سینما

پردرآمدترین بازیگر سریال گیم آو ترونز کیست؟

گیم آو ترونز یکی از موفق‌ترین سریال‌هایی است که حتی بعد از تمام شدن سریال همه مردم از سرتاسر دنیا درباره آن حرف می‌زنند. علاوه بر داستان سریال و اتفاقات غیرمنتظره‌ای که در فصل آخر سریال همه را ناامید کرد، یکی دیگر از مسائلی که ذهن خیلی‌ها را به خود مشغول کرده است درآمد بازیگران سریال است. تا به حال به این فکر کرده‌اید که درآمد بازیگران سریال از این مجموعه داستانی چقدر بوده است؟ در ادامه به شما خواهم گفت.

ناتالی امانوئل (میساندی) – 1 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

ناتالی امانوئل در نقش شخصیت میساندی اولین بار در فصل سوم سریال گیم آو ترونز رویت شده و خیلی‌ها را مجذوب نقش خود کرده است. میساندی ابتدا نقش برده‌ای را بازی کرده است که به دست راست دنریس تبدیل می‌شود. کل درآمد ناتالی از این سریال 1 میلیون دلار بوده است. این مبلغ برای بازیگری که نقش چندان مهمی را ایفا نمی‌کند مبلغ بسیار مناسبی است.

آلفی آلن (تیون گریجوی) – 2 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

تیون گریجوری از نقش‌های کلیدی و مهم داستان گیم آو ترونز است که از فصل اول در سریال ایفای نقش کرده است. تیون گریجوری در فصل هشتم سریال تغییرات زیادی می‌کند. به طوری که از بازیگر رده C به بازیگر رده B تبدیل می‌شود. آلفی آلن در فصل آخر به ازای هر قسمت 100 هزاردلار دریافت کرده و درآمد او از کل داستان 2 میلیون دلار بوده است.

کونلت هیل (واریس) – 2 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

واریس یکی دیگر از نقش‌های سریال گیم آو ترونز است که از فصل اول شروع به ایفای نقش کرده است. درآمد کونلت هیل بازیگر بریتانیایی در ازای هر قسمت در فصل هفتم و هشتم داستان 100 هزار دلار بوده است. کونلت هیل پس از پایان داستان 2 میلیون دلار برای کل داستان دریافت کرده است.

گوئندولن کریستی (بریین تارث) – 3 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

بریین تارث نخستین فرمانده محافظ پادشاه و نخستین شوالیه زن است که در سریال گیم آو ترونز ایفای نقش کرده است. درآمد این بازیگر انگلیسی به نام گوئندولن کریستی در نقش برین تارث از کل داستان 3 میلیون دلار بوده است. این مبلغ می‌تواند برای بازیگری که تا قبل از این سریال چندان مشهور نبوده است مبلغ بسیار عادلانه و مناسبی باشد.

این گلن (جورا مورمونت) – 3 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

جورا مورمونترئیس سابق خانندان مورمونت ولرد جزیره خرس، شوالیه ای است که از وستروس تبعید شده است. او به دلیل فرار از مجازات اعدام به علت تجارت غیرقانوونی برده از وستروس گریخته و به خدمت بازماندگان خاندان تارگارین درمی‌آید. این نقش کلیدی از فصل اول در سریال گیم آو ترونز شروع می‌شود و همیشه نقش یک محافظ و حامی را دارد. این گلن بازیگر اسکاتلندی در نقش جورا مورمونت در این سریال درآمدی حدود 3 میلیون دلار داشته است.

ایزاک همپستد رایت (برن استارک) – 4 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

ایزاک همپستد رایت هنگامی که نقش خود را در سریال گیم آو ترونز شروع کرد 10 ساله بود. اما اکنون 19 سال دارد. برن استارک پسر دوم لرد ادارد استارک و همسرش کتلین تالی است که در اثر افتادن از ارتفاع زیاد فلج می‌شود. ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک در سریال گیم آو ترونز درآمدی حدود 4 میلیون دلار داشته است. طبق آخرین اطلاعات به دست آمده این بازیگر در فصل‌های هفتم و هشتم در ازای هر قسمت 175 هزار دلار درامد داشته است.

سوفی تورنر (سانسا استارک) از بازیگران نقش اصلی گیم آو ترونز – 6 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

سانسا استارک یکی دیگر از نقش‌های کلیدی داستان گیم آو ترونز است که در میان بیننده ها طرفداران زیادی هم دارد. سوفی تورنر در ازای هر قسمت 175 هزار دلار درآمد داشته است. اما در فصل آخر درآمد او به 210 هزار دلار افزایش پیدا کرد. سوفی تورنر در مجله هارپرز بازار گفته است که درآمدش از کیت هارینگتون خیلی کمتر بوده است، اما با این موضوع مشکل زیادی نداشته است زیرا هارینگتون زمان بیشتری را در صحنه بوده و شب‌ها نیز مشغول ایفای نقش خود در سریال بوده است.

میسی ویلیامز (آریا استارک) از بازیگران نقش اصلی گیم آو ترونز – 6 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

میسی ویلیامز نقش دختر نوجوانی را در سریال گیم آو ترونز بازی کرده است. درآمد میسی ویلیامز در نقش آریا استارک در هر فصل از 150 هزار به ازای هر قسمت شروع شده و به 210 هزار دلار افزایش پیدا کرده است. میسی ویلیامز در مصاحبه ای با یکی از مجله‌های آمریکایی گفته است هنگام شروع سریال تصمیم داشته برای خریدن یک لپتاب پول درآورد اما اکنون می‌تواند هر لپتابی که بخواهد بخرد زیرا درآمدش از این سریال 6 میلیون دلار بوده است.

ناتالی دورمر (مارجری تایرل) – 6 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

مارجری تایرل یکی دیگر از نقش‌های فرعی داستان است. اما با این وجود در میان بیننده‎‎‌ها طرفدار زیادی دارد و درآمد زیادی هم از داستان کسب کرده است. مارجری در فصل دوم سریال گیم آو ترونز ظاهر شده و در فصل ششم داستان می‌میرد. درآمد ناتالی دورمر از این سریال حدود 6 میلیون دلار بوده است. شاید کمی عجیب باشد که او به اندازه سوفی تورنر و میسی ویلیامز از این سریال درآمد داشته باشد اما واقعیت این است که همه آن ها بازیگر B هستند. سیستم درآمد بازیگران این سریال به 3 دسته A، B و C تقسیم شده است. و درآمد همه آن‌ها بر این اساس پرداخت شده است.

روری مک کین (سندور کلگین) – 6 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

روری مک کین در نقش سندور کلگین از فصل اول در سریال نقش خود را شروع کرده است. اواخر داستان سندور تبدیل به یک شخصیت مثبت می‌شود. درآمد روی مک کین از این سریال 6 میلیون دلار بوده است.

لنا هدی (سرسی لنیستر) از بازیگران اصلی گیم آو ترونز – 9 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

لنا هدی در نقش سرسی لنیستر یکی از 5 شخصیت اصلی داستان گیم آو ترونز در رده گروه A می‌باشد. سرسی شخصیت شریر و بد داستان است که طبق آمار به دست آمده درآمدش از هر قسمت داستان 150 هزار دلار بوده اما بعدها به 300 هزار دلار افزایش پیدا کرده است. درآمد لنا هدی در هر فصل 1.2 میلیون دلار بوده است.

کیت هارینگتون (جان اسنو) از بازیگران اصلی گیم آو ترونز – 12 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

جان اسنو یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های داستان گیم آو ترونز است که میلیون‌ها طرفدار دارد. کیت هارینگتون تا فصل پنجم داستان درآمد چندان زیادی نداشته است. حدود 300 هزار دلار در ازای هر قسمت. اما درآمد او در فصل هفتم داستان در ازای هر قسمت 500 هزار دلار و در فصل هشتم 1.2 میلیون دلار.

امیلیا کلارک (دنریس تارگارین) از بازیگران اصلی گیم آو ترونز – 13 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

دنریس تارگارین، کالیسی، مادر اژدها شخصیت مهم داستان گیم آو ترونز است. می‌توان گفت حرفه امیلیا کلارک از سریال بازی تاج و تخت شروع شده است. دنریس نیز درست مانند کیت هارینگتون در این سریال به مرور افزایش درآمد داشته است. درآمد امیلیا کلارک در فصل هفتم داستان در ازای هر قسمت 500 هزار دلار بوده است. او در فصل نهایی 1 میلیون دلار به دست آورده است درست مثل بقیه نقش های کلیدی داستان.

پیتر دینکلیج (تیریون لنیستر) – 15 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

پیتر دینکلیج در نقش تیریون لنیستر تا قبل از ایفای نقش در سریال گیم آو ترونز بازیگر مشهوری بوده است. درآمد پیتر دینکلیج در ازای هر قسمت 150 هزار دلار بوده است. بعد از مذاکره با کانال HBO درآمد او به 300 هزار دلار و در نهایت 1.5 میلیون دلار افزایش پیدا کرد. درست مثل همه بازیگران رده A در سریال بازی تاج و تخت.

نیکولای کاستر والدو (جیمی لنیستر) – 16 میلیون دلار

بازیگران سریال گیم آو ترونز

جیمی لنیستر یکی دیگر از نقش های کلیدی داستان که میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر دنیا دارد. درآمد کاستر والدو بازیگر دانمارکی در این سریال به مرور افزایش پیدا کرد. در فصل پایانی داستان درآمد جیمی لنیستر در ازای هر قسمت 1.2 میلیون دلار گزارش شده است. کاستر والدو یکی از ثروتمندترین بازیگران سریال بازی تاج و تخت شناخته شده است.

شان بین (نداستارک) از بازیگران اصلی گیم آو ترونز

بازیگران سریال گیم آو ترونز

درست است که شان بین در نقش ند استارک در فصل اول داستان کشته می‌شود اما یکی از ثروتمندترین بازیگران این سریال است. آمار دقیقی از میزان درآمد شان بین در این سریال به دست نیامده است اما واقعیت این است که او قبل از این سریال نیز بازیگر مشهور و محبوبی بوده است. یکی از نقش های مشهور و محبوب او در فیلم ارباب حلقه‌ها بود و بعد از بازی در سریال گیم آو ترونز شهرتش دو چندان شد. شان بین بعد از بازی در سریال بازی تاج و تخت با پروژه‌های بزرگ دیگری همکاری کرده است. از میان پروژه‌ها می‌توان فیلم Medici: Masters of Florence and The Oat را نام برد.

سریال بازی تاج و تخت نه تنها برای بازیگران بلکه برای کانال HBO و هر کسی که در این سریال همکاری داشته منبع کسب درآمد زیادی بوده است. به عنوان مثال درآمد کانال HBO از این سریال 8 بیلیون دلار بوده است. درآمد نویسنده کتاب این داستان جورج مارتین 65 میلیون دلار بوده است. ایسلند شمالی مکانی که بخشی از سریال در آن فیلمبرداری شده است بیشتر از 300 میلیون یورو درآمد داشته است.

بازیگر محبوب شما در سریال بازی تاج و تخت کیست؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا