فال

طالع بینی هفتگی (چهاردهم تا بیست و یکم مهر)

در طالع بینی هفتگی چهاردهم تا بیست و یکم مهر می‌توانید بسیاری از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنند. آیا قرار است در چند روز آینده عشق را در زندگی تجربه کنید؟ و یا این که تغییری در شغل و زندگی حرفه‌ای تان داشته باشید؟ در این طالع بینی خواهید یافت که چگونه هم ترازی و صف بندی سیاره‌ها روی دیدگاه شما به زندگی تاثیر می‌گذارد.

اگر می‌خواهید بدانید چه هفته ای در پیش رو دارید طالع بینی هفتگی را دنبال کنید و تا جایی که می توانید با آرامش بیشتری به تک تک برنامه های هفت روز آینده خود تمرکز کنید.

طالع بینی هفتگی

طالع بینی ماه فروردین

این هفته هزینه مشترکی را با نامزد یا همسرتان خواهید داشت. ممکن است این هزینه مشترک به سفری که قرار است بروید مرتبط باشد. البته ممکن است بیشتر هزینه‌ها بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کردید به گردن شما بیفتد. درست است که نباید بیشتر از پولی که دارید خرج کنید اما در دست و دلبازی کمی انعطاف پذیر باشید تا اهداف و رویاهای مشترک‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.

طالع بینی متولد اردیبهشت

وقتش رسیده است که صمیمیت را بیشتر کنید و کمی هم به نیازهای طرف مقابل‌تان اهمیت بدهید. شاید این تغییرات کمی سخت باشد و آمادگی لازم را برای آن نداشته باشید اما برای این که زندگی شادتر و متفاوت‎‎‌تری نسبت به گذشته داشته باشید باید خودتان را برای تغییر آماده کنید.

ماه خرداد

از آن دسته افرادی هستید که هیچ تلاشی برای شناختن اطرافیان و همکاران‌تان نمی‌کنید. اما زمانش رسیده است که بیشتر از مشارکت و برقراری ارتباط در محل کارتان لذت ببرید. هر چه ارتباط‌تان را با همکاران‌تان بیشتر کنید لذت بیشتری از محل کارتان خواهید برد.

ماه تیر

این هفته تقریبا می‌توان گفت همه چیز برای شما که متولد ماه تیر هستید وسوسه برانگیز است. اما باید بسیار مراقب باشید که ولخرجی نکنید. باید بتوانید سرگرمی‌ها و برنامه‌های خود را اولویت بندی کنید.

ماه مرداد

این هفته همه چیز برای شما کمی آزاردهنده است. از ترافیک گرفته تا سوالات پی درپی که دوست یا خواهرتان از شما می‌پرسد. اواسط هفته کمی به خودتان زمان بدهید و در خانه ریلکس کنید. از غذاهای آماده فاصله بگیرید و برای خودتان یک غذای داغ خوشمزه درست کنید. به خانه همانطور که دوست دارید نظم بدهید و به آرامشی که مستحقش هستید برسید.

ماه شهریور

یک سفر کوتاه و فوری به زادگاه‌تان خواهید داشت تا دوستان دوران مدرسه یا خانواده را ببینید. فرصت بازگشت دوباره را به بهانه عصبی بودن از دست ندهید. در این فرصت متوجه می‌شوید که دیدگاه و افکارتان چقدر تغییر کرده است. اواسط هفته توسط فردی سورپرایز خواهید شد. درست است که آینده بسیار مهم است اما گاهی اوقات لازم است گذشته را هم در نظر بگیرید.

ماه مهر

سخت کار می‌کنید تا دخل و خرج‌تان با هم بخواند. اما با این وجود این هفته ترغیب می‌شوید که یک خرید مهم کنید. اما باید خیلی مراقب باشید که به تبلیغات اینستاگرامی اعتماد نکنید. به این فکر کنید که آن لباس و کفش‌‌‌های زیبایی که دوست دارید بخرید چقدر در تغییر زندگی شما تاثیر دارند؟ قبل از اقدام برای هر خریدی فکر کنید.

ماه آبان

این هفته ونوس وارد نشانه شما می‌شود پس سعی کنید چیز جدیدی را تجربه نکنید حتی امتحان کردن یک محصول زیبایی جدید و یا خریدن لباس‌های زمستانی جدید. سعی کنید از همان لباس‌هایی که در کمدتان دارید استفاده کنید. به انتقادهای دیگران توجهی نکنید. شما بهترین هستید به حدی که همه دوست دارند رفتار و استایل شما را داشته باشند.

ماه آذر

روحیه ماجراجویانه شما همیشه به دنبال کنجکاوی و کشف چیزهای جدید است و هیچوقت متوقف نمی‌شود. این هفته بهتر است کمی به خودتان استراحت بدهید. شب‌ها ساعت 10 آماده خواب شوید و به کلاس یوگا بروید یا مدیتیشن کنید. لازم نیست همه کارها را یکباره انجام دهید. ذهن‌تان را آزاد کنید تا بهتر بتوانید به تمام کارهای‌تان رسیدگی کنید.

ماه دی

این هفته تمام تمرکزتان روی تعهدات اجتماعی است. از دعوت به کمک مالی خیریه گرفته تا مراسم افتتاحیه گالری یا تولد یک دوست. اما این هفته بهتر است تمام این مناسبت‌ها را کنار بگذارید و کمی هم برای خودتان وقت بگذارید. در یکی از مناسبت‌ها با فردی آشنا می‌شوید که بسیار زیبا و خوشرو می‌باشد. ارتباط‌تان را با او بیشتر کنید. شاید سرنوشت او را سر راه شما قرار داده است.

ماه بهمن

این هفته شاید لازم باشد کمی مهربان باشید. با مهربانی فرصت‌های زیادی وارد زندگی‌تان می‌شود. هر گونه خدماتی که از دست‌تان برمی‌آید دریغ نکنید، از قبول مسئولیت یک پروژه بین اداره‌ای گرفته تا فراهم کردن میان وعده برای گروهی از همکاران. یک مشکل کوچک در خانه (مثل شکستن سینک ظرفشویی یا بحث با هم اتاقی) آرامش‌تان را به هم می‌ریزد. اما سعی کنید آرامش‌تان را تا جایی که می‌توانید حفظ کنید.

ماه اسفند

آیا از آن دسته افرادی هستید که هیچوقت خیالبافی نمی‎‎‌کنید؟ زمانی که ونوس وارد خانه سفر طالع‌تان می‌شود. دیگر نمی‌توانید رویاپردازی‌ها را کنار بگذارید. اما چگونه به سفر می‌روید و چه کسی همراه‌تان خواهد آمد؟ برای تمام این موارد برنامه ریزی کنید و استاد تجربیات خودتان شوید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا