پوشاک بانوانمد و زیبایی

6 سبک پوشیدن لباس های پاییزی

پاییز در راه است و زمانش رسیده است که خودمان را برای لباس‌ های پاییزی آماده کنیم. در لباس پوشیدن در فصل پاییز باید کمی خلاقیت از خودمان به خرج دهیم. یعنی بتوانیم لباس‌ها را با هم ست کرده و یک ترکیب پاییزی زیبا ایجاد کنیم. در ادامه مطلب چند ایده شیک و زیبا برای لباس‌های پاییزی آورده ایم که امیدورایم خوشتان بیاید.

لباس های پاییزی

لباس های پاییزی با ژاکت چرم + پولیور یقه اسکی + پالتو پشمی

چه کسی گفته است که فقط باید یک کت پوشید؟ اگر هوا بیش از حد سرد و غیرقابل تحمل است می‌توانید دو عدد کت را روی هم بپوشید. فقط این کار را می‌توانید طوری انجام دهید که چیزی از استایل شیک شما کم نشود. کت چرم از روی پولیور یقه اسکی استایل شیک و بسیار جذابی است. با اضافه کردن یک عدد پالتو پشمی شیک به لباس های پاییزی ظاهرتان را کمی رسمی‌تر کرده‌اید.

لباس های پاییزی

ترکیب لباس های پاییزی با تیشرت جذب + کت جین + دامن چهارخونه

کت جین از آن دسته لباس‌های پاییزی همیشه مدی است که طرفدار زیاد دارد. در فصل پاییز کت جین را از روی یک تیشرت ساده جذب و همراه با یک دامن ضخیم چهارخونه بپوشید. با سردتر شدن هوا می‌توانید به جای کت جین پولیور بافت گشاد بپوشید.

لباس های پاییزی

پیراهن دکمه دار سفید + بلوز گلدار + شلوار پلیسه دار

همانطور که گفتم در لایه بندی کردن لباس‌های پاییزی بدون هیچ محدودیتی می‌توانید خلاقیت زیادی به خرج دهید. مثل تصویر بالا که بلوز گلدار را از روی پیراهن سفید دکمه دار آستین بلند پپوشیده و با یک شلوار پلیسه دار بلند ست کرده است.

لباس های پاییزی

پالتو بدون آستین + پیراهن آستین بلند + بوت بنددار

در فصل پاییز وضعیت هوا متفاوت است. یک روز سرد و یک روز کمی گرم. بنابراین باید فکری برای لباس های پاییزی این روزها نیز کرد. در چنین شرایطی یک پیراهن آستین بلند همراه با یک پالتو بدون آستین هم شما را گرم و د رعین حال شیک و خوش استایل نشان می‌دهد. بوت ساق بلند بنددار هم شیک است و هم جوراب‎‎‌های گرم پشمی را مخفی نگه می‌دارد.

لباس های پاییزی

شلوارک برمودا + ژاکت سایز بزرگ + کفش مول

اگر نمی‌خواهید شلوارک برمودا را در فصل زمستان کنار بگذارید، می‌توانید آن را همراه با ژاکت بافت سایز بزرگ بپوشید و لباس های پاییزی را به یک جفت کفش مول تکمیل کنید.

لباس های پاییزی

پیراهن چرم +  شلوار خاکی + کفش پاشنه بلند بنددار

جنس چرم فقط برای کت و پالتو نیست بلکه برای پیراهن هم می‌توانید از جنس چرم استفاده کنید. دکمه‌های پیراهن را باز بگذارید و زمانی که هوا سرد شد می‌توانید دکمه‌های لباس های پاییزی را ببندید. صندل‌های بنددار را به شکلی که در تصویر بالا می‌بینید می‌توانید در فصل پاییز هم استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا