فال

طالع بینی هفتگی (هفتم تا چهاردهم مهر)

در طالع بینی هفتگی هفتم تا چهاردهم مهر می‌توانید بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی هفتگی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی فروردین

در طالع هفتگی متولد فروردین می‌توان گفت این هفته خود را با پیشرفت مالی شروع می‌کنید و پول زیادی را خرج میهمانی‌ها می‌کنید. برای متولد فروردین پیشرفت شغلی پیش بینی شده است. به علاوه لحظات بسیار خوبی را با شریک عاطفی خود خواهید گذراند و این چند روز را با هم به تفریح و سفر خواهید رفت. هیچ سوءتفاهمی نمی‌تواند در این لحظات خاص دونفره شما خللی ایجاد کند. اگر مجرد هستید زیاد خوش شانسی می‌آورید. اگر دانش‌آموز و یا دانشجو هستید در امتحانات موفق خواهید شد و اگر شاغل هستید در شغل تان. این هفته لحظات خوبی را در کنار خانواده خواهید گذراند.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی اردیبهشت

این هفته برای متولد اردیبهشت با افکار پرچالش و تصمیم‌گیری‌های مهم شروع می‌شود. اگر شاغل هستید باید مراقب باشید که در هیچ بحث و مجادله‌ای با همکاران وارد نشوید. از هر قشری که هستید همه چیز خیلی خوب و عالی پیش می‌رود. از نظر سلامتی طالع هفتگی شما می‌گوید که فصل سرماخوردگی است و باید بیشتر مراقب خودتان و غذاهایی که مصرف می‌کنید باشید. از حرف‌های طعنه آمیز در جمع خانواده پرهیز کنید. زیرا با این کار روحیه خودتان را به هم می‌ریزید. از نظر مالی نیز وضعیت خیلی خوبی خواهید داشت.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی خرداد

متولد خرداد باید این هفته صبر و آرامش بیشتری داشته باشد. اگر با این نگرش‌های تند و خشونت آمیز ادامه دهید هم روابط شخصی و هم روابط کاری را به خطر می‌اندازید. باید در برنامه ریزی‌های مالی بسیار دقیق و مراقب باشید تا از هر گونه فشار مالی در آینده جلوگیری کنید. به خاطر اختلاف عقیده با مادرتان این هفته کمی از نظر احساسی روبراه نیستید. در هر زمینه شغلی که هستید باید مراقب هزینه ها و مخارجتان باشید. این هفته هیچ تصمیمی برای توسعه کاری نباید گرفته شود. زیرا اختلافات غیرمنتظره‌ای در زمینه مالی و دارایی در طالع هفتگی متولد خرداد دیده شده است. برای هر تصمیم گیری باید با مشاورین متخصص صحبت کنید. برای رسیدن به موفقیت در هر رقابتی به تلاش زیادی نیاز دارید.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی تیر

این هفته برای متولد تیرماه با تجربیات رضایت بخشی در زندگی مالی و حرفه‌ای شروع می‌شود. می‌توانید انتظار موفقیت در هر جنبه از زندگی‌تان داشته باشید. بیشتر عصرها با دوستان تان بیرون رفته و از لحظات خوبی که در کنارشان دارید لذت می‌برید. ممکن است همراه با خانواده به یک سفر خارج از کشور بروید. اگر کارمند هستید از حمایت همکاران‌تان برخوردار می‌شوید. اگر هم از صاحبان مشاغل هستید در طالع هفتگی شما پیشرفت غیرمنتظره ای دیده شده است. کسانی که شغلشان با درمان دیگران در ارتباط است مثل دکتر و مشاور لحظات رضایت بخشی را در محیط کارشان خواهند داشت. برای خرید یک وسیله خانگی پول زیادی را هزینه خواهید کرد. در کل این هفته حال و روزتان خوب است اما باید کمی بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید.

طالع بینی هفتگی

مرداد

این هفته برای متولد مرداد همه چیز خوب و عالی پیش می‌رود. روابط خوبی را با خانواده دارید و موقعیت مالی هم خوب است. از طرف همکاران‌تان تحت فشار هستید زیرا از شما حمایت نمی‌کنند. در زمینه شغلی باید برای رسیدن به پیشرفت تمام تلاش خودتان را بکنید. مثبت فکر کنید و اعتماد به نفس داشته باشید. از سرمایه گذاری در بازار سهام جلوگیری کنید. اگر متاهل هستید ممکن است با مشکلاتی در خانه با فرزندان‌تان مواجه شوید. این روزها به یک سفر خارج کشور خواهید رفت و زندگی اجتماعی بی نظیری خواهید داشت. طالع هفتگی متولد مرداد می‌گوید بیرون رفتن با دوستان تاثیر مثبتی در روحیه شما خواهد داشت. به متولد مرداد توصیه می‌شود که این هفته با فرزندان‌شان کاملا مودبانه رفتار کنند.

طالع بینی هفتگی

شهریور

این هفته برای متولد شهریور هفته پرماجرایی است. منتظر یک برنامه انظباطی سخت باشید. رابطه صلح آمیزی را با خانواده خواهید داشت. اگر متاهل هستید ارتباط ضعیفی با همسرتان دارید. البته قادر هستید مشکلات خانوادگی را رفع کنید. از نظر سلامتی هیچ مشکلی ندارید. اگر بازاری هستید در اهداف فروش موفق می‌شوید. در محل کارتان ممکن است با افرادی که اعتماد به نفس بیش از حد بالایی دارندمواجه شوید. در کارتان بهتر است برنامه‌های توسعه را اجرا کنید. این هفته برای متولد شهریور از نظر مالی هفته خوبی است.

طالع بینی هفتگی

طالع متولد مهر

این هفته برای متولد ماه مهر پر از لذت و اعتماد به نفس است. البته ناگفته نماند که این هفته باید بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید. در زمینه شغلی از لحاظ مالی هفته خوبی دارید. کسانی که شاغل هستند از طرف یک کمپانی خارجی پیشنهاد شغلی خواهند داشت. ارتباط خیلی خوبی با والدین و همسرتان خواهید داشت. اما رابطه شما با فرزندان‌تان کمی جای نگرانی دارد. حتی نزدیک‌ترین دوستان‌تان نیز ممکن است به احساسات شما لطمه وارد کنند. اما بهتر است در مقابل رفتار آن‌ها هیچ واکنش عجولانه‌ای از خودتان نشان ندهید. همیشه سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید. اگر محقق هستید نتیجه تحقیقات‌تان به مرحله انتشار می‌رسد. اگر دانشجو یا دانش آموز هستید در تمام آزمون‌ها و رقابت‌ها موفق خواهید شد.

طالع بینی هفتگی

طالع متولد آبان

به عنوان متولد آبان نتیجه تمام سخت‌ کوشی‌های خود را خواهید دید. و فرصت‌های طلایی زیادی را به دست خواهید آورد. استعداد زیادی که در خلاقیت دارید باعث می‌شود به عنوان یک نویسنده شناخته شوید. یک نقل مکان دارید که باعث می‌شود با مشکلاتی مواجه شوید. در خانواده خواهر و برادر بزرگتر از شما حمایت خواهند کرد. به عنوان یک آبان ماهی جوان صلاحیت و شایستگی خود را اثبات می‌کنید. اگر شاغل هستید در محل کارتان ترفیع می‌گیرید. از نظر سلامتی دچار سرفه و سرماخوردگی خواهید شد. به متولد آبان توصیه می‌شود قبل از این که شرایط بدتر شود از خود بیشتر مراقبت کند.

طالع بینی هفتگی

طالع متولد آذر

به نظر می‌رسد قرار است این هفته برای متولد ماه آذر با اختلاف و ناراحتی در رابطه شروع شود. اما از نظر شغلی هفته بسیار خوبی خواهید داشت. اگر متاهل هستید مجبورید تمام سوءتفاهم‌ها را برطرف کنید. ممکن است با خانواده و دوستان‌تان دچار اختلافاتی شوید. این هفته سلامت عاطفی شما نیاز به توجه و مراقبت دارد. در زمینه کاری منتظر پیشرفت و موفقیت باشید. به خاطر خلاقیت و استعدادی که در نویسندگی دارید از شما تقدیر خواهد شد. اگر دانشجو هستید روحیه چندان خوبی برای شرکت در آزمون‌ها را ندارید. ممکن است با شرایط کنار آمده و هر چیزی که اتفاق می افتد را بپذیرید.

طالع بینی هفتگی

دی

این هفته برای متولدین شاغل دی ماه با فرصت‌های خوب درآمدی شروع می‌شود. می‌توانید منتظر اتفاقات خوبی در شغل تان باشید. در خانواده ممکن است مجبور باشید برای رفع یکسری سوءتفاهم‌ها دلیل و برهان بیاورید. از نظر شغلی اگر طراح یا نویسنده هستید روحیه و اعتماد به نفس بالایی در شغل‌تان خواهید داشت. در محل کار از حمایت همکاران‌تان برخوردار خواهید شد اما به آن رشدی که انتظار داشتید نمی‌رسید. این هفته کمی باید نگران سلامتی خود باشید. اگر محصل هستید به خوبی می‌توانید تمرکز کنید و به نتایج مثبتی که از تمام تلاش‌های خود انتظار داشتید خواهید رسید.

طالع بینی هفتگی

بهمن

به عنوان متولد بهمن ممکن است در شروع هفته روزهای چندان آرامی نداشته باشید اما اواخر هفته اوضاع بهتری خواهید داشت. در محل کارتان ممکن است رابطه چندان خوبی با همکاران‌تان نداشته باشید. این هفته فرصت مالی و درآمد غیرمنتظره‌ای برای متولد بهمن پیش بینی می‌شود. از حمایت خانواده بهره مند خواهید شد. اما اگر متاهل هستید تعادل رابطه را در زندگی احساس نخواهید کرد. ممکن است کمی دچار دل درد شوید اما با مراقبت برطرف خواهد شد. اگر محصل هستید باید تمام تمرکزتان را روی گرفتن نمرات خوب قرار دهید.

اسفند

این هفته با اختلاف عقیده در زندگی شخصی شروع می‌شود. متولد ماه اسفند ممکن است اوایل هفته کمی احساس افسردگی کنید. اگر در خانواده شلوغی زندگی می‌کنید نمی‌توانید انتظار آرامش ذهنی داشته باشید. حامیان شما دوستان تان و کسانی هستند که دوستشان دارید. ساعات کاری زیادی که دارید باعث شده نتوانید بین زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای خود تعادل ایجاد کنید. اگر کارمند هستید همانطور که در طالع هفتگی شما دیده شده است در کارتان پیشرفت می‌کنید. اگر در کارتان با کشورهای خارجی در ارتباط هستید ممکن است به یک سفر کاری خارج از کشور بروید. اگر هم محصل هستید خیلی خوب می‌توانید روی درس تمرکز کنید و به اهدافتان برسید. این هفته انتظار رسیدن به تمام اهداف کاری خود را داشته باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا