فال

طالع بینی هفته (دهم تا هفدهم شهریور)

در طالع بینی هفته متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفته متولد فروردین

طالع بینی هفته

این هفته از تعادل در خانه لذت خواهید برد. به علاوه فرزندان‌تان تا جای ممکن برای حفظ این تعادل با شما همکاری خواهند کرد. برای این ک سلامت خود را حفظ کنید و از بیماری‌های فصلی دور بمانید سعی کنید فعال باشید. هفته شلوغی دارید و به وقت بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد. اگر تصمیم دارید ملک بخرید این هفته بهترین زمان است. اگر دانشجو یا محصل هستید این هفته نمی‌توانید روی مطالعه تمرکز کنید و نمره دلخواهتان را در امتحانات نمی‌گیرید. در زندگی مشترک با مشکلاتی مواجه می‌شوید. پیشنهاد می کنیم آرامش خود را در چنین شرایطی حفظ کنید.

طالع بینی هفته اردیبهشت

طالع بینی هفته

این هفته در زمینه شغلی و حرفه‌ای با مشکلاتی مواجه می‌شوید. یک تغییر موقعیت در طالع این هفته شما دیده شده است. اگر حرفه مکانیکی دارید چند روز آینده چندان ایده آل نیست. حتی از نظر مالی هم شرایط خوبی ندارید زیرا هزینه‌های بیشتری را متحمل می‌شوید. در زندگی خانوادگی همسر و فرزندان‌تان توقعات بیشتری نسبت به گذشته از شما دارند. در کل تمام این اتفاقات ممکن است تاثیرات منفی روی روحیه شما بگذارد. نباید اجازه دهید این وضعیت بر شما غلبه کند و به همین منظور بهتر است یوگا و مراقبه تمری کنید.


طالع بینی هفته متولد خرداد

طالع بینی هفته

این هفته از نظر شغلی و مالی رضایت چندانی از وضعیت فعلی ندارید. این هفته برای کسانی که تصمیم دارند شغل‌شان را عوض کنند هفته خوبی است. مخصوصا کسانی که در حرفه صنعت کشاورزی و یا ارتباطات تخصص دارند. حتی برای صاحبان بیزینس هم روزهای پربرکتی است. این هفته برای زوج ها و کسانی که تصمیم به ازواج دارند روزهای ایده‌آلی نیست. در کل روحیه چندان خوبی نخواهید داشت و این وضعیت در سلامت جسمی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. برای مقابله با چنین شرایطی تا جایی که می‌توانید این روزها آرامش خود را حفظ کنید.


طالع بینی هفته متولد تیر

طالع بینی هفته

از نظر سلامتی باید بگوییم که متولد تیر با مشکلات خفیفی مواجه است. از نظر مالی پیشنهاد می‌شود کمی بیشتر مراقب سرمایه گذاری های خود باشید. اگر تصمیم به خرید خانه یا ماشین دارید این هفته زمان خوبی برای سود کردن است. از نظر وضعیت خانوادگی رابطه خوبی با کودکان خود خواهید داشت. اما از نظر رابطه عاشقانه اوضاع چندان روبراه نیست. اگر تصمیم به ازدواج گرفته‌اید پیشنهاد می‌کنیم عجولانه تصمیم گیری نکنید.

مرداد

طالع بینی هفته

این هفته کمی بی ثباتی در وضعیت مالی خواهید داشت. اما از عهده مدیریت هزینه ها و دارایی های خود برخواهید آمد. به متولد تیر پیشنهاد می‌شود که به هر طریقی مراقب سلامت خود باشد. ممکن است در معرض آسیب و صدمه قرار بگیرید. پس هنگام رانندگی بسیار مراقب باشید. در ارتباط با همکاران‌تان پیشنهاد می‌شود که آرام و خونسرد باشید. اگر در شغل‌تان شریک دارید شاید گاهی اوقات لازم باشد روال همیشگی خود را کنار بگذارید. در زندگی شخصی با کسانی که دوست‌شان دارید لحظات خوشی را خواهید گذراند. از طرفی هم به خاطر مشغله زیاد و کمبود وقت نمی‌توانید برای شریک عاطفی تان وقت بگذارید.

شهریور

طالع بینی هفته

متولد شهریور این هفته با آشفتگی احساسی روبرو می‌شود. ممکن است برای یک بیماری مختصر به پزشک مراجعه کنید. با این که بیماری زیاد جدی نیست اما پیشنهاد می‌کنیم سبک زندگی سالم داشته باشید و غذاهای سالم بخورید. سلامت باعث م‌شود از زندگی لذت بیشتری ببرید. چنانچه بیمار شدید در اسرع وقت درمان کنید. اگر کارمند هستید درگیر ترفیع خواهید بود. اگر دانش آموز هستید هفته خوبی دارید زیرا بالاخره به آموزشگاه ایده‌آل خود می‌روید. اگر متاهل هستید به علت مشغله زیاد کاری در رابطه و انتظاراتی که پیش می‌آید دچار مشکل می‌شوید. اگر مجرد هستید به فردی که زیاد هم غریبه نیست ارتباط عاطفی برقرار خواهید کرد. آخرین توصیه به متولد شهریور این است مراقب وضعیت مالی خود باشد.

مهر

طالع بینی هفته

هفته بی نظیری در پیش رو دارید و از تجربیاتی که کسب می‌کنید خیلی چیزها درباره خودتان یاد می‌گیرید. از نظر مالی این روزها کمی زیان آور است. اگر کارمند هستید تنزل رتبه خواهید داشت. حتی صاحبان مشاغل هم با مشکلات مالی مواجه می‌شوند. در زندگی مشترک با همسرتان دچار مشکل می‌شوید اما عشق و علاقه ای که نسبت به هم دارید مشکل را خیلی زود حل می‌کند. اگر بچه دارید ممکن است با رفتارشان باعث ناراحتی شما بشوند اما رفتار کودکانه آن‌ها را می‌بخشید. به خاطر سلامتی‌تان رژیم‌های مختلفی را تجربه می‌کنید و از این کار لذت می‌برید.

آبان

طالع بینی هفته

این هفته برای صاحبان مشاغل بی نظیر است زیرا پیشرفت چشمگیری خواهند داشت. متولد آبان با فرصت‌های شغلی بی نظیری مواجه خواهد شد و البته ممکن است مجبور باشید ساعت‌های زیادی در طول روز کار کنید. اگر تصمیم گرفته اید در یک کشور دیگر زندگی کنید این هفته خبرهای خوبی خواهید شنید. پول‌تان را به خوبی مدیریت می‌کنید به طوری که پول زیادی پس انداز می‌کنید. رابطه خوبی را با شریک عاطفی تان خواهید داشت و از نظر سلامتی هم هیچ مشکلی پیش بینی نشده است.

آذر

طالع بینی هفته

برای متولد آذر این هفته از نظر روابط شخصی هفته‌ بی نظیری است. به متولد آذر توصیه می‌شود که پول خود را به خوبی مدیریت کند تا هنگام مواجه شدن با مخارج پیش بینی نشده دچار مشکل نشود. اگر کارمند هستید در محل کار با مدیر یا مسئول خود دچار اختلاف نظر می‌شوید. توصیه می‌شود تا جای ممکن از پیش آمدن چنین شرایطی جلوگیری کنید. رابطه بهتری با خانواده و مادر خود برقرار خواهید کرد و تمام مشکلات گذشته را حل می‌کنید. با خرید یا فروش یک دارایی به سود خوبی می‌رسید. از نظر سلامتی هم مشکلات کوچکی دیده می‌شود که با مراقبت رفع خواهد شد.

دی

طالع بینی هفته

این هفته برای متولد دی چندان ایده‌آل نخواهد بود. همه ما وقتی کنترل زندگی از دست‌مان خارج می‌شود ناامید می‌شویم. اگر می‌خواهید ملکی را بخرید یا بفروشید اول از صحت همه چیز کاملا آگاه شوید. این هفته زندگی خانوادگی خیلی خوبی خواهید داشت و کودکان‌تان با موفقیت‌های خود باعث افتخار شما خواهند شد. رابطه با همسرتان هم بهتر می‌شود و لحظات خوشی را کنار هم خواهید گذراند. این روزها ممکن است به خاطر سلامتی‌تان کمی هزینه کنید.

بهمن

طالع بینی هفته

این هفته از نظر سلامت جسمی و همینطور آرامش ذهنی دچار مشکلات کوچکی می‌شوید. اما این مشکلات زیاد هم جدی نیست و سعی می‌کنید ریکس باشید. از نظر مالی کمی بیشتر مراقب هزینه‌ها باشید. اگر محصل هستید در امتحانات موفق خواهید شد. اگر تصمیم دارید در کشور خارجی تحصیل کنید این هفته خبرهای امیدوارکننده‌ای خواهید شنید. درست است که درگیر مشغله های کاری هستید اما سعی می‌کنید برای شریک عاطفی تان وقت بگذارید.

اسفند

طالع بینی هفته

این هفته برای متولد اسفند زیاد ایده‌آل نیست. شاید مجبور باشید برای حفظ سلامتی به اتاق عمل بروید. اما خیلی زود سلامتی‌تان را به دست خواهید آورد. این هفته هزینه ها بالا می‌رود و ذهن‌تان درگیر پس انداز کردن است. برای موفق شدن از تلاش دست برندارید. اگر تصمیم به خرید ملک گرفت‌اید این هفته زیاد زمان مناسبی نیست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا