مد و زیبایی

چگونه با لباس‌های تابستانی استایل پاییزی بسازیم

تصور همه ما این است که لباس های هر فصلی را فقط در همان فصل می‌توان پوشید. غافل از این که بدانیم با لباس‌های تابستانی هم می‌توانیم یک استایل پاییزی شیک و جذاب بسازیم. چه بهتر است که هم برای صرفه جویی در هزینه و هم برای استفاده بیشتر از لباس‌هایی که علاقه زیادی به آن‌ها داریم سعی کنیم لباس‌های هر فصلی را در فصل های دیگر سال هم بپوشیم. فقط کافی است راهی برای انتقال مدهای یک فصل به فصل دیگر پیدا کنیم.

با چند ترفند ساده ای که در ادامه توضیح داده شده است می‌توانید بعضی از لباس‌های تابستانی را در فصل پاییز هم بپوشید و یک استایل پاییزی شیک و جذاب برای خود بسازید.

استایل پاییزی

استایل پاییزی با صندل بنددار

قبل از این که برای بوت‌های زمستانی در چند ماه آینده برنامه ریزی کنید فراموش نکنید که می‌توانید صندل‌های بند دار تابستانی خود را نیز در فصل پاییز استفاده کنید. روزهای اول پاییز که هنوز هوا کاملا سرد نشده است می‌توانید صندل‌های زیبای تابستانی خود را همراه با کت زمستانی اورسایز بپوشید.

استایل پاییزی

پیراهن گشاد

درست است که پیراهن گشاد با آستین پفی مناسب فصل تابستان است اما خوشبختان باید بگویم که این لباس را می‌توان به سبک زمستانی نیز پوشید. به عنوان مثال می‌توانید این پیراهن را در فصل پاییز همراه با یک جفت چکمه یا بوت تنگ زمستانی بپوشید. ناگفته نماند که پیراهن گشاد برای استایل پاییزی نباید گلدار باشد.

استایل پاییزی

استایل پاییزی با جواهرات صدفی

جواهرات صدفی را با اکسسوری های نقره و طلا یا جواهرات مهره دار ترکیب کنید تا با این کار عنصری از تابستان را به فصل سرما منتقل کرده باشید. برای این که این کار را حرفه ای تر انجام داده باشید جواهرات صدفی را با جواهرات زنجیری یا مروارید باروک ست کنید.

استایل پاییزی

تیشرت ابروبادی

تیشرت مدل ابروبادی را علاوه بر فصل تابستان در فصل پاییز هم می‌توانید بپوشید. و با آن یک استایل پاییزی شیک بسازید. فقط باید بدانید که چه رنگی برای فصل سرما مناسب است. به جای تیشرت رنگین کمانی رنگ های تیره تر استفاده کنید. همراه با تیشرت ابروبادی از لباس‌هایی استفاده کنید که حس یک تیپ پاییزی کلاسیک به شما دست بدهد. به عنوان مثال ژاکت یا پالتو بزرگ یا دامن میدی.

استایل پاییزی

استایل پاییزی با دامن طرح پلنگی

یکی از لباس‌هایی که تابستان امسال زیاد به چشم خورد لباس‌های طرح پلنگی از جمله دامن پلنگی است. و تقریبا همه ما حداقل یک تکه لباس طرح پلنگی داریم. جالب است که بدانید دامن پلنگی را در استایل پاییزی هم می‌توانید به کار ببرید. فقط باید بدانید که همراه با آن چه لباس‌هایی را باید ست کنید. پیشنهاد ما این است که دامن پلنگی را همراه با پلیور یا ژاکت مشکی و کتانی سفید بپوشید. می‌توانید کمی هم طرح و رنگ به آن اضافه کنید و با کت شطرنجی استایل تان را تکمیل کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا