فال

طالع بینی هفتگی ( یکم تا هفتم مهر)

در طالع بینی هفتگی یکم تا هفتم مهر ی‌توانید بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد فروردین

هفته اول مهر برای متولد فروردین هفته پرچالشی است. ممکن است از سمت خانواده و محل کارتان فشار زیادی احساس کنید. در محل کارتان یک جابجایی دارید که رضایت چندانی نخواهید داشت. اگر کارتان با دولت در ارتباط است این هفته ممکن است با یکسری مشکلات مواجه شوید. از نظر سلامتی مشکل معده خواهید داشت. اگر به موقع خودتان را درمان نکنید وضعیت بدتر می‌شود. به طوری که ممکن است کار به جراحی کشیده شود. از نظر مالی هم کمی تحت فشار هستید. اما هرگز به پس اندازتان لطمه ای وارد نمی‌شود. این هفته برای دانش آموزی که متولد فروردین است هفته خوبی است و درس و مدرسه را به خوبی شروع خواهد کرد. این هفته زمان خوبی برای خرید یا فروش اتومبیل است. زیرا هر معامله‌ای برای شما سود و منفعت خواهد داشت.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد اردیبهشت

برای متولد اردیبهشت این هفته پر از سورپرایز است. در زندگی شخصی ممکن است اختلاف نظراتی با پدر و یا یکی دیگر از بزرگترهای خانواده داشته باشید. همسر و فرزندان تان در این موضوع از شما حمایت خواهند کرد. در محل کارتان تحت فشار هستید زیرا قرار است تمام کارهای عقب مانده را به انجام برسانید. از نظر مالی و دارایی به متولد اردیبهشت پیشنهاد می‌شود که کمی محتاط باشد. عاقلانه است که برای روز مبادا کمی پول پس انداز کنید. اگر با خانواده همسرتان زندگی می‌کنید. ممکن است با آن ها کمی اختلاف نظر داشته باشید. این اختلافات روی رابطه شما با همسرتان تاثیر منفی می‌گذارد. سوءتفاهم های زیادی بین شما پیش می‌آید. نباید اجازه دهید این مسائل آرامش ذهن‌تان را به هم بریزد.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد خرداد

این هفته برای صاحبان مشاغل هفته خوبی است. رشد می‎‎‌کنید و به پیشرفتی که از خودتان انتظار داشتید می‌رسید. از کسانی که در گذشته کمک‌شان کرده‌اید هدایایی دریافت می‌کنید. در زندگی خانوادگی می‌توانیم بگوییم به کودکان‌تان و پیشرفت درسی‌شان افتخار خواهید کرد. ممکن است با خواهر برادران‌تان بحث کوچکی داشته باشید. از نظر عشقی عاطفی این هفته هفته خوبی است. لحظات خوبی را با شریک عاطفی‌تان می‌گذرانید و برای او هدیه می‌خرید. از نظر سلامتی ممکن است کمی ناخوش باشید و اگر از خودتان خوب مراقبت نکنید به پزشک مراجعه می‌کنید. اگر می‌خواهید یک زندگی شاد و سالم داشته باشید بهتر است سبک زندگی و برنامه غذایی سالم داشته باشید.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد تیر

ممکن است به علت کارآمد نبودن در محل کارتان کمی سرزنش شوید. حتی صاحبان مشاغل نیز به خاطر بی دقتی با انتقاد مواجه خواهند شد. اگر با یکی از بزرگان خانواده مشکلی دارید این هفته روزهای سختی را خواهید گذراند. به نظر می‌رسد این مشکل قرار نیست به این زودی حل شود. به عنوان پدر یا مادر ممکن است از طرف مدرسه فرزندتان با گلایه و شکایت مواجه شوید. کمی نگران سلامتی خانواده هستید. درست است که مشکل چندان مهمی در طالع این هفته شما پیش بینی نمی‌شود اما باید کمی بیشتر مراقب خودتان باشید. از نظر مالی کمی بیشتر مراقب باشید زیرا ممکن است پول زیادی را از دست بدهید. اما خیلی زود این مشکل را رفع خواهید کرد. در زندگی عاطفی لحظات خوبی را با شریک عاطفی‌تان گذرانده و به یک سفر کوتاه دونفره خواهید رفت.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد مرداد

متولدین این هفته روزهای شگفت انگیزی خواهند داشت. از نظر کاری شغل خوبی به شما پیشنهاد می‌شود. یا در محل کارتان ترفیع می‌گیرید. از نظر سلامتی مشکل کوچکی شما را ناامید کرده است. پیشنهاد می‌شود برای مشورت به پزشک مراجعه کنید. برای جلوگیری از کم خوابی و سردرد کمی بیشتر مراقب خودتان باشید. در تمام کارهای‌تان انتظار موفقیت داشته باشید. با خانواده به سفری خواهید رفت. مخارج کمی بالا می‌رود. پیشنهاد می‌شود انرژی خود را مثبت به کار ببرید تا بهره بیشتری از آن برده باشید.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد شهریور

شروع این هفته برای زندگی حرفه‌ای شما پر از رقابت است. و شما از این رقابت‌ها موفق و سربلند بیرون می‌آیید. این هفته به خودتان اجازه می‌دهید که تجربه جدیدی را شروع کنید. تقریبا اواخر ماه کمی مضطرب و نگران هستید و احساس می‌کنید قادر به تصمیم گیری درست نیستید. اواخر هفته بسیار شاد و پرانرژی خواهی بود. تقریبا تمام درگیری‌ها و مشکلات را تا اواخر این هفته حل خواهید کرد. رابطه بسیار خوبی با شریک عاطفی‌تان دارید و هر کاری برای بیان احساس‌تان نسبت به او انجام می‌دهید. البته ناگفته نماند که این هفته مخصوصا اواخر هفته زمان خوبی برای شروع یک رابطه نیست. احتمال این که بیمای شکمی داشته باشید زیاد است. پس به متولد شهریور توصیه می‌شود که جانب احتیاط را در نظر بگیرد.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد مهر

اگر در بخش واردات و صادرات یک کمپانی چند ملیتی کار می‌کنید این هفته به نتایج شگفت انگیزی می‌رسید. یک سفر طولانی در راه دارید. این هفته در زندگی حرفه‌ای تان بسیار فعال هستید. توصیه می‌شود در روزهای پایانی هفته تصمیم‌های مهمی نگیرید. از نظر مالی هیچ مشکلی ندارید اما باید به اندازه نیازتان پول خرج کنید. به متولد مهر توصیه می‌شود برای حفظ روابطش خشم و عصبانیت را کنار بگذارد. اواخر هفته با دوستان‌تان وقت می‌گذرانید. و البته احتمال این با مشکلات تب، سرماخوردگی یا سرفه مواجه شوید نیز زیاد است. قبل از این وضعیت بدتر شود باید بیشتر از خودتان مراقبت کنید.

طالع بینی هفتگی

آبان

به خاطر افکار منفی که در سرتان هست این هفته زمان خیلی دیر می‌گذرد. در دو یا سه روز اول هفته خیلی احساس تنبلی می‌کنید. به حدی که دلتان نمی‌خواهد با کسی ارتباط داشته باشید. اما خیلی زود این احساس برطرف می‌شود و احساس انرژی بیشتری خواهید کرد. باید در روابطی که با همکاران‌تان دارید کاملا شفاف باشید. در زندگی حرفه‌ای تان اوایل هفته همه چیز بر وفق مراد است. اگر دانش‌آموز هستید اوایل هفته بیشتر حس و حال درس خواندن دارید. دوست دارید برای عشق‌تان کادو لباس یا جواهرات بخرید. اوایل هفته ممکن است دچار ضعف چشم شوید. شاید دلیلش کار کردن زیاد باشد اما خیلی زود این مشکل برطرف می‌شود.

طالع بینی هفتگی

آذر

اگر در کارتان شریک دارید توصیه می‌شود اوایل هفته احتیاط کنید. و هیچ چیز جدیدی را دو سه روز اول هفته تجربه نکنید. به خاطر خلاقیت در کارتان پیشرفت می‌کنید. برای دانش آموز متولد آذر اواسط هفته همه چیز بر وفق مراد است. احتمال شروع یک رابطه جدید بسیار زیاد است. اما ممکن است از این رابطه لذت چندانی نبرید. در یک فعالیت اجتماعی شرکت می‌کنید و البته علاقه زیادی به فعالیت‌های مذهبی نشان می‌دهید. در نیمه دوم هفته همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود. و از سلامت جسمی و ذهنی کامل بهره خواهید برد.

طالع بینی هفتگی

دی

شروع هفته با بزرگترها بحث و گفتگوهای پرمفهومی خواهید داشت. ممکن است به یک سفر کاری بروید. حجم کاری‌تان افزایش پیدا می‌کند اما هر پروژه ای را با موفقیت تمام می‌کنید و اعتماد به نفس‌تان بیشتر و بیشتر می‌شود. در رابطه با موضوعات بسیار مهمی با اعضای خانواده بحث خواهید کرد. اگر مجرد هستید شریک عاطفی واقعی خود را پیدا خواهید کرد. ممکن است در اواخر هفته رضایت چندانی از رابطه خود نداشته باشید. اگر دانش آموز هستید اواخر هفته از درس و مدرسه کاملا راضی خواهید بود. ممکن است اواخر هفته احساس خستگی، دل درد یا در مفصل داشته باشید.

طالع بینی هفتگی

طالع بینی متولد بهمن

در رابطه کمی گیج و سردرگم خواهید شد. به متولد بهمن توصیه می‌شود قبل از هر گونه تصمیم گیری در رابطه با ازدواج کمی صبر کند. اگر متاهل هستید ممکن است با خشم و عصبانیت همسرتان مواجه شوید. در زندگی حرفه‌ای فرصت های زیادی برای افزایش حقوق و درآمد خواهید داشت. این هفته به عنوان کارمند همه کارها را به خوبی انجام می‌دهید. اما ممکن است عدم حمایت زیردستان اعتماد به نفس تان را پایین بیاورد. این هفته برای دانش آموزان هفته متوسطی است. از نظر سلامتی ممکن است با کمی مشکلات مواجه شوید. این هفته ذهن تان کمی به سمت نگرش منفی گرایش پیدا می‌کند.

طالع بینی هفتگی

طالع هفتگی متولد اسفند

اگر بیش از حد خودتان را درگیر مسائل خانوادگی کرده اید نیاز است که تمرکزتان را بیشتر روی کار بگذارید. اسفند ماهی هایی که کارمند هستند این هفته برای تکمیل و انجام به موقع وظایف شان بسیار شگفت زده و پرانرژی هستند. اگر مجرد هستید این هفته بهترین زمان برای پیدا کردن نیمه گمشده تان است. در آخرین روزهای هفته لحظات بی نظیری را با کسانی که دوستشان دارید خواهید گذراند. به محبوبیت شما در جامعه همچنان افزوده می‌شود. اگر دانش آموز یا دانشجو هستید به جز چند روز اول هفته خیلی خوب می‌توانید روی درس و کلاس تمرکز کنید. در نیمه اول هفته هیچ مشکی از نظر سلامتی نخواهید داشت. اما در نیمه دوم هفته ممکن است با یکسری مشکلات سلامتی مواجه شوید. مشکلاتی مثل سردرد یا آسیب های ناچیزی که خیلی زود قابل درمان هستند

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا