فال

طالع بینی هفتگی (هفدهم تا بیست و چهارم شهریور)

در طالع بینی هفتگی متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی متولد فروردین

این هفته بیشتر از هر زمان دیگری خودتان را درگیر کار می‌کنید. تا جایی که ممکن است به یک سفر کاری نیز بروید. این هفته همه چیز بر وفق مراد است و حتی مدیر و مسئولین با حمایت‌ها باعث می‌شوند اعتماد به نفس‌تان بالا برود. از نظر مالی در وضعیت تعادل و متوسط قرار دارید. باید در متعادل ساختن خرج و دخل تلاش کنید. کمی برای آینده پس انداز خواهید کرد. با خانواده یا دوستان به سفر کوتاهی می‌روید. در خانه نیز همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رود به طوری که از ستاره‌های اقبال خود به خاطر داشتن چنین خانواده‌ای تشکر می‌کنید. تغییراتی در خانه ایجاد می‌کنید. از سلامت کامل برخوردار هستید و برای داشتن اندام متناسب ورزش خواهید کرد. در محل کارتان تا جایی که می‌توانید مراقب باشید زیرا ممکن است کوچک‌ترین اشتباه تلفات جبران ناپذیری به بار بیاورد.

طالع بینی هفتگی متولد اردیبهشت

اگر برنامه سفر چیده اید و یا تصمیم دارید به شنا بروید باید جانب احتیاط را در نظر بگیرید. زیرا ممکن است در معرض آسیب قرار بگیرید. این هفته همه چیز متعادل پیش می‌رود و با آرامش کامل به مسائل پیش آمده می‌پردازید و هیچ بحث و جدلی با کسی نخواهید داشت. اگر کارمند هستید این هفته ممکن است درگیری کوچکی با مدیر خود داشته باشید. وعده کاری را داده‌اید اما کار دیگری را تحویل می‌دهید. اگر محصل هستید کمی در تمرکز به درس دچار مشکل می‌شوید.

طالع بینی هفتگی متولد خرداد

این هفته در کارتان پیشرفت چشمگیر و رضایت بخشی خواهید داشت. و احتمال این که ترفیع بگیرید بسیار زیاد است. احتمال این ک جابه جایی داشته باشید زیاد است. خردادی های کارمند هفته خوبی دارند زیرا در کارشان همه چیز رضایت بخش و بر وفق مراد است. اگر در کارتان شریک دارید ممکن است یکی از بخش های کار را تعطیل کنید. اگر از نظر مالی مشکلی داشته‌اید این هفته به راه حل می‌رسید و درآمد و هزینه ها را به تعادل می‌رسانید. تمام تلاش هایی که تا کنون کرده‌اید این هفته به نتیجه می‌رسید. اما باز هم به آن انتظاراتی که داشتید نمی‌رسید.

طالع بینی هفتگی متولد تیر

سفر کوتاهی با خانواده خواهید داشت. اگر شاغل هستید به یک سفر کاری خواهید رفت. به عنوان پدر یا مادر از موفقیت فرزندتان خرسند خواهید شد زیرا هم در تحصیل و هم در حرفه خود پیشرفت چشمگیری خواهند داشت. در خانه نیز همه چیز رضایت بخش است و لحظات خوبی را با کسانی که دوستشان دارید می‌گذرانید. به علت اهمیت کمی که به خودتان می‌دهید از نظر سلامتی دچار مشکلات ناچیزی مثل دل درد می‌شوید. این هفته از نظر مالی همه چیز بر وفق مراد است. سرمایه گذاری هایی که کرده اید به نتیجه می‌رسد. در مکانی دور از خانه به قصد ساخت باغ یا مزرعه ملکی خریداری می‌کنید. باید برای هزینه‌های خود برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید پس اندازتان را مدیریت کنید.

طالع بینی هفتگی مرداد

این هفته برای متولد مرداد همه چیز متعادل و رو به راه است. در زندگی شخصی نیز همه چیز ثابت و پابرجاست. رابطه شاد و پایداری را با همسر یا شریک عاطفی‌تان خواهید داشت. اگر وارد رابطه جدیدی شده‌اید ممکن است دچار اختلاف نظرهای کوچکی شوید. باید کمی زمان بدهید تا بتوانید همدیگر را خوب بشناسید. از نظر مالی این هفته همه چیز بر وفق مراد است. به مرحله ثبات مالی رسیده و می‌توانید هزینه‌ها را به خوبی مدیریت کنید. حتی مشکل مالی که مدت‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کردید را حل می‌کنید. اگر دانش آموز هستید به علت بی اهمیتی به درس استرس و نگرانی را تجربه خواهید کرد. اما با این وجود به خاطر موفقیت‌های خود در مدرسه یا دانشگاه مورد تحسین قرار خواهید گرفت.

طالع بینی هفتگی شهریور

این هفته برای متولد شهریور کمی پیچیده است. احساس می‌کنید نمی‌توانید پولی پس انداز کنید و قادر به مدیریت هزینه‌ها و مخارج نیستید. اما با این وجود بسیاری از ضررهایی که دیده اید را جبران می‌کنید. تصمیم مهمی که در کارتان می‌گیرید بسیار به نفع‌تان خواهد بود. به متولد شهریور توصیه می‌شود هنگام گرفتن تصمیم‌های مهم آگاه و هوشیار باشد. در زندگی خانوادگی اگر فرزند دارید ممکن است به خاطر رفتار فرزندان‌تان کمی آزرده خاطر شوید و کنار آمدن با آن‌ها کمی برایتان سخت است. باید این را بدانید که بچه ها در سن خاصی کمی یاغی می‌شوند. این مرحله‌ای است که همه ما آن را گذرانده‌ایم. اگر کارمند هستید ساعت‌های بیشتری از روزتان را به کار اختصاص می‌دهید تا بتوانید در موعد مقرر کارتان را انجام داده باشید. از نظر سلامتی باید مراقب غذاهایی که می‌خورید باشید زیرا ممکن است مریض شوید.

طالع بینی هفتگی متولد مهر

به علت پیشرفت در کارتان به درآمدی که انتظار داشتید می‌رسید. به ثبات مالی می‌رسید اما با این وجود باز هم باید هزینه‌ها را مدیریت کنید. در زندگی شخصی لحظات خوبی را با کسانی که دوستشان دراید می‌گذرانید و رابطه خوبی را با همسرتان خواهید داشت. هر دو سوءتفاهمی که ایجاد شده بود را برطرف می‌کنید. از نظر سلامتی گرفتار یک بیماری فصلی ناچیز می‌شوید. مشکل چندان حاد نیست اما اگر مراقب غذاهایی که می‌خورید نباشید ممکن است کار به بیمارستان کشیده شود.


طالع بینی هفتگی متولد آبان

ممکن است برای حفظ رابطه خود با کسانی که دوستشان دارید مجبور باشید مسافت طولانی را طی کنید. از نظر مالی ممکن است مجبور شوید در هزینه‌ها عادت‌های خود را کنار بگذارید. با تمام تلاشی که برای پس انداز می‌کنید باز هم به آن نتیجه دلخواه نمی‌رسید. اگر تصمیم دارید دارایی یا ملکی را به فروش برسانید این هفته زمان مناسبی برای این کار نیست. مخالفتی از سمت همسرتان شما را غمگین و نگران می‌کند. بهتر است به جای سرپوش گذاشتن روی مشکل درباره آن با همسرتان صحبت کنید. با خانواده به یک سفر زیارتی خواهید رفت. در کارتان ترفیع می‌گیرید و اگر صاحب شرکتی هستید پیشرفت خواهید کرد.


طالع بینی هفتگی متولد آذر

این هفته برای متولد آذر پر از سورپرایز است. اگر کارمند هستید توصیه می‌شود با مدیرتان وارد هیچ بحثی نشوید. این مشکل ممکن است برای صاحبان شرکت‌ها نیز پیش بیاید. برای توسعه کارتان وام می‌گیرید. مشکلات کاری باعث می‌شود روی سلامت جسمی تان تاثیر منفی بگذارد. برای این که از نظر سلامتی دچار مشکل نشوید باید برنامه غذایی سالم و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید. اگر تصمیم به خرید و یا فروش دارایی یا ملکی دارید این هفته بهترین زمان برای اقدام است. در کنار خانواده لحظات خوبی را خواهید داشت و همسرتان با هدیه ای شما را سورپرایز خواهد کرد.


طالع بینی متولد دی

این هفته از نظر سلامتی مشکلی نخواهید داشت مگر این که کاملا به خودتان بی اهمیت باشید. ممکن است در رابطه با همسرتان بحث و درگیری داشته باشید. به علت مشغله کاری که دارید نمی‌توانید به رابطه با همسرتان رسیدگی کنید. از نظر مالی پیشرفت خواهید کرد اگر کارمند هستید توصیه می‌شود با همکاران‌تان وارد بحث نشوید.


طالع بینی متولد بهمن

متولدین بهمن لحظات خوبی را در هفته جاری خواهند داشت. همسرتان از شما در زمینه کاری حمایت می‌کند. در کارتان ممکن است با مدیرتان دچار مشکلات کوچک و ناچیزی شوید. در سلامتی نیز با مشکل کوچکی مواجه می‌شوید. بنابراین توصیه می‌شود مراقب غذاهایی که می‌خورید باشید. لحظات خوبی را در کنار خانواده خواهید داشت و به فرزندان‌تان به خاطر پیشرفت‌هایی که چند وقت اخیر داشته‌اند افتخار می‌کنید.اگر با اعضای خانواده دچار سوءتفاهم شده اید این هفته زمان خوبی برای رفع سوءتفاهم نیست. سرمایه گذاری‌ها به نتیجه می‌رسند. اگر متاهل هستید از طرف خانواده همسرتان هدیه ای دریافت می‌کنید.


طالع بینی متولد اسفند

این هفته برای متولد اسفند هفته متوسط و متعادلی است. از نظر سلامتی هیچ مشکلی نخواهید داشت. به علاوه توصیه می‌شود برنامه غذایی سالمی داشته باشید. از نظر مالی ممکن است از فردی آشنا پولی را قرض بگیرید. اگر متاهل هستید این هفته هدیه ای دریافت خواهید کرد. یک سوءتفاهم کوچک در زندگی شخصی شما مشکل ایجاد می‌کند. نباید اجازه دهید مسائل کوچک رابطه شما را خراب کند. به یک مکان جدید منتقل خواهید شد. پیشرفتی در زندگی خواهید داشت که در طولانی مدت به نفع تان است. اگر تصمیم گرفته‌اید در کشور دیگری تحصیل کنید این هفته بهترین زمان برای ارائه درخواست به دانشگاه مورد علاقه تان است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا