فال

طالع بینی هفتگی متولدین ماه‌ها(سوم تا دهم شهریور)

در طالع بینی هفتگی متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

متولدین فروردین

طالع بینی هفتگی

متولد ماه فروردین این هفته از سلامت ذهنی و جسمی به اندازه کافی برخوردار است. و بع خاطر اولین قدمی که برای شروع کاری برداشته است احساس خوبی دارد. این هفته بیشتر به سمت موسیقی جذب می‌شوید. مدتی است احساس خلاقیت می‌کنید و به سمت فعالیت‌های مذهبی جذب می‌شوید. با اعتماد به نفس کامل تصمیم‌گیری کرده و وارد عمل می‌شوید. از محبوبیت اجتماعی بالایی برخوردار هستید. سعی کنید جلوی عصبانیت‌تان را بگیرید تا به  روابط تان با دیگران آسیبی نرسانید. در مسائل مالی و دارایی از طرف پدر یا بزرگ خانواده به شما منفعتی می‌رسد. این هفته بهترین زمان برای برنامه ریزی مالی طولانی مدت است. والدین‌تان در طول این برهه زمانی از شما حمایت  خواهند کرد. این هفته روزهای خوب و خوشی را خواهید گذراند.

اردیبهشت

طالع بینی هفتگی

این هفته خلاقیت‌ها شکوفا می‌شود و به همین دلیل در شغل تان پیشرفت خواهید کرد. با مادرتان کمی اختلاف نظر پیدا می‌کنید. به علت شکاک بودنتان نمی‌توانید آرامش داشته باشید. این هفته در زندگی خانوادگی همه چیز خوب پیش می‌رود. پیشنهاد می‌شود هنگام انجام وظایف در محل کار غریزه‌های درونی خود را باور داشته باشید. نیروی اراده و اعتماد به نفس‌تان در طول این دوره زمانی عالی است اما پیشنهاد می‌کنم کمی هم احتیاط به خرج دهید و همینطور در فعالیت‌های غیراخلاقی شرکت نکنید. اگر خویشاوندانی در خارج از کشور دارید خبر خوبی از او می‌شنوید. این هفته در موقعیت سختی که قرار می‌گیرید ممکن است عصبانی شوید. پیشنهاد می‌شود در شرایط سخت تا جایی که می‌توانید آرامش خود را حفظ کنید.

خرداد

طالع بینی هفتگی

به عنوان یک کارمند از طرف همکاران تان به شما منفعتی می‌رسد و همینطور از طرف بزرگان خانواده. از نظر مالی با فرصت‌های زیادی مواجه می‌شوید. درست است که هزینه های شما بیشتر از درآمدتان است اما مجبور هستید برای رسیدن به هدف بیشتر کار کنید. تنبلی خلاقیت‌تان را از بین می‌برد. برای این که روابط خوبی با دیگران داشته باشید تا جایی که می‌توانید خونسردی‌تان را حفظ کنید. با اعتماد به نفس استعدادها و مهارت‌های خود را در معرض نمایش می‌گذارید و هیچکدام از رقبا نمی‌توانند با شما رقابت کنند. به متولد ماه خرداد پیشنهاد می‌شود هیچ تصمیم عجولانه‌ای نگیرد.

تیر

طالع بینی هفتگی

به خاطر احساساتی بودن‌تان پیشنهاد می‌شود هیچ تصمیم عجولانه‌ای نگیرید. با نیروی اراده و تصمیم‌گیری‌ در تمامی تلاش های خود موفق خواهید شد. اگر کارمند دولتی هستید این هفته به منافع زیادی می‌رسید. چنانچه این روزها خونسردی‌تان را حفظ نکنید با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. در فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنید و به همین دلیل محبوبیت به اجتماعی خواهید رسید. دوستان و خویشاوندان در همه کارها از شما حمایت می‌کنند و به علت مهارت های ارتباطی بالایی که دارید به سرعت روی دیگران تاثیر می‌گذارید. در تمام برنامه‌های خود موفق می‌شوید اما با کمی تاخیر. این هفته رقبا هرگز نمی‌توانند از شما سبقت بگیرند. رابطه خوبی با خواهر و برادران تان دارید اما باید برای جلوگیری از تفاوت با آن‎‌ها باید خونسردی خود را در هر شرایطی حفظ کنید.

مرداد

طالع بینی هفتگی

اگر در محل کار با مشکلاتی مواجه هستید این هفته رفع خواهد شد. اگر مسئله ای دادگاهی دارید باید احتیاط کنید. اگر در زمینه خلاقیت کاری انجام می‌دهید این هفته چیزهای زیادی به ذهن تان الهام می‌شود. از طرف خانواده و دوستان تان هدیه‌ای دریافت می‌کنید. به سفری کوتاه می‌روید. تمامی دوستان و آشنایان دور و نزدیک در کارها از شما حمایت می‌کنند. هنگام روبرو شدن با مشکلات خونسردی تان را حفظ کنید تا زیاد با دیگران متفاوت نباشید. این هفته به نتایج متوسطی می‌رسید.

متولدین شهریور

طالع بینی هفتگی

از طرف دوستان و یا خویشاوندانی که دور از شما زندگی می‌کنند به شما منفعتی می‌رسد و زندگی خانوادگی خیلی خوبی خواهید داشت. به خاطر داشتن مهارت‌های ارتباطی روی دیگران تاثیر گذاشته و در محل کار موفق خواهید شد. بهتر است این هفته کمی هم با خانواده وقت بگذرانید. در رابطه با شغل‌تان به خاطر توانایی‌هایی که دارید روی بالادست ها تاثیر گذاشته و بر رقبا پیروز خواهید شد. بحث و گفتگویی جدی با خانواده خواهید داشت. این هفته از نظر درآمد سود خواهید کرد. ممکن است با خانواده اختلاف نظر جزئی داشته باشید اما باز هم سعی کنید مثبت باشید و با روابط سالم مشکل را حل کنید.

طالع بینی متولد مهر

طالع بینی هفتگی

این هفته در فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنید. کمی نسبت به بستگان مادری خود نگرانی دارید. دلتان می‌خواهد برای تغییر روحیه بیرون بروید. در شرایط سخت سعی کنید دید مثبت داشته باشید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به کسانی که دوست‌تان دارند عصبانیت و خشونت را کنار بگذارید. این هفته به علت عدم توانایی در تصمیم گیری درست فرصت‌های زیادی را از دست خواهید داد. اگر درگیر یک مسئله قانونی هستید فقط توصیه کسانی که در این زمینه تخصص دارند را عملی کنید.

متولد آبان

طالع بینی هفتگی

این هفته تغییر مهمی در زندگی متولد آبان اتفاق نمی‌افتد. اما با این وجود هفته بسیار آرام و لذت بخشی خواهید داشت. تاثیر زیادی روی اطرافیان‌تان می‌گذارید زیرا روابط عمومی بالایی دارید. رابطه شما با شریک عاطفی‌تان بهتر می‌شود و او در سختی ها کمک تان می‌کند. بنابر دلایلی این هفته با کمی استرس و اضطراب مواجه می‌شوید که منجر به منفی گرایی می‌شوید. اواسط هفته منفی گرایی را کنار گذاشته و آرامش پیدا می‌کنید. طی این هفته درگیری سختی با رقبا خواهید داشت. برای جلوگیری از سوءتفاهم تا جایی که می‌توانید شفاف باشید.

متولدین آذر

طالع بینی هفتگی

اگر تصمیم دارید کار جدیدی را به مرحله اجرا برسانید این هفته بهترین زمان است زیرا با اعتماد به نفس و نیروی اراده قوی پیشروی خواهید کرد. اگر می‌خواهیدد سرمایه گذاری دراز مدت داشته باشید این هفته بهترین زمان است. عجولانه تصمیم نگیرید زیرا ممکن است به شکست بینجامد. اگر علاقه زیادی به کنکاش در زمینه خلاقیت دارید این هفته برای شما هفته الهام بخشی خواهد بود. همراه بستگان خود به یک مکان مذهبی خواهید رفت. اگر به ورزش و یا هنر علاقمند هستید این هفته استعدادها و توانایی‌های خود را به معرض نمایش خواهید گذاشت.

متولدین دی

طالع بینی هفتگی

به علت بیش از حد حساس بودن‌تان این هفته آرامش را احساس نخواهید کرد. استرس زیادی دارید و استرس روی سلامتی شما تاثیر منفی می‌گذارد. اواسط هفته با اعتماد به نفس بالا تصمیم‌های مهمی می‌گیرید. از طرف پدر یا اعضای خانواده به شما منفعت می‌رسد. این هفته در زندگی شخصی و حرفه‌ای همه چیز بر وفق مرادتان است. رابطه شما با شریک عاطفی‌تان بهتر می‌شود و او از شما حمایت می‌کند. این هفته در تمام جنبه‌های کاری موفق هستید. به خاطر نوسازی خانه و فراهم کردن یک زندگی لوکس برای خانواده هزینه زیادی را متحمل خواهید شد.

متولدین بهمن

طالع بینی هفتگی

ممکن است با بزرگترهای خانواده کمی درگیری داشته باشید اما بهتر است در این شرایط بهترین کار این است که آرامش‌تان را حفظ کنید. اگر برنامه آموزش یا سفر دارید این بهترین زمان برای اقدام کردن است. اگر به منفی گرایی ادامه دهید تاثیر منفی روی زندگی‌تان خواهد گذاشت. این هفته تصمیم گیری برای متولد بهمن کمی سخت است. اما با این وجود با اشتیاق زیادی به کار ادامه می‌دهید. اگر تصمیم دارید اقدام به کار جدیدی بکنید این هفته بهترین زمان است.

متولدین اسفند

طالع بینی هفتگی

در طول این هفته هیچ فرصتی که سر راهتان قرار می‌گیرد را از دست نمی‌دهید. از نتایج سخت کوشی‌های خود رضایت بالایی دارید. برای متولدین اسفندی که در زمینه تکنولوژی هستند این هفته روزهای خوبی است. هفته‌ای پربار و سازنده خواهید داشت. در کارتان برای رسیدن به نتایج بهتر باید از تکنولوژی های جدید و روش‌های پیشرفته بهره ببرید. سعی کنید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید و خشونت و عصبانیت به کار نبرید تا روابط بهتر و سالم‌تری با دیگران و اطرافیان‌تان داشته باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا