فال

طالع بینی هفتگی (بیست و چهارم تا سی و یکم شهریور)

در طالع بینی هفتگی بیست و چهارم تا سی و یکم شهریور می‌توانید بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفتگی

طالع فروردین

اگر این هفته با رئیس‌تان به جلسه‌ غیر منتظره‌ای دعوت شدید زیاد نگران نشوید. به انتقادهای سازنده و تعریف و تمجیدهایی که می‌شنوید نیاز دارید زیرا قرار است رهبر خودتان شوید. شاید دوست داشته باشید به همان رویه قبل خود بازگردید. اما به جای فرار کردن سعی کنیم شرایط را برای خودتان لذت بخش کنید. به عنوان مثال دسکتاپ سیستم‌تان را منظره دریا انتخاب کنید و به کار کردن ادامه دهید. از نظر مالی هزینه زیادی را بابت ماشین متحمل می‌شوید. اگر قرار است یک تصمیم قانونی بگیرید این هفته دست نگه دارید. لحظات خوشی را با خانواده خواهید گذراند. اما اگر برنامه سفر را با خانواده چیده‌اید ممکن است در این سفر با یکسری مشکلات مواجه شوید.

طالع اردیبهشت

مدت‌هاست می‌خواهید زندگی‌تان را تغییر دهید. اگر می‌خواهید به خانه مادربزرگ‌ در زادگاه‌تان بروید یا برنامه سفر کوتاهی را چیده‌اید زمانش رسیده است که اقدام کنید. با دوستان‌تان درباره تصمیمی که گرفته‌اید صحبت کنید اما آن‌ها را در این سفر همراه خودتان نبرید. بهتر است این سفر را تنها بروید. متولد اردیبهشت این هفته زیاد کارهای همیشگی را با تمایل انجام نمی‎‌دهد. اما بهتر است برای رسیدن به نتایج بهتر روی انرژی های مثبت تمرکز کنید.

طالع خرداد

اگر شراکتی را با همسرتان آغاز کرده‌اید یا تصمیم دارید ملکی را خریداری کنید. و یا همکاری با یک پروژه باعث شده است که هر دو پیشرفت کنید. پس باید بگویم که این روزها تعهد بزرگ‌ترین چالش زندگی شما شده است. برای این که ناامید نشوید فراموش نکنید که همسرتان در کنارتان است و از شما حمایت می‌کند. می‌توانید در سخت‌ترین شرایط به او تکیه کنید. اگر با خانواده زندگی می‌کنید شرایطی پیش می‌آید که مجبور می‌شوید زندگی جدا از خانواده را شروع کنید. اما کمی هم نگران سلامتی مادرتان هستید. اگر در رابطه هستید درگیری‌هایی را با شریک عاطفی‌تان خواهید داشت. کمی سخت می‌توانید پول پس انداز کنید. اما اگر همه چیز را پیش بینی شده و با برنامه ریزی پیش ببرید محال است که اتفاقات پیش بینی نشده روی پس اندازهای شما تاثیر منفی بگذارد.

طالع تیر

به تمام کسانی که در چند ماه اخیر از شما حمایت کرده‌اند عشق بدهید. به دوستی که سفره دلتان را برایش باز کرده‌اید و به حرف‌ها و نگرانی‌های شما گوش کرده است و یا همسرتان که این چند وقت اخیر پشت‌تان بوده است. بهتر است این کارها را برنامه روزانه خود کنید نه این‌که منتظر موقعیت خاصی باشید. پس روی تقویم خود تاریخ شکرگزاری این ماه را حتما علامت بزنید. این هفته ممکن است گرفتار یک بیماری فصلی شوید. اگر با استراحت بهتر نشدید بهتر است به پزشک مراجعه کنید. اگر تصمیم دارید ملکی را اجاره کنید این هفته زمان خوبی برای این کار نیست.

طالع مرداد

کمی در روند زندگی خود تغییرات ایجاد کرده‌اید اما این هفته باید به روتین روزانه خود برگردید. شاید رفتن به دندانپزشکی یا دکتر پوست کمی سخت باشد اما نمی‌توانید دندان درد یا جوش صورت را نادیده بگیرید. بعد از هر بار موفقیت در کارها برای خودتان جشن بگیرید تا بیشتر احساس قوی بودن کنید. این هفته متولد مرداد از سلامت کامل برخوردار است. حتی از نظر مالی هم شرایط بر وفق مراد است. اگر با یکی از بستگان‌تان در کاری سرمایه گذاری کرده‌اید به آن سود و بازخورد دلخواه‌تان نمی‌رسید. در زندگی خصوصی ممکن است با همسرتان کمی درگیری داشته باشید. اما خیلی زود به کمک هم مشکل را رفع می‌کنید.

طالع شهریور

این هفته بهترین زمان برای جدی گرفتن قرار ملاقات است. به دنبال عشق و رابطه‌ای باشید که احساس آرامش را در شما ایجاد کند. با خودتان فکر کنید و ببینید که از عشق و رابطه چه می‌خواهید؟ به کارهایی که علاقه دارید بپردازید. مثلا به کلاس آموزشی که مدت‌هاست زیر نظر دارید و زمان را از دست ندهید. این هفته بهتر می‌توانید درآمدتان را مدیریت کرده و با برنامه‌ریزی هزینه کنید. البته ناگفته نماند که هزینه‌های پیش بینی نشده قابل مدیریت و برنامه ریزی نیستند. این روزها همسرتان از شما آنطور که انتظار دارید حمایت نمی‌کند. به خاطر استرس زیاد ممکن است دچار کم خوابی شوید. اما تا پایان هفته مشکل را رفع خواهید کرد. اگر کارمند هستید در شرکت ترفیع می‌گیرید.

طالع مهر

مدتی است به شهر دیگری نقل مکان کرده‌اید. بنابراین احساس آرامش در فضای جدید جدی‌ترین مسئله این روزهای اخیر شماست. اتاق‌تان را همانطوری بچینید که دوست دارید. از طرف دیگر مطمئن شوید که در زندگی اجتماعی‌تان کاملا احساس آرامش می‌کنید. حتی اگر خواهرتان یا نزدیک‌ترین دوست‌تان درباره مشکلش به شما پیام داده یا تماس می‌گیرد، موبایل‌تان را سایلنت یا خاموش کرده و به کارهای ضروری خودتان بپردازید. گاهی اوقات لازم است حد و مرزها را بیشتر جدی بگیرید. به دلایل زیادی اعتماد به نفس‌تان بیشتر می‌شود. در شغل‌تان پیشرفت می‌کنید اما باز هم به آن نتیجه دلخواهی که انتظار دارید نمی‌رسید. از نظر مالی کمی ضعیف هستید اما خیلی زود خودتان را جمع و جور می‌کنید. اگر در یک مشکل مالی گیر کرده‌اید این هفته هیچ چیز بر وفق مرادتان نیست. اگر دانش آموز هستید این هفته همه چیز به دلخواه تان است زیرا تمام آزمون‌ها و امتحانات را با نمرات خوب پاس می‌کنید.

طالع آبان

از آن دسته افرادی هستید که نمی‌دانید چگونه باید خواسته‌های خود را به زبان آورده و به دنبال بهترین راه برای ابراز احساسات هستید. اما این هفته هر چه در ذهن‌تان وجود دارد را بیرون می‌ریزید. گاهی اوقات یادتان نرود که افکارتان را روی کاغذ بیاورید. پس نوشتن‌ها را شروع کنید و هر آنچه نمی‌توانید به زبان بیاورید را در قالب متن بگویید. اگر شغل‌تان با مسائل دولتی همراه است باید کمی بیشتر احتیاط کنید. از نظر مالی به آن موقعیتی که انتظار دارید نرسیده اید اما باز هم نباید به خودتان اجازه پول قرض گرفتن بدهید. احساس می‌کنید خانواده سخت گیری می‌کند و همین احساس روی بازده کارتان تاثیر منفی می‌گذارد. پیشنهاد می‌شود با تمام مسائل با آرامش کامل برخورد کنید. در رابطه سالم می‌توان همه چیز را با مدیریت و برنامه ریزی پیش برد.

طالع آذر

این هفته فرصت‌های زیادی برای پول درآوردن خواهید داشت. ممکن است احساس کنید شایستگی این همه پیشرفت را ندارید اما این احساس ناامنی را رها کرده و به ارزشمند بودن خودتان ایمان بیاورید. باید همانجایی باشید که مستحقش هستید. امسال به قدری پیشرفت می‌کنید که کمی برای خودتان هم عجیب است. بعد از پذیرفتن پیشنهادی که به پیشرفت شما می‌انجامد کمی به خودتان زمان داده و در سکوت و آرامش کامل ریلکس کنید. ممکن است از مسئولیتی که در محل کارتان به شما سپرده شده است چندان راضی نباشید. اما باز هم دلیل نمی‌شود که با سرپرست یا مدیرتان بداخلاقی کنید. حتی مدیران هم این هفته با مشکلاتی در رابطه با کارمندان‌شان مواجه می‌شوند. اگر قرار است به قصد کار یا تفریح سفر بروید ممکن است با مشکلاتی در سفر مواجه شوید.

طالع دی

همه دوست دارند شما در جشن‌ها و مناسبت‌های‌شان شرکت داشته باشید. اما این روزها بهتر است آن‌ها را نادیده گرفته و کمی هم به خودتان تمرکز کنید. حتی اگر همسر یا کودکتان از شما توجه می‌خواهد این هفته خودتان را در اولویت قرار دهید. این هفته بهترین زمان برای شروع یک سرگرمی یا عادت جدید است. پس وقت آزادتان را به انجام کاری که از آن لذت می‌برید بپردازید. مثل گیتار بنوازید یا هر سرگرمی دیگری. تا زمانی که آرامش و ریلکس بودن را یاد بگیرید نعمت و فراوانی را هم در زندگی تجربه خواهید کرد. این هفته لحظات خوبی را با همسرتان خواهید داشت. از فرزندان و پیشرفت‌شان در درس و مدرسه بسیار راضی خواهید بود. در شغل‌تان پیشرفت می‌کنید اما به عنوان مدیر کمی با کارمندان‌تان دچار مشکل می‌شوید.

طالع بهمن

وقتش رسیده است که کینه و لجبازی را کنار بگذارید. این که همکارتان از وسایل شما استفاده کرده است یا مادرتان بدون اجازه یک دوست قدیمی را به میهمانی دعوت کرده است شاید کار درستی نباشد، اما شما نمی‌توانید رفتار دیگران را کنترل کنید. برای رها کردن چیزهایی که آزارتان می‌دهد بنشینید و اهداف و رویاهای‌تان را بنویسید. وقتی به آینده فکر کنید خیلی چیزها را از گذشته یاد می‌گیرید. در محل کارتان ترفیع رتبه می‌گیرید. این ترفیع به افزایش حقوق نمی‌انجامد اما باعث می‌شود تجربه و دانش زیادی را کسب کنید. اگر دانش آموز یا محصل هستید در آزمون‌ها و امتحانات موفق خواهید بود.

طالع اسفند

فراموش نکنید که همه دوستی‌ها قرار نیست پایدار باشد. این هفته اگر یکی از دوستان‌تان با شما تماس گرفت و به بیرون دعوت کرد زیاد متعجب نشوید. پیشنهاد او را قبول کنید اما در زمانی که با او می‌گذرانید محدوده تعیین کنید. این هفته چند شکست باعث می‌شود ذهنیت منفی پیدا کنید. اما نباید اجازه دهید این مسائل آرامش ذهن‌تان را از بین ببرد. یک تغییر مکان خواهید داشت. در شغل‌تان موقعیت بهتری خواهید داشت. به متولد اسفند توصیه می‌شود قبل از تغییر شغل یا درخواست ترفیع جوانب خوب یا بد کار را سبک سنگین کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا