فال

طالع بینی هفتگی (بیست و هشتم مهر تا پنجم آبان)

در ماه آبان با تغییراتی که در کهکشان و حرکات ستارگان ایجاد شده است، باید منتظر تغییرات و اتفاقات خوبی باشید. خبرهای خوبی که در طالع آبان ماه هر کدام از شما قرار است اتفاق بیفتد را در طالع بینی هفتگی ما بخوانید.

طالع بینی هفتگی فروردین

طالع بینی هفتگی

این هفته در محل کارتان با استرس زیادی روبرو هستید که با درآمد بالا نیز همراه است. اما آیا می‌توانید این مبلغ هنگفت را خوب مدیریت کنید؟ برای سرمایه گذاری بعدی کمی بیشتر مراقب باشید. آیا می‌خواهید این بودجه را برای خرید یک ماشین یا ملک هزینه کنید؟ این هفته با یک حسابدار و یا برنامه ریز مالی جلسه ای را ترتیب دهید. این هفته پول حرف اول را در زندگی متولد فروردین می زند.

طالع بینی هفتگی اردیبهشت

طالع بینی هفتگی

درست است که آدم وفادار و سرسختی هستید، اما اخیرا در این کار به شک افتاده اید. همین روزها به یک احساس مشترک گرفتار خواهید شد. احساسی که نمی توانید در مقابل آن مقاومت نشان دهید. به این احاس اجازه دهید دنیای شما را گسترش دهد. این هفته یک دوست شما را مسحور داستان عاشقانه اش می‌کند. از او الهام بگیرید.

طالع بینی هفتگی خرداد

طالع بینی هفتگی

مدتی است که به تناسب اندام خود توجه چندانی نشان نمی‌دهید. اما زمانش رسیده است که کمی بیشتر به سلامت و تناسب اندام تان اهمیت بدهید. حتی اگر وقت رفتن به باشگاه را ندارید، بیرون بروید و کمی پیاده روی کنید. یا همراه با دوستان تان این کار را انجام دهید. توجه همیشه منجر به ایجاد تغییرات بزرگی می‌شود.

طالع بینی هفتگی تیر

طالع بینی هفتگی

امسال همراه با شریک زندگی تان مسیرهای سختی را پیموده اید. او در طوفانی ترین لحظات از شما حمایت می کند. این هفته با هم بیشتر وقت بگذرانید. مثلا با هم به رستورانی بروید که اولین بار رفته بودید. شاید بهتر باشد یک رستوران جدید را امتحان کنید. می‌توانید در شرایط سخت هم در کنار هم آرامش داشته باشید.

طالع بینی هفتگی مرداد

طالع بینی هفتگی

تعطیلات این هفته برای بازدید از خانواده به سفر می‌روید. یا برای اقدامی بزرگ مثل نوسازی برنامه ریزی می‌کنید. این هفته کارهای زیادی مربوط به مسائل خانواده بر عهده شماست. قبل از هر اقدام مالی مطمئن شوید که طرف مقابل به تعهدات مالی خود پایبند است. مدتی است به خاطر درگیری ها و مشغله کاری از خانه و خانواده فاصله گرفته اید. سعی کنید ناامیدی را از خانه دور کنید.

طالع بینی هفتگی شهریور

طالع بینی هفتگی

یکی از اعضای خانواده مثل خواهر این هفته بعد از مدت‌ها به دیدارتان می‌آید. تا جایی که می‌توانید از او میهمان نوازی کنید. به جای رفتن به مکان های تفریحی شلوغ او را به یک مکان دنج و آرام ببرید. این هفته در محیط بیرون از خانه یا محل کار با فردی آشنا می‌شوید. این فرصت را غنیمت بشمارید، شاید او همان فردی باشد که انتظارش را داشتید.

طالع بینی هفتگی مهر

طالع بینی هفتگی

شما به عنوان متولد مهر می‌دانید که اهدافتان چیست مخصوصا در رابطه با رشد شخصی. اما برای رسیدن به این اهداف به پول بیشتری احتیاج دارید. با شروع این ماه بیشتر تمرکزتان روی حساب های بانکی است. و برای رسیدن به اهداف‌تان پول بیشتری جمع می‌کنید. این هفته فرصت‌های زیادی برای پولدار شدن خواهید داشت. اما فراموش نکنید که قبل از هر چیزی باید روح و روان‌تان را آرام کنید.

طالع بینی هفتگی آبان

طالع بینی هفتگی

تولدت مبارک آبان ماهی. این ماه ماه توست. این هفته شما به عنوان متولد آبان به این نتیجه می‌رسید که بعضی حرف‌ها نباید ناگفته بماند. حرفی که فکر می‌کردید نباید بگویید را با تماس تلفنی یا پیامک بگویید. وقت آن است که باورهای غلط و تابوهایی که برای خودتان ساخته اید را کنار بگذارید. خلاقیت‌های‌تان گل می‌کند و احساسات تان را در قالب شعر بیان خواهید کرد.

طالع بینی هفتگی آذر

طالع بینی هفتگی

مدتی است که به خودتان توجهی نشان نمی‌دهید. .حتی میز کارتان بیش از حد به هم ریخته شده است. اما در این مدت کوتاه که رئیس‌تان به سفر کاری رفته است کمی بیشتر به فضای کارتان توجه کنید. یک گلدان زیبا با گل طبیعی اسطوخودوس روی میز کارتان قرار دهید و سعی کنید فضای کاری پر انرژی و زنده‌ای را برای خود ایجاد کنید.

طالع بینی هفتگی دی

طالع بینی هفتگی

درست است که دوست دارید مسئولیت تمام کارهای‌تان را خودتان به عهده بگیرید. اما بهتر است این هفته کمی هم از دوستان و نزدیکان کمک بگیرید. اواسط این هفته به یک میهمانی دعوت می‌شوید. حتما دعوت را بپذیرید و برای چند لحظه کوتاه از کار و مسئولیت دور شوید. کمی هم به زیبایی و پوست تان رسیدگی کنید.

طالع بینی هفتگی بهمن

طالع بینی هفتگی

این هفته زمانش رسیده است که یک رئیس واقعی شوید. خوشبختانه با بحران و کارهای عقب مانده مواجه نیستید. پس همه چیز خیلی خوب و آرام پیش می رود. تا قبل از پایان ماه یک نقل مکان در محل کارتان خواهید داشت. این نقل مکان هیچ اختلالی در کارتان ایجاد نخواهد کرد. زمانی که احساس می‌کنید همه چیز از کنترل تان خارج شده است تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش‌تان را حفظ کنید.

طالع بینی هفتگی اسفند

طالع بینی هفتگی

متولد اسفند از آن دسته افرادی است که تشنه علم و دانش است. خودتان را غرق در تحقیقات اینترنتی نکنید. زیرا در جامعه واقعی هم  فضیلت و دانایی را می توانید پیدا کنید. با دوستان و یا همکاران خود به یک کنسرت موسیقی و یا میهمانی دعوت می‌شوید. سعی کنید این نوع برنامه‌ها را از دست ندهید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا