سبک زندگیتکنولوژی

روش‌های معروف شدن در اینستاگرام

اینستاگرام کاربران را ترغیب می‌کند همدیگر را “(Follow)” کنند و عکس‌ها را “(Like)” کنند. با ما همراه باشید تا روش های افزایش مخاطب را کشف کنید.

یک اسم اینستاگرام انتخاب کنید که جذاب و آسان باشد

نوع محتوایی را که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را در نظر بگیرید ، سپس نامی را انتخاب کنید که منظور شمارا برساند. داشتن نام اینستاگرامی که منعکس‌کننده شخصیت شما باشد ، راهی عالی برای جذب دنبال کننده‌هایی است که علایق شمارا به اشتراک می‌گذارند.

اگر در انتخاب نام اینستاگرام مشکلی دارید ، تولیدکننده نام را در آدرس سایت

 spinxo.com/instagram-names امتحان کنید.

از استفاده از علائم (_) یا سایر نمادها نترسید. آن‌ها اغلب با آسان‌تر خواندن نام اینستاگرام استفاده می‌شوند. بااین‌حال ، سعی کنید نمادها را در حد 1 یا 2 نگه‌دارید تاکسی بتواند شمارا بانام جستجو کند.

یک عکس هنری بارگذاری کنید

در صورت امکان ، آن را به یک عکس خلاق از خود (به‌جای یک شی) تبدیل کنید تا افراد بتوانند چهره شمارا همراه با اسم شما ببینند. اگر می‌خواهید معروف بشوید ، نباید از قرار دادن چند مورد شخصی در اینستاگرام خودداری کنید.

یک موضوع انتخاب کنید

یک سرگرمی ، جذابیت یا زیبایی‌شناسی موردنظر را در نظر بگیرید و هدف خود را هماهنگ با محتوای اینستاگرام نگه‌دارید. اطلاعات جذاب درباره موضوع خود را به صفحه نمایه خود اضافه کنید ، و حتماً هنگام بارگذاری عکس و فیلم جدید ، زیرنویس‌های مربوطه را ارسال کنید.

آیا شما شکمو هستی؟ سپس روی عکس‌های مربوط به غذا تمرکز کنید.

آیا شما یک طرفدار مد هستید؟ روی رنگ‌ها ، سبک‌ها و مد روز تمرکز کنید.

آیا یک بازی خاص یا سریال و کتاب را دوست دارید؟ عکس های خلاقانه‌ای از آن بگیرید و آن را در اینستاگرام منتشر کنید!

یک صفحه منحصربه‌فرد داشته باشید

شما چه چیزی را می‌توانید به اشتراک بگذارید که دیگران نمی‌توانند؟

منحصربه‌فرد نگه‌داشتن حساب اینستاگرام شما؛ این اطمینان را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان شما به‌راحتی صفحه شمارا ترک نمی‌کنند زیرا محتوایی که شما تولید می‌کنید در جای دیگری پیدا نمی‌شود.

با فیلترهای اینستاگرام آشنا شوید

با گرفتن انواع مختلف عکس و استفاده از فیلترها پرطرفدار شوید. به روش های مختلفی که فیلترها می توانند باعث افزایش روشنایی یا افزایش عمق رنگ‌های خاص شوند ، توجه کنید. ممکن است لازم باشد قبل از پیدا کردن مورد مناسب ، پیش‌نمایش عکس خود را در همه فیلترهای موجود مشاهده کنید.

داشتن رنگ ها و جلوه‌های یکنواخت در اکثر عکس‌های شما روشی عالی برای توسعه زیبایی‌شناسی است.  در مقابل استفاده از فیلترهای بسیار مختلف می‌تواند عکس‌های شمارا تکراری و خسته‌کننده کند. برای مثال به هشتک “nofilter#” مراجعه کنید.

برخی از کاربران اینستاگرام هرگز از فیلترها به‌عنوان روشی برای برجسته کردن زیبایی طبیعی عکس‌های خود استفاده نمی‌کنند.

از یک برنامه ویرایش عکس جداگانه استفاده کنید

فیلترهای داخلی اینستاگرام خوب اما کمی محدود هستند. برنامه‌های اضافی وجود دارند که می‌توانند عمق بیشتری به محتوای شما بیفزایند. ویرایشگر عکس موردبررسی را از فروشگاه برنامه نصب کنید وزندگی جدیدی را در اینستاگرام خود به نمایش بگذارید.

Boomerang را در اینستاگرام امتحان کنید تا فیلم‌های کوتاه و جذاب بسازید.

همچنین طرح‌بندی را امتحان کنید ، که به شما امکان می‌دهد چندین عکس را در یک تصویر به سبک پلاژ ترکیب کنید.

برای ویرایش عکس باکیفیت بالا برنامه‌های VSCO Cam ، Prisma ، Aviary یا Snapseed را امتحان کنید.

عکس‌های زیادی بگیرید ، اما بهترین‌ها را ارسال کنید

شما اولین بار بهترین عکس‌ها را نمی‌گیرید ، بنابراین چندین عکس بگیرید و بهترین مورد را انتخاب کنید. فقط بهترین و خلاق‌ترین عکس‌ها را ارسال کنید که طرفداران شمارا علاقه‌مند و درگیر خود کند.

همانند عکس‌های سنتی ، عکاسی اینستاگرام یک عنصر “تمرین را کامل می‌کند”. شما فقط می‌توانید با استفاده منظم از برنامه و امتحان کردن چیزهای جدید بهبود پیدا کنید.

هنری باشید

با عکس‌های خود آزمایش و خلاقیت کنید. زوایای جدید ، ترکیب رنگ‌ها و موضوعات مختلف را در تنظیمات جالب مختلف امتحان کنید.

در “استوری خود” یک داستان بگویید

برای ایجاد داستانی خلاقانه ، اصیل و صادقانه از حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. “cliffhangers” را به عکس های خود اضافه کنید تا طرفداران بیشتری به صفحه شما برگردند.

به‌عنوان‌مثال ، سفرهای خود را به یک مکان جدید ، شمارش معکوس برای یک رویداد مهم یا سفر خود را با یک حیوان خانگی جدید مستند کنید.

به‌محض اینکه عکس‌هایتان شروع به بهبود کرد ، به کیفیت بیش از کمیت بچسبید

به‌جای به اشتراک گذاشتن چندین عکس متوسط، وقت بیشتری را صرف ساختن یک عکس منحصربه‌فرد کنید.

زیرنویس‌های هوشمندانه ، خلاقانه و مرتبط را به‌عکس ها و فیلم‌های خود اضافه کنید

زیرنویس‌ها می‌توانند طنزآمیز یا صمیمانه باشند. بازیگوش باشید و آموزنده باشید.

برای اشتراک‌گذاری لحظات از ویژگی‌های “استوری” استفاده کنید

اینستاگرام با الهام از Snapchat ، به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و فیلم‌هایی را که در 24 ساعت ناپدید می‌شوند ارسال کنند. استوری ها در فید اینستاگرام شما ذخیره نمی‌شوند ، بنابراین از این ویژگی استفاده کنید تا همه مواردی که با بقیه حساب شما مطابقت ندارند را به اشتراک بگذارید. استوری شما در بالای صفحه اینستاگرام دوستان شما ظاهر می‌شود.

از هشتک استفاده کنید

به آنچه در اینستاگرام محبوب  می‌شود توجه کنید و از هشتک  مربوط به آن در همه عکس‌های خود استفاده کنید. بسیاری از کاربران اینستاگرام در جستجوی هشتک برای یافتن کاربران جدید برای دنبال کردن هستند – با استفاده از هشتک‌های مناسب اطمینان حاصل می‌کنید که افرادی که به دنبال نوع محتوای شما هستند می‌توانند شمارا پیدا کنند.

به‌عنوان‌مثال: کسی که تصاویر خود را به اشتراک می‌گذارد ممکن است از هشتک‌های #illustrators ، #artistsofinstagram ، #penandink و #womanartists استفاده کند.

اینستاگرام دیگران را دنبال کنید

سایر کاربران را دنبال کنید. کاربران اینستاگرامی را پیدا کنید که از عکس های شما لذت می‌برند. هر بار که به اینستاگرام می‌روید ، سعی کنید عکس‌ها را لایک کنید و نظر بدهید. محبوبیت در اینستاگرام بدون تعامل و گفتگو بسیار سخت است.

حساب اینستاگرام خود را به فیس بوک متصل کنید

شما به‌احتمال‌زیاد تعداد معینی از دوستان دارید که مایل به دنبال شما هستند. دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام دنبال کنید و آن‌ها نیز قطعاً شمارا به لیست دوستانشان اضافه خواهند کرد.

عکس‌های اینستاگرام خود را در سایر حساب‌های رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

هنگام ارسال عکس جدید ، روی گزینه رسانه‌های اجتماعی دلخواه خود در زیر “اشتراک” ضربه بزنید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. با این کار عکس اینستاگرام شما ارسال می‌شود و به دنبال کننده‌های شما در سیستم‌عامل‌های دیگر این امکان را می‌دهد که شمارا در اینستاگرام دنبال کنند.

محتواهای اصلی را فقط در اینستاگرام خود انتشار دهید

درحالی‌که اشتراک برخی از عکس‌های اینستاگرام در فیس بوک یا وبلاگ شما می‌تواند دنبال کننده‌های جدیدی را به خود جلب کند ، اما از انتشار محتواهای اصلی در دیگر شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

به دنبال کنندگان فیس بوک یا تلگرام خود یادآوری کنید که برای عکس‌های مختلف باید اینستاگرام شمارا دنبال کنند. بگذارید حساب اینستاگرام شما جایی باشد که افراد بتوانند با شما آشنا شوند.

دنبال کنندگان خود را تشویق کنید تا دوستان خود را برچسب بزنند

اگر چیزی خنده‌داری را منتشر کردید؛ دنبال کنندگان خود را تشویق کنید تا دوستان خود را تگ کنند تا آن‌ها نیز بتوانند عکس شمارا ببینند.

هنگام ارسال عکس ، موقعیت جغرافیایی خود را در نظر بگیرید

“Geotagging” موقعیت مکانی را به بالای عکس‌های اینستاگرام شما اضافه می‌کند و به مردم این امکان را می‌دهد تا مکان شمارا ببینند و سایر عکس‌های گرفته‌شده در آن مکان را مشاهده کنند. این‌یک روش عالی برای جذب افراد جدید است ، اما به یاد داشته باشید که این ویژگی موقعیت مکانی شمارا با تمام دنیا به اشتراک می‌گذارد. وقتی در خانه هستید  از استفاده از موقعیت جغرافیایی خودداری کنید.

به‌طور مداوم به‌روز کنید

دنبال کنندگان شما از شما پیروی می‌کنند زیرا می‌خواهند محتوای شمارا ببینند. با ارسال مطلب سازگار باشید ، اما بیش‌ازحد از این کار خودداری کنید.

اگر روزانه بیش از 2-3 عکس یا فیلم ارسال می‌کنید ، از اینستاگرام استوری استفاده کنید تا فیدهای دنبال کنندگان خود را به هم نزنید.

مکالمه کنید

هنگام ارسال عکس ، زیرنویس اضافه کنید که حاوی سؤالی برای پیروان شما باشد. سؤال را به چیزی متفکر یا چیز خنده‌دار تبدیل کنید. هرچه افراد بیشتری به سؤال شما پاسخ دهند ، پست شما محبوب‌تر خواهد شد.

به افرادی که درباره عکس‌های شما نظر می‌دهند پاسخ دهید

برای پاسخ مستقیم به پیروان خود ، نماد “@” را تایپ کنید و نام اینستاگرام آن‌ها را تایپ کنید. این به همه نشان می‌دهد که در زمین هستید و مایلید با طرفداران خود تعامل داشته باشید.

همچنین می‌توانید با لایک کردن نظراتشان به آن‌ها نشان دهید که به صحبت‌های آن‌ها توجه داشته‌اید.

سایر کاربران اینستاگرام را در زیرنویس‌های خود ذکر کنید

طبق یک مطالعه اینستاگرامی ، پستهایی که به یک حساب کاربری اینستاگرام دیگری (مثلاًinstagram) در این عنوان اشاره‌کرده‌اند ، 56٪ نظر و لایک بیشتر را نسبت به موارد دیگر تشویق کرده‌اند.

برای مثال ، اگر در رستوران عکس می‌گیرید ، نام اینستاگرام رستوران (مثلاًolivegarden) را در این عنوان ذکر کنید.

با افزایش کاربران صفحه خود؛ فعالیت خود را بیشتر کنید

پاسخ خود را به نظرات افزایش دهید ، به پیام‌های مستقیم پاسخ دهید و عکس‌های بیشتری بگذارید.

مسابقه برگزار کنید

اگر ایده خلاق و تعدادی مخاطب دارید ، با دادن جایزه در ازای پسندیدن و دنبال کردن ، تعداد مخاطبان را افزایش دهید. یک جایزه مناسب و باارزش انتخاب کنید.عکسی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید ، و سپس پیروان خود را ترغیب کنید که عکس را لایک کنند. پس از پایان مسابقه ، یک نفر تصادفی را انتخاب کنید تا جایزه را ببرد!

پیروان خود را تشویق کنید تا دوستان خود را برچسب بزنند تا آنها نیز بتوانند در مسابقه شما شرکت کنند.

میزان رشد مخاطب خود را با برنامه آماری مدیریت کنید

وب سراچه‌هایی مانند Statigram ، Websta.me و Iconosquare آماری را ارائه می‌دهند که به شما در پیگیری موفقیت اینستاگرام کمک می‌کند. اگر فهمیدید که در طی یک دوره خاص چندین دنبال کننده را ازدست‌داده‌اید ، به فید خود نگاهی بیندازید و ببینید چه چیزی ممکن است دلیل آن باشد. اگر وقتی یک عکس خاص را به اشتراک گذاشتید ، نظرات شما بیشتر شد ، عکس‌های بیشتر مانند آن به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا