تکنولوژیسایر

چگونه بفهمید شماره شما در گوشی فردی بلاک شده است

امروز در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه بفهمید شماره شما در گوشی فردی بلاک شده و به نظر ما این موضوع می‌تواند برای شما دوستان جالب‌توجه باشد.

بلاک شدن شماره تلفن

یک سری نکته در این زمینه وجود دارد که شما با استفاده از آن می‌توانید به این موضوع پی ببرید. در دنیای لبریز از تکنولوژی ، به‌راحتی می‌توان با افراد دیگر ارتباط برقرار کرد اما باید به این مسئله هم اشاره‌کنیم که به‌راحتی هم می‌توان از ارتباط کسی با شما جلوگیری کرد. این اتفاق تنها با فشردن یک یا دو گزینه رخ می‌دهد.

اگر شما به کسی پیامی ارسال کردید ولی دیگر با پیامی از سوی فرد مقابل مواجه نشدید ، این امکان وجود دارد که فکر کنید بلاک شده‌اید. آیا می‌توانید از طریق پیام به این موضوع پی ببرید؟

بلاک

بررسی این موضوع در گوشی‌های iPhone

خب در این زمینه یک سری روش وجود دارد که شما با کمک آن می‌توانید بفهمید که شماره شما توسط فرد مقابل بلاک شده است یا خیر. فهمیدن این موضوع در گوشی‌های iPhone خیلی بهتر و آسان‌تر خواهد بود.

در قدم اول به شما پیشنهاد می‌کنیم که برنامه پیام‌رسان خود که در گوشی‌های iPhone اپلیکیشن iMessage است ، نگاهی بیندازید.

بیشتر اوقات زمانی که شما پیامی ارسال می‌کنید ، قطعاً با پیام ارسال موفق پیام خود مواجه می‌شوید. اگر احساس می‌کنید مخاطب موردنظر شما را بلاک کرده است ، به دنبال ارسال موفقیت‌آمیز پیام خود باشید.

اگر آخرین پیام ارسالی شما نشان ارسال موفقیت‌آمیز را دریافت نکرد ، یعنی اینکه مخاطب موردنظر شما را بلاک کرده است.

شناسایی شماره بلاک شده از طریق پیام یا تماس

آیا می‌توان از راهی فهمید که مخاطب موردنظر شما را به‌صورت 100 درصدی بلاک کرده است؟ خیر.

هیچ راه 100 درصدی در این زمینه وجود ندارد ، برای مثال شما نمی‌توانید به گوشی مخاطب خود سرک بکشید و این موضوع را بررسی کنید ولی با نشانه‌هایی ساده مثل عدم دریافت پیام ارسال موفقیت‌آمیز این مسئله به‌خوبی مشخص خواهد شد.

اگر شما با مخاطب خود تماس گرفتید و مستقیماً به پیغام‌گیر صوتی متصل شدید یا پیام «مشترک موردنظر در دسترس نیست» یا «خط موردنظر اشغال است» مواجه شدید ، به نظر می‌رسد که شماره تلفن شما به‌صورت کامل بلاک شده است.

بررسی این موضوع در گوشی‌های اندروید

این موضوع در گوشی‌های اندروید کمی پیچیده‌تر می‌شود. در بعضی از گوشی‌های اندروید شاید پیام ارسال موفقیت‌آمیز وجود نداشته باشد. اگر کاربر iPhone هم با کاربر اندروید پیامی ردوبدل کند ، قطعاً با پیام ارسال موفقیت‌آمیز مواجه نخواهد شد. حالا اگر کاربر اندروید شماره تلفن ما را بلاک کرده باشد به چه صورت می‌توانیم از این موضوع باخبر شویم؟

پیام‌های متنی شما در مرحله اول به کاربر اندروید نخواهد رسید. این موضوع همانند کاربر iPhone است. تنها راه فهمیدن این موضوع که کاربر اندروید شما را بلاک کرده است یا خیر، تماس با او است. همانند داستان گوشی‌های iPhone شما باز هم با پیام‌های مشابه برای گوشی‌های iPhone مواجه خواهید شد.

البته باید این مسئله را هم عنوان کنیم که این موضوع دلیل بر قطعی بودن بلاک شدن شما نیست اما اگر این اتفاق به‌صورت پیاپی رخ داد ، معنای آن این است که شماره شما بلاک شده است.

در آخر اینکه امکان دارد این مسئله اصلاً برای شما اهمیت هم نداشته باشد.

دوستان عزیز، امیدواریم از مطالعۀ این مقاله لذت برده باشید. شما می‌توانید نظرات خود را دربارۀ این مطلب در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا