دکوراسیونسبک زندگی

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون در سال 2019

امروز در این مقاله قصد داریم تا به بررسی محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون در سال 2019 بپردازیم که می‌تواند توجه شما دوستان را به خود جلب کند.

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون

زمانی که صحبت از طراحی می‌شود ، چند مورد می‌تواند حال و هوای فضای موردنظر را تعیین کند. انتخاب محبوب‌ترین رنگ برای فضای موردنظر قطعاً چالش بزرگی محسوب می‌شود و شاید در این زمینه دچار آشفتگی بسیاری شوید.

خبر خوب؟ رنگ همیشگی نیست و شما می‌توانید از ترکیب چندرنگ برای تغییر و تحول در فضای موردنظر خود استفاده کنید.

اگر به دنبال محبوب‌ترین رنگ برای دکوراسیون فضای موردنظر خود هستید ، ما اینجا هستیم تا این رنگ‌ها را به شما عزیزان معرفی کنیم و در ادامه فهرستی از این رنگ‌ها را مشاهده خواهید کرد.

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : سفید هنوز هم جذابیت‌های خود را دارد

رنگ سفید شاید یکی از رنگ‌های موجود بوده که اصلاً قدیمی نمی‌شود اما ما امسال به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ سفید روشن برای فضای موردنظر خود استفاده کنید.

اگر شما هم جز افرادی هستید که از رنگ خاکستری برای فضای موردنظر خود استفاده کرده‌اید ، دیگر وقت آن رسیده تا به دنبال رنگی گرم‌تر و پیچیده‌تر و دوست‌داشتنی‌تر مانند سفید باشید.

شما یک اتاق پذیرایی را به‌عنوان نمونه مشاهده می‌کنید که از رنگ سفید برای تزئین و دکوراسیون این فضا کمک گرفته است. شما حتی از این رنگ می‌توانید برای فضای آشپزخانه هم استفاده کنید و محو تماشای زیبایی آن شوید.

امسال در استفاده از رنگ‌های خنثی خجالت نکشید و از آن‌ها برای فضای منزل خود استفاده کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : آبی تیره ملوانی

امسال رنگ آبی تیره یکی از رنگ‌های بی‌نظیر برای دکوراسیون داخلی بوده که امسال در دوران اوج خود قرار دارد. نمونه‌ای از این طراحی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

شاید شما تصمیم دارید که برای یک فضای کوچک از یک رنگ روشن کمک بگیرید تا آن فضا را بزرگ‌تر جلوه دهید ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که رنگ‌های تیره می‌تواند شخصیتی خاص به فضای موردنظر شما هدیه کند.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : سبز تیره

ما انتظار داریم که این رنگ را امسال زیاد ببینیم. همانند رنگ آبی تیره ملوانی ، این رنگ هم می‌تواند شخصیت خاصی را به دکوراسیون موردنظر شما هدیه کند. به‌طورکلی رنگ سبز می‌تواند یک فضای خاص را پدید آورد.

شما می‌توانید از این رنگ در فضاهایی مانند اتاق پذیرایی ، دفاتر کار یا اتاق نشیمن استفاده کنید. اضافه کردن نقاشی روی دیواری با این رنگ قطعاً توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : ترکیب رنگ سفید و صورتی روشن

شما به طراحی و دکوراسیون این سرویس بهداشتی نگاه کنید ، ترکیب رنگ سفید (رنگ دیوارها) و رنگ صورتی ( رنگ کابینت‌ها ) می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رنگ‌آمیزی یک فضای زیبا باشد. امسال ما حرف‌های بیشتری در مورد این رنگ صورتی روشن خواهیم شنید.

رنگ صورتی یک رنگ مدرن و پیچیده محسوب می‌شود که می‌تواند هر فضایی را مزین و زیبا کند. رنگ صورتی موجود روی کابینت‌ها توانسته زیبایی و جذابیت این فضا را افزایش دهد و همچنین فضای این سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر جلوه دهد.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : سفید براق

دلیلی ندارد که ما از رنگ سفید براق دوری‌کنیم و بگوییم که دیگر استفاده از این رنگ قدیمی شده است. در تصویر اتاق نشیمن که مشاهده می‌کنید از این رنگ برای دکوراسیون استفاده‌شده است و زمانی که شما از این رنگ استفاده می‌کنید فضای موردنظر شما بزرگ‌تر جلوه خواهد کرد.

اگر فضای شما دارای نور کمی است به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این رنگ برای رنگ‌آمیزی فضای خود استفاده کنید. این رنگ همچنین به فضای شما کمک می‌کند تا بزرگ‌تر از قبل دیده شود.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : صورتی

یکی از رنگ‌هایی که امسال چشم‌های زیادی را به خود خیره خواهد کرد همین رنگ صورتی خواهد بود. یکی از 12 رنگ پیش‌بینی‌شده برای ترند سال 2019 رنگ صورتی بوده که می‌تواند مناسب هر فضایی در منزل باشد.

اگر از طیف رنگ روشن‌تر یا تیره‌تر صورتی هم استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد و نمونه از این طراحی را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. شما از این رنگ می‌توانید برای فضایی مانند اتاق نشیمن یا اتاق‌خواب استفاده کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : ترکیب رنگ آبی و خاکستری

اگر شما خیل به طیف رنگ خاکستری تمایل دارید ، قطعاً عاشق این ترکیب رنگ آبی و خاکستری خواهید شد. در این رنگ طیف رنگ بنفش هم خیلی جزئی دیده می‌شود. این ترکیب می‌تواند زیبایی خاصی به دکوراسیون فضایی مانند اتاق نشیمن هدیه کند.

امسال حرف‌های بیشتری در مورد این رنگ خواهید شنید. در تصویر زیر نمونه‌ای از استفاده از این رنگ را مشاهده می‌کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : رنگ نارنجی

یکی دیگر از رنگ‌های بی‌نظیر برای دکوراسیون در سال 2019 همین رنگ نارنجی است. واقعاً این رنگ به‌تنهایی می‌تواند تمام حرف‌های مدنظر خود را بگوید و توضیح اضافی نباید در مورد آن ارائه کرد.

شما می‌توانید از این برای فضایی مانند اتاق نشیمن یا اتاق‌خواب کودکان خود استفاده کنید و به‌خوبی این رنگ می‌تواند فضای مدنظر شما را تزئین کند.

اگر امسال برای طراحی و دکوراسیون فضای خاصی تصمیم دارید از رنگ‌های روشن و چشمگیر استفاده کنید ، ما به شما توصیه می‌کنیم که اصلاً در این حرکت صبر نکنید و آن را پیاده‌سازی کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : سبز تیره

یکی از رنگ‌هایی که امسال جز ترند سال 2019 خواهد بود همین رنگ سبز تیره است. این رنگ می‌تواند هر فضایی را تزئین و زیبایی خاصی را به آن هدیه کند. نمونه‌ای از این طراحی و دکوراسیون را در تصویر اتاق پذیرایی زیر مشاهده می‌کنید.

خیلی از افراد از استفاده از رنگ‌های تیره برای فضاهای کوچک هراس دارند ولی ما به این دوستان می‌گوییم که این رنگ‌ها می‌توانند شخصیت و زیبایی خاصی به این سبک فضاها هدیه کنند و استفاده از آن‌ها کار اشتباه محسوب نمی‌شود.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : رنگ آجری

یکی از رنگ‌های محبوب برای دکوراسیون در سال 2019 رنگ آجری است. نمونه‌ای از استفاده از این رنگ را در تصویر اتاق‌خواب زیر مشاهده می‌کنید که به زیبایی توانسته فضای این‌چنینی را تزئین کند.

یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر این رنگ اهدای شخصیت و کاراکتر خاص به فضاهای کوچک و نقلی است. شما می‌توانید از این رنگ در فضاهایی مانند اتاق پذیرایی یا اتاق‌خواب استفاده کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : ترکیب رنگ آبی و سفید

ترکیب رنگی که امسال می‌تواند در همه خانه‌ها جای خود را پیدا کند همین ترکیب رنگ آبی تیره و سفید است. این ترکیب رنگ به‌خوبی می‌تواند فضایی دل‌نشین و خاص را ایجاد کنند. نمونه‌ای از استفاده از این ترکیب رنگ را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

شما می‌توانید از این ترکیب رنگ برای اتاق نشیمن ، سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : رنگ آبی متوسط

اگر تصمیم داشته باشید از رنگی برای تغییر فضا و دکوراسیون منزل خود استفاده کنید ، ما به شما استفاده از رنگ آبی متوسط را پیشنهاد می‌کنیم. امسال از انتخاب رنگ‌های جدید و چشمگیر ترسی نداشته باشید و مطمئناً از استفاده از آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

شما می‌توانید از این رنگ برای فضایی مانند اتاق نشیمن یا اتاق‌خواب یا حتی اتاق پذیرایی استفاده کنید.

محبوب‌ترین

محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون : رنگ مرجانی

قطعاً شما هم از این موضوع مطلع هستید که رنگ امسال مرجانی است و قائدتا استفاده از آن برای فضای منزل نمی‌تواند انتخاب بد یا اشتباهی باشد.

شاید در نگاه اول فکر کنید که هیچ رنگی را نمی توان با آن ترکیب کرد و استفاده از آن سخت خواهد بود ولی باید این موضوع را به شما بگوییم که این رنگ قابل ترکیب با هر رنگی است.

شما نمونه ای از استفاده از این رنگ را در تصویر زیر مشاهده می کنید. قطعا نتایج و بازخوردهای دریافتی از این رنگ بی نظیر و جذاب خواهد بود.

محبوب‌ترین

قطعاً امسال رنگ‌های بی‌نظیری برای استفاده در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل معرفی خواهد شد و این لیست تعدادی از این رنگ‌ها بود که به شما عزیزان معرفی کردیم. شما می‌توانید بر اساس ساختار منزل ، دکوراسیون انتخابی و شرایط اقلیمی خود ترکیب رنگی را اتخاذ کنید.

درست است که انتخاب رنگ فضای منزل بسیار سخت و پیچیده بوده و استفاده از یک رنگ اشتباه پشیمانی‌های بزرگی را به دنبال دارد ولی این ترکیب رنگ‌های معرفی‌شده بدون شک تزئین کننده فضای منزل شما خواهند بود.

در زمان هر طراحی شما باید از اصول اولیه طراحی مطلع باشید تا بتوانید بهترین انتخاب‌ها را برای فضای خود انجام دهید. برای اطمینان بیشتر ما به شما دوستان پیشنهاد می‌کنیم که از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب و بهترین طراحی را برای فضای مدنظر خود پیاده‌سازی کنید.

این موضوع را هم به یاد داشته باشید که همیشه بهترین و پر زرق‌وبرق ترین طراحی بهترین طراحی نخواهد بود و می‌تواند با انتخاب المان‌های ساده هم یک طراحی بی‌نظیر را پدید آورد.

حتماً در روزهای آینده سعی می‌کنیم تا بیشتر در مورد دکوراسیون و ایده‌های طراحی صحبت کنیم و طراحی‌های زیبا و شکیل را به در مقاله‌ای خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

دوستان عزیز، امیدواریم از مطالعۀ این مقاله لذت برده باشید. شما می‌توانید نظرات خود را دربارۀ این مطلب در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا