فال

طالع بینی هفتگی (بیست و یکم تا بیست و هشتم مهر)

در طالع بینی هفتگی متولدین هر ماه می‌توانند بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی فروردین

طالع بینی هفتگی

این هفته در زندگی شخصی‌تان با یکسری اختلاف عقیده مواجه می‌شوید. بنابراین مجبور هستید که برای حفظ آرامش در خانواده کمی تلاش کنید. اگر دانش آموز هستید و در آزمون‌های رقابتی شرکت کرده‌اید با به کار بردن کمی از مهارت‌های خود به نتایج مطلوبی می‌رسید. اگر مجرد هستید این هفته با فرد خاصی آشنا می‌شوید. به عنوان یک کارمند باید تلاش زیادی بکنید تا از حمایت مدیر خود بهره‌مند شوید. اگر می‌خواهید در کارتان موفق شوید باید کمی صبور باشید.

طالع بینی اردیبهشت

طالع بینی هفتگی

به عنوان متولد اردیبهشت این هفته خود را با انرژی شروع می‌کنید. اگر دانش آموز هستید و قرار است این هفته در یک آزمون شرکت کنید به نتایج مطلوبی می‌رسید.این هفته باید کمی در رابطه با مسائل خانوادگی محتاط باشید. یک یا دو مشکل کوچک ممکن است آرامش ذهن‌تان را به هم بریزد. در شغل‌تان ممکن است در یک موقعیت منفعت طلبانه قرار بگیرید. به علاوه ممکن است دچار یک بی ثباتی در زندگی شغلی تان شوید.

طالع بینی خرداد

طالع بینی هفتگی

این هفته برای متولدین خرداد همه چیز بر وفق مراد است و شاهد کسب درآمد بیشتری خواهید بود. البته ممکن است کمی هم نگران شغل‌تان شوید. باید بگویم که این هفته در زندگی مشترک هیچ چیز به خوبی پیش نمی‌رود. اگر پیشرفت و ترفیع را در کارتان پیش بینی کرد بودید این هفته شاهد آن خواهید بود. البته ممکن است موقعیت سیاره‌ها اجازه اجرای آن برنامه‌ها را به شما ندهد. به عنوان پدر یا مادر ارتباط خوبی با فرزندان‌تان خواهید داشت. به متولد خرداد توصیه می‌شود قبل از هر گونه نتیجه گیری با مشاور صحبت کند.

طالع بینی تیر

طالع بینی هفتگی

این هفته برای طراحان و کسانی که در بانک و صنعت مالی کار می‌کنند هفته پربرکتی است. مدیرتان از شما حمایت کرده و به خاطر سخت کوشی های‌تان شما را تحسین می‌کند. تقریبا اواخر هفته پول زیادی به دست‌تان می‌آید. و این پول را با ولخرجی تمام با دوستان‌تان خرج می‌کنید. روی هم رفته هفته تقریبا آرامی دارید. البته ممکن است مشکلات ناچیزی در سلامتی‌تان بوجود بیاید.

طالع بینی مرداد

طالع بینی هفتگی

طالع بینی این هفته متولد مرداد با یک سفر کاری و یا بیرون رفتن با دوستان آغاز می‌شود. اگر با خانواده زندگی می‌کنید باید کمی صبور باشید زیرا ممکن است با بزرگترها دچار اختلاف نظر شوید. از طرف دیگر آرامش خاصی را در کنار خانواده خواهید داشت. اگر کارمند هستید این هفته باید برنامه‌های مالی طولانی مدت بریزید. به خاطر داشته باشید که هیچ میانبری برای پول درآوردن وجود ندارد. باید سخت تلاش کنید و صبور باشید. اواخر این ماه برای متولد مرداد روزهای پریشانی و بی ثباتی است.

طالع بینی شهریور

طالع بینی هفتگی

اعتماد به نفس متولد شهریور این هفته بالا رفته و رضایت مدیرش را به دست خواهد آورد. اگر صاحب یک کسب و کار هستید باید برای رسیدن به نتیجه بی نهایت تلاش کنید. این هفته برای کسانی که در حرفه هنر هستند بسیار ایده آل است. از نظر سلامتی هیچ مشکلی نخواهید داشت اما توصیه می‌شود مراقب سلامت قلب‌تان باشید. شاید نیاز باشد برای سلامتی وقت بیشتری را در طبیعت بگذرانید. اگر درس می‌خوانید یا دانشجو هستید از برنامه ریزی‌های خود چندان راضی نیستید و نمی‌توانید روی دروس تمرکز کنید. اگر با خانواده زندگی می‌کنید این هفته تنها کسی هستید که تمام مشکلات خانواده را برطرف می‌کند.

مهر

طالع بینی هفتگی

این هفته متولد ماه مهر مورد تایید است مخصوصا در زمینه حرفه‌ای. این هفته موفقیت‌های کاری‌تان را جشن می‌گیرید و مورد تایید مدیرتان هستید. شاید در زندگی خصوصی همه چیز روبراه نباشد اما در خانواده آرامش کافی را خواهید داشت. اگر با یک شرکت خارجی همکاری می‌کنید این هفته به نتایج خوبی نمی‌رسید. سعی کنید در محل کار خونسردی خود را کاملا حفظ کنید. زیرا در غیراینصورت از حمایت مدیرتان برخوردار نخواهید شد.

آبان

طالع بینی هفتگی

این هفته برای متولد آبان هفته بسیار خوبی است. در طالع بینی متولد آبان موجی از انرژی و اعتماد به نفس دیده می‌شود. از نظر مالی وضعیت بر وفق مراد است و با فرصت‌های کسب درآمد جدیدی مواجه می‌شوید. اگر کارتان در زمینه واردات و صادرات است به سود زیادی می‌رسید. در خانواده سعی کنید بیشتر محتاط باشید. مخصوصا زمانی که با بزرگترهای خانواده ارتباط برقرار می‎‎‌کنید. اواخر هفته لازم است کمی بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید. دوستان‌تان از شما حمایت می‌کنند اما با این وجود زیاد با آن ها بیرون نمی‌روید.

آذر

طالع بینی هفتگی

در زندگی حرفه‌ای به اندازه کافی آرامش دارید و حمایت مدیرتان باعث افزایش اعتماد به نفس‌تان شده است. اما برعکس در زندگی خصوصی از آرامش ذهن برخوردار نیستید. این هفته بهترین زمان برای پذیرفتن همکاری دوستان‌تان است. ممکن است جمع‌های دوستانه شما را از اهداف‌تان کمی دور کند اما باز هم سعی می‌کنید بهترین باشید. از نظر سلامتی می‌توانم بگویم که کمی افسردگی و بی‌قراری را تجربه خواهید کرد. و روز جمعه روز حساسی در رابطه با سلامتی تان است.

دی

طالع بینی هفتگی

اگر کارتان به خلاقیت مربوط باشد این هفته موقعیت بهتری را در محل کارتان به دست خواهید آورد. این هفته پول زیادی را به دست خواهید آورد. روز پنجشنبه برای معاملات روز خاصی است و افزایش درآمد خواهید داشت. این هفته برای حفظ آرامش در خانواده باید بیشتر مراقب و محتاط باشید و قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید.

بهمن

طالع بینی هفتگی

این هفته خوشبینانه‌ترین حالت ممکن برای متولدین بهمن است. ممکن است از حمایت‌های دیگران برخوردار شوید اما اگر احتیاط نکنید با مشکلات قانونی مواجه خواهید شد. این هفته برای متولد بهمن ماه آرامش و افزایش درآمد پیش بینی شده است. از نظر سلامتی هیچ مشکلی ندارید به جز یکسری مشکلات جزئی عفونی. اگر دانش آموز یا دانشجو هستید روز بیست و سوم برای شما روز حساسی است. باید هنگام برقراری ارتباط با دیگران از هر بحث داغی اجتناب کنید.

اسفند

طالع بینی هفتگی

این هفته برای متولد اسفند با کمی مشکلات شروع می‌شود. ممکن است با همسرتان بحث و درگیری داشته باشید زیرا اختلاف نظرهای بزرگی با هم دارید. اگر با خانواده زندگی می‌کنید با خواهر و برادرها وارد بحث و درگیری می‌شوید. مسئولیت‌های زیاد در محل کار ممکن است تعادل زندگی خانوادگی‌تان را به هم بریزد. اگر می‌خواهید شغل جدیدی را شروع کنید، عواقب آن هر چه که باشد باید برنامه‌های خود را عملی کنید. این هفته باید بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا