فال

طالع بینی هفتگی (بیست و هفتم مرداد تا سوم شهریور)

در طالع بینی هفتگی متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع متولد فروردین

طالع بینی هقتگی

این هفته در برنامه‌های روتین روزانه شما تغییراتی ایجاد می‌شود. متولد ماه فروردین در تصمیم گیری کمی عجول می‌شود و به علت حس عصبانیت با یکسری مشکلات مواجه می‌شود. از یکی از خویشاوندان‌تان منفعتی به شما می‌رسد و رابطه بهتری با اعضای خانواده برقرار خواهید کرد. در فعالیت‌های مذهبی شرکت می کنید و به احتمال زیاد به یک سفر مذهبی می‌روید. این هفته برای هر شروعی بهترین موقع است.

طالع متولد اردیبهشت

طالع بینی هقتگی

این هفته به هنر و ادبیات علاقمند می‌شوید. با کسانی که دوست‌شان دارید رابطه بهتری برقرار خواهید کرد. این هفته هفته شانس متولد اردیبهشت است و سبک زندگی لوکسی را سپری خواهید کرد. احساس می‌کنید تمام سخت کوشی هایی که چند وقت اخیر داشته اید نتیجه می‌دهد و ذهن آرامی خواهید داشت. محبوبیت شما در بین اطرافیان تان افزایش یافته و ارتباط‌های جدید برقرار خواهید کرد. این هفته در حرفه خود پیشرفت می‌کنید و برای هر چیزی که می‌خواهید و می‌دانید در آینده به شما کمک می‌کند تلاش می کنید از جمله آموزش، خدمات اجتماعی و… کمی منفی گرا هستید و پیشنهاد می شود افکار غیرضروری را در ذهن تان نپروانید.

طالع متولد خرداد

طالع بینی هقتگی

این هفته شکاکیت شما چند برابر می‌شود. اما با این وجود باز هم می‌توانید با اعتماد به نفس کامل سریع تصمیم گیری کرده و کارها را پیش ببرید. بزرگترها و پدرتان ثابت می‌کنند که به نفع شما کاری را انجام می‌دهند. این هفته موفقیت در محل کار شما تضمین شده است. اوقات بسیار خوشی را با اعضای خانواده خواهید گذراند. به معنویات روی می‌آورید و ممکن است به زیارت یک مکان مذهبی بروید. کارهای‌تان با تاخیر به انجام می‌رسد و همین باعث می‌شود کمی ناامید شوید. بیشتر به فعالیت های اجتماعی تمرکز می‌کنید تا به دست آوردن پول. دوستان و حویشاوندانی که کمی دور از شما زندگی می‌کنند امیدوارتان می‌کنند. اگر می‌خواهید روابط تان را خوب حفظ کنید باید عصبانیت‌تان را کنترل کنید. این هفته به متولد خرداد پیشنهاد می‌شود بیشتر عمل کند و کمتر احساساتی شود.

طالع متولد تیر

طالع بینی هقتگی

قدرت اراده و تصمیم گیری متولد تیر در طالع این هفته بی نظیر است. این هفته تصمیم های مهمی می‌گیرید اما سعی کنید در تصمیم گیری عجول نباشید. به خاطر تغییرات در خانه و یا خرید مبلمان هزینه زیادی را متحمل می‌شوید. این هفته احساساتی می‌شوید پس پیشنهاد میکنم کمی احتیاط کنید. اگر کارمند دولت هستید به منفعت می رسید و ممکن است برای این منفعت با رقیبان‌تان بجنگید. بحث کوچکی با اعضای خانواده خواهید داشت. این هفته زمان خوبی برای شروع کار جدید است. به سود مالی می رسید. ممکن است با بزرگترها دچار مشکل شوید بنابراین پیشنهاد می‌کنم طی این زمان آرامش خود راکاملاحفظ کنید.

طالع هفتگی متولد مرداد

طالع بینی هقتگی

اگر نمی‌خواهید اوضاع به هم بریزد عصبانیت تان را کنترل کنید. هدف‌تان را تعیین کرده و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید. اگر به هنر و یا ورزش علاقمند هستید این هفته استعدادهای‌تان را به نمایش می‌گذارید. در رابطه با مسائل دادگاهی باید کمی احتیاط کنید. قبل از گرفتن هر تصمیمی دو بار به آن فکر کنید. احتمال این که یک بحث و درگیری با مادرتان داشته باشید زیاد است. کی منفی گرا هستید اما تصمیم‌هایی که می‌گیرید مسیر را به سمت هدف و موفقیت هموار می‌کند. به طور کلی باید بگویم که این هفته به نتایج مثبتی می‌رسید.

طالع هفتگی متولد شهریور

طالع بینی هقتگی

این هفته کمی احساس خستگی می‌کنید و همین احساس روی کارتان تاثیر منفی می‌گذارد. عصبانیت‌تان را کنترل کنید تا با دیگران دچار مشکل نشوید. این هفته حس شکاکی باعث می‌شود نتوانید ریلکس کنید. جو خانوادگی کاملا آرام است. در تکمیل کارهای روزانه کمی با مشکل مواجه می‌شوید. به احتمال زیاد به یک سفر یا رستوران با دوستان تان می‌روید. این هفته برای موفقیت در کار لازم است سخت تلاش کنید. دوستان و یا خانواده به شما هدیه‌ای می‌دهند.

طالع متولد مهر

طالع بینی هقتگی

این هفته علاقه‌ای به تکمیل کارهای روزانه تان ندارید. سعی کنید افکار منفی را کنترل کنید. ممکن است کمی عصبانی شوید و این احساس به شما صدمه وارد می‌کند. کارهای سختی را بدون دردسر به انجام می‌رسانید و توسط همکاران تان تحسسین می‌شوید. طی چند روز آینده علاقه شما به موسیقی دوچندان می‌شود. یکسری فعالیت های اجتماعی انجام می‌دهید. برای این که با اعضای خانواده دچار مشکل نشوید مودبانه رفتار کنید. این روزها رابطه خوبی با پدر خواهید داشت. اگر می‌خواهید سرمایه گذاری کنید این هفته زمان خوبی برای این کار است.

آبان

طالع بینی هقتگی

احتمال این که به یک سفر مذهبی کوتاه بروید زیاد است. این هفته زمان خوبی برای انجام یک کار جدید است. زیرا با اعتماد به نفس موفق خواهید شد. اگر یک مسئله دادگاهی دارید باید کاملا موفق باشید. سعی کنید در سخنرانی ها کاملا مودب باشید. برنامه ها را به مرحله اجرا رسانده و به نتایج دلخواه می‌رسید. در جامعه شما را فرد حترمی می‌شناسند. از تمام فرصت ها استفاده کرده و برای اجرای برنامه های خود به کار می‌برید. این هفته احساس پرانرژی بودن می‌کنید.

آذر

طالع بینی هقتگی

مشکلی در کارهای روتین همیشگی شما بوجود آمده است. بنابراین ممکن است به تلاش بیشتری برای پیشرفت در کارهای‌تان نیاز داشته باشید. باید در رفتارتان کمی انعطاف پذیر باشید. اجازه ندهید عصبانیت روابط‌تان را به هم بریزد. آخر هفته پر عشق و آرامشی را در کنار خانواده خواهید داشت. کمی شکاک می‌شوید اما به مرور زمان شک شما برطرف خواهد شد. به متولد آذر پیشنهاد می‌شود برای حفظ تعادل در زندگی کمی خوشروی و خوش قلب باشد.

دی

طالع بینی هقتگی

طالع این هفته شما سرشار از خلاقیت است. و به همین دلیل با اعتماد به نفس بیشتر کارهای تان را انجام می‌دهید. این هفته شاد و پرانرژی خواهید بود. با مهارت های ارتباطی که دارید به راحتی روی دیگران تاثیر می‌گذارید. برای مدیریت شرایط فعلی لازم است خودخواهی را کنار بگذارید و کمی هم نسبت به دیگران احساساتی و عاطفی برخورد کنید. به خاطر استرس سلامتی خود را به خطر می‌اندازید. پیشنهاد می‌شود در مسائل دادگاهی به کسی اعتماد نکنید. این هفته رقیبان شما نمی‌توانند از شما سبقت بگیرند.

طالع متولد بهمن

طالع بینی هقتگی

سلامت جسمی و ذهنی ضعیف‌تان در روحیه شما تاثیر منفی گذاشته است. در طالع این هفته شما مشکلی بین شما و مادرتان دیده می‌شود. این هفته به یک سفر می‌روید. زندگی شغلی شما آنقدرها که باید مثبت نیست. برای جلوگیری از سوتفاهم در روابط تان تا جایی که می‌توانید شفاف باشید. استرس روی سلامت شما تاثیرات منفی گذاشته است. همکاران‌تان از شما حمایت می‌کنند. این هفته لازم است که کمی صبور باشید. اگر حال و حوصله رقابت با رقیبان تان را ندارید بهتر است این کار را انجام ندهید. به معنویات روی می‌آورید و مکان مقدسی را زیارت می‌کنید. مراقب باشید این هفته برای گرفتن تصمیم های مهم زمان خوبی نیست.

اسفند

طالع بینی هقتگی

نسبت به بستگان تان کمی نگران هستید. در طالع این هفته شما یک سفر یا بیرون روی شبانه دیده می‌شود. با مهارت های ارتباطی دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهید. این هفته از دوستان و یا خانواده منفعتی به شما می‌رسد. با هوش و استعداد بالایی که دارید می‌توانید هر موقعیتی را آنالیز کنید. هنگام تصمیم گیری بهتر است نظر دیگران را هم در نظر بگیرید. این هفته بهترین زمان برای شروع یک کار جدید است. در نتیجه با اعتماد به نفس بالا بهترین تصمیم‌ها را خواهید گرفت. برای حفظ روابط باید مراقب باشید که بیش از حد احساساتی نشوید. به خاطر مشغله کاری زیاد مشکلی در سلامتی خواهید داشت. همکاران تان دوست دارند از شما حمایت کنند. این هفته رقابت را کنار بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا