فرهنگ و هنر

تابستان امسال را با این کتاب ها بگذرانید

اگر تصمیم گرفته‌اید اوقات فراغت تابستان امسال را با مطالعه چند کتاب ارزشمند بگذرانید. ولی نمی‌دانید که چه کتابی را باید انتخاب کنید پیشنهاد می‌کنم نگاهی به چند کتاب زیر بیندازید. که توضیح مختصر و کوتاهی درباره آن‌ها آورده‌ایم.

کتاب سهره طلایی نوشته دونا تارت

معرفی کتاب

سهره طلایی نوشته دونا تارت از جمله کتاب های داستانی بسیار جذابی است که زندگی تئو شخصیت اصلی داستان را به تصویر می‌کشد. تئو پسری 13 ساله است که خانواده‌اش را از دست داده و احساس تنهایی و دلتنگی دست و پنجه نرم‌ می‌کند. اگر به یک سفر ساحلی رفته‌اید، پیشنهاد می‌کنم با مطالعه این داستان سفر لذت بخش‌تری را برای خود فراهم کنید.

کلئوپاترا نوشته استیسی شیف

معرفی کتاب

استیسی شیف در نوشته خود کلئوپاترا این شخصیت تاریخی را بر خلاف کتاب‌های تاریخی دیگر به عنوان یک معشوقه و زنی با لباس‌های فوق العاده زیبا به تصویر نکشیده است. بلکه او را زنی سیاستمدار توصیف کرده است و از جنگ داخلی بر علیه یکی از برادرانش گرفته تا نقشه قتل یکی دیگر از برادرانش را به خوبی شرح داده است. این کتاب تمام معماهایی که در رابطه با این شخصیت بی نظیر تاریخی در ذهن دارید را برطرف می‌کند.

کتاب و سپس هیچکس نبود نوشه آگاتا کریستی

معرفی کتاب

با خواندن این داستان دلتان می‌خواهد بارها و بارها تکرارش کنید. و سپس هیچکس نبود داستان 10 شخصیتی است که در یک جزیره به دام افتاده و همه آن ها به طور مرموزی کشته می‌شوند. جالب اینجاست که بعد از یک بار خواندن داستان با این که راز قصه برملا می‌شود باز هم دلتان می‌خواهد دوباره داستان را مرور کنید.

هری پاتر و جام آتش نوشته جی. کی رولینگ

معرفی کتاب

با خواندن مجموعه داستان‌های هری پاتر نوشته جی. کی رولینگ دلتان نمی‌خواهد کتاب را کنار بگذارید. جی. کی رولینگ با مجموعه داستان های خود دست روی حس کنجکاوی انسان‌ها گذاشته و قوه تخیل مخاطب را به چالش می‌کشد.

قصر شیشه ای نوشته جینت والز

معرفی کتاب

جینت والز در داستان قصر شیشه‌ای نشان داده است که بچه یک خانواده از هم گسسته هم می‌تواند نابغه و باهوش باشد. جینت در این کتاب داستان زندگی خود را به تصویر کشیده است زمانی که همراه با خانواده خود در ویرجینا زندگی می‌کرده است. پدر جینت تمام تلاش خود را برای تقویت قوه تخیل کودکانش به کار می‌برده و نحوه مقابله با ترس‌ها و مشکلات را به ‌آن‌ها می‌آموخته است. قصر شیشه ای داستان تکان دهنده ای است درباره عشقی بی قید و شرط که خانواده ای درگیر با مشکلات را از ویرانی نجات می‌دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا