‌شوید. باید با تکنولوژی‌های جدید خودتان را وفق دهید تا در کارتان پیشرفت کنید. باید هر سختی که قرار است سر راهتان قرار بگیرد را بپذیرید و دلیل موفقیت تان نیز همین است. احتمال این که به یک سفر مذهبی بروید زیاد است. با قلب رئوفی که دارید می‌توانید دل خیلی ها را بدست بیاورید. با این وجود پیشنهاد می‌کنم در شرایطی که ‌احتمال می‌دهید قرار است عصبانی شوید خونسردی تان حفظ کنید. این هفته شانس به شما رو خواهد کرد. 

طالع بینی متولد خرداد

طالع بینی هفتگی

این هفته پرتوهای امید بر زندگی‌تان می‌تابد و به تمام جنبه‌های زندگی تان تمرکز خواهید کرد. روابط خانوادگی بهتری خواهید داشت و شهرت و محبوبیت بیشتری در جامعه کسب خواهید کرد. در محل کار موفقیت کسب می‌کنید و حتی درگیری کوچکی هم با رقبا خواهید داشت. این هفته درباره موضوع مهمی با خانواده و والدین بحث خواهید کرد. در طالع این هفته شما سفر دیده شده است. اگر به هنر علاقمند هستید این هفته حس خلاقیت در شما گل می‌کند. در چند روز آینده تمام تمرکزتان روی کار است. پیشنهاد می‌کنم در شرایط سخت خونسردی خودتان را حفظ کنید. از نظر مالی باید بگویم که خرج تان بیشتر از دخل تان است. چندین فرصت برای شرکت در یک فعالیت اجتماعی خواهید داشت. روی هم رفته می‌توان گفت هفته خوبی پیش روی دارید.

طالع بینی متولد تیر

طالع بینی هفتگی

پیشنهاد طالع بینی این هفته به متولد تیر این است که سعی کند هنگام عصبانیت خونسردی خود را کاملا حفظ کند زیرا ممکن است تاثیر منفی در رابطه ای که هستید بگذارد. این روزها اولویت شما بیشتر آموزش و فعالیت‌های اجتماعی است. دیدتان را به زندگی مثبت کنید. ممکن است کمی احساساتی شوید و آرامش ذهن‌تان را از دست بدهید. منفعتی از سمت خانواده به شما می‌رسد. یک سفر زیارتی در پیش روی دارید. در موضوعی که به دادگاه یا دولت مربوط است احتیاط کنید. این هفته از طرف خانواده یا دوستان هدیه‌ای دریافت می‌کنید. سفر کوتاهی نیز در پیش روی دارید.

طالع بینی متولد مرداد

طالع بینی هفتگی

اضطراب و نگرانی این هفته روی سلامت شما تاثیر می‌گذارد. در موضوع دادگاهی به هیچ کسی اعتماد نکنید. کارهای روتین همیشگی را با تاخیر انجام می‌دهید و همین باعث می‌شود نسبت به خودتان حس خوبی نداشته باشید. نزدیکان‌تان بیشتر از همیشه از شما حمایت خواهند کرد. در سبک زندگی‌تان تغییرات مثبتی می‌دهید. مراقب باشید این هفته در خانواده سوءتفاهم ایجاد نشود.

طالع بینی متولد شهریور

طالع بینی هفتگی

در این دوره زمانی بیشتر در کارهای اجتماعی شرکت می‌کنید به علاوه احساسات را به خوبی درک خواهید کرد. این هفته نگرانی های مالی از بین می‌رود. در تصمیم‌گیری‌ها با اعتماد به نفس کامل موفق هستید و در محل کار نیز همینطور. خبر خیلی خوبی از طرف فامیل مادری به گوش‌تان می‌رسد. هزینه زیادی را متحمل می‌شوید و در محل کار نیز رقبا را شکست می دهید. رابطه خوبی با خانواده خواهید داشت و برای حفظ آرامش سعی کنید از هر بحث و درگیری با اعضای خانواده جلوگیری کنید. اگر یک مسئله دولتی دارید کمک دریافت خواهید کرد و به نتایج خوبی نیز خواهید رسید.

طالع متولد مهر

طالع بینی هفتگی

در زندگی حرفه ای موفق می‌شوید و از نظر عاطفی نیز احساس خوبی خواهید داشت. طالع بینی این هفته به متولد مهر پیشنهاد می‌کند با اعضای خانواده کاملا مودب باشد. رابطه بهتری با پدر خواهید داشت و سعی کنید در شرایط پر استرس آرامش خود را حفظ کنید. این هفته از نظر سلامتی هیچ مشکلی ندارید و لحظات خوبی را با خانواده می گذرانید. ممکن است به یک سفر مذهبی بروید. از یکی از اعضای خانواده که در شهر یا کشور دوری زندگی می کند خبر خوبی می‌شنوید. به خودتان و توانایی‌های تان اعتماد کنید تا از عواقب پیش رو جلوگیری کنید. سلامت ذهنی و جسمی متولد مهر در این هفته تضمین شده است.

طالع متولد آبان

طالع بینی هفتگی

این هفته بیشتر به سمت هنر و ادبیات گرایش دارید. در کسب اعتبار اجتماعی پیشرفت می‌کنید اما باید بیشتر تمرکزتان را روی پیشرفت حرفه‌ای بگذارید. یک سرمایه گذاری جدید را شروع می‌کنید و این سرمایه‌گذاری طولانی مدت است. این هفته بیش از حد احساساتی می‌شوید و رابطه شما با کسانی که دوست‌شان دارید بهتر می‌شود. شریک عاطفی‌تان از شما حمایت می‌کند و از زندگی حرفه‌ای تان کاملا راضی هستید. در زندگی خانوادگی همه چیز خوب پیش می‌رود و احساس پر انرژی بودن می‌کنید. باید در تصمیم گیری ها احتیاط کنید و اجازه ندهید احساسات روی تصمیم‌تان تاثیر بگذارد.

طالع متولد آذر

طالع بینی هفتگی

با اعتماد به نفس و اراده بالایی که دارید می‌توانید در محل کار بهترین باشید. همکاران‌تان نیز از شما حمایت می‌کنند. باید برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌تان کاملا صبور باشید. یک سفر مذهبی در پیش رو دارید. یک اتفاق مهم و یا یک تصمیم گیری مهم دارید که نباید تحت تاثیر دیگران قرار بگیرید. باید در روابط‌تان کاملا واضح و شفاف باشید تا از ایجاد سوءتفاهم جلوگیری کنید. رقابت سختی با رقبا در پیش رو دارید. اگر به هنر یا ورزش علاقه دارید این هفته استعدادهای خودتان را رونمایی می‌کنید. این هفته خلاقیت زیادی به خرج می دهید و همین منجر به بالا رفتن اعتماد به نفس‌تان می‌شود.

طالع هفتگی متولد دی

طالع بینی هفتگی

این هفته زندگی روتین همیشگی‌تان به هم می‌ریزد. کمی احساس دستپاچگی می کنید و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید. به یک سفر یا شام دعوت می‎شوید. با مهارت های ارتباطی زیادی که دارید روی دیگران تاثیر می‌گذارید. این هفته فرصت های زیادی در پیش رو دارید. نباید اجازه دهید نفس تان جلوی آرامش‌تان را بگیرد. کمی عصبانی می‌شوید اما نباید اجازه دهید حس عصبانیت بر شما غلبه کند. باید سعی کنید در شرایط استرس زا آرامش‌تان را حفظ کنید. کمی مراقبه تمرین کنید تا بتوانید در شرایط پر استرس به خودتان کمک کنید.

طالع متولد بهمن

طالع بینی هفتگی

با اعتماد به نفس کامل وارد این هفته می‌شوید. پیشنهاد می‌کنم تا جایی که می‌توانید آرامش‌تان را حفظ کنید تا به اطرافیان‌تان آسیب نزنید. این هفته از نظر کاری بسیار خوشحال می‌شوید. اگر خویشاوند یا خانواده ای دارید که دور از شما زندگی می‌کند از او منفعتی به شما می‌رسد. این هفته خرج و مخارج بالا می‌رود زیرا تصمیم گرفته‌اید خانه را نوسازی کنید. پیشنهاد می‌کنم این هفته تنبلی را کنار بگذارید و روی کارها متمرکز شوید. ممکن است با مادرتان بحث کوچکی داشته باشید. جو خانوادگی کاملا آرام است و برای حفظ آرامش بیشتر مراقبه کنید.

طالع متولد اسفند

طالع بینی هفتگی

احتمال این که این هفته به یک سفر زیارتی بروید زیاد است. اگر می‌خواهید کار جدیدی را شروع کنید این هفته بهترین زمان است. متولدین اسفند در این هفته اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی خواهند داشت. با اشتیاق کامل و خلاقیت به کار می پردازید. پیشنهاد می‌کنم قبل از هر تصمیمی حتما دو بار خوب فکر کنید. با کسانی که دوست‌شان دارید به یک سفر سرگرم کننده می‌روید. این هفته در تمامی جنبه های زندگی شما تعادل برقرار است. به خاطر ذهن روشن فکر و مهارت‌های ارتباطی خوبی که دارید خیلی زود روی اطرافیان‌تان تاثیر می‌گذارید. خانواده و دوستان به شما ثابت می‌کنند که می‌توانند برای شما مفید باشند. به طور کلی این هفته زندگی کاملا مثبتی خواهید داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا