پوشاک بانوانمد و زیبایی

نحوه پوشیدن پولیور سایز بزرگ پاییزی

وقتی هوا سرد می‌شود هیچ چیزی به اندازه پولیور بزرگ گرم و آرام‌بخش نیست. این لباس علاوه بر این که گرم است اگر درست و با رعایت اصول استفاده شود شما را شیک و جذاب نیز می‌کند. اما اگر دقت نکنید و پولیور بزرگ را اشتباه و بدون رعایت اصول بپوشید نه تنها استایل‌تان به هم می‌ریزد بلکه ظاهرتان را شلخته و به هم ریخته نیز می‌کند. برای این که بتوانید با پولیور شیک و جذاب به نظر برسید باید در انتخاب مدل لباس و حتی اکسسوری‌ها دقت لازم را به خرج دهید.

انتخاب پولیور سایز بزرگ مناسب

پولیور سایز بزرگ

انتخاب قد پولیور: اگر می‌خواهید پولیور سایز بزرگ همراه با شلوار جین بپوشید، قد ژاکت هر اندازه‌ای می‌تواند باشد. اما اگر می‌خواهید همراه با دامن، شلوارک یا هر لباس کوتاهی بپوشید باید پایین لباس طوری باشد که روی کمر جمع شده و بایستد. اما اگر می‌خواهید آن را به عنوان پیراهن بپوشید بهتر است قد لباس بلند باشد.

پولیور گشاد دائم مد می‌شود و از مد می‌افتد. اما فراموش نکنید که اگر این لباس درست و با اصول پوشیده شود هرگز از مد افتاده به نظر نمی‌رسد.

انتخاب رنگ و طرح پولیور

پولیور سایز بزرگ

ژاکت تک رنگ خصوصا رنگ خنثی عالی هستند زیرا به راحتی می‌توان آن را با هر لباس و رنگ دیگری ست کرد. پولیور طرح دار نیز انتخاب خوبی است. می‌توانید لباس طرح دار را با شلوار یا لگ رنگ خنثی ست کنید.

هر طرح و رنگی جا و مکان مناسب خودش را می‌طلبد. اما زمانی که می‌خواهید نوع پولیورهای زمستانی خود را انتخاب کنید مدل شلوار، اکسسوری و دامنی که همراه با آن می‌پوشید را هم در نظر بگیرید.

پولیور سایز بزرگ

لایه بندی لباس. اگر یک پولیور ضخیم و پف کرده دارید یا یک مدل سبک‌تر و نازک‌تر، هر دو مدل را می‌توانید در لایه‌بندی درست و اصولی لباس به کار ببرید. اگر می‌خواهید پولیور را از روی لایه لباس‌ها بپوشید باید پولیورتان زیاد پف کرده نباشد. زیرا ممکن است بیش از حد چاق دیده شوید.

ایجاد استایل دلخواه

پولیور سایز بزرگ

پولیورهای گشاد را با پیراهن و دامن ست کنید. این ترکیب زیبا در فصل زمستان بی‌نظیر است. پوشیدن پولیور از روی پیراهن یا دامن تضاد شیک و زیبایی در استایل ایجاد می‌کند. برای تغییر لباس‌های تابستانی به زمستانی فقط کافی است از روی پیراهن یا دامن پولیوری گشاد شیک بپوشید. البته بهتر است پولیور کمی کوتاه باشد تا کامل روی پیراهن را نپوشاند. البته ناگفته نماند که این استایل برای کسانی که قد بلندی دارند مناسب است.

پولیور گشاد با پایین تنه جذب

پولیور سایز بزرگ

یکی از نکاتی که باید هنگام پوشیدن پولیورهای گشاد در نظر بگیرید این است که هیچوقت آن را با شلوار گشاد ست نکنید. در عوض آن را با یک جین یا لگ جذب ست کنید. با این کار گشادی بالاتنه با شلوار جذب متعادل می‌شود.

پولیور سایز بزرگ

پولیورهای گشاد را به عنوان پیراهن بپوشید. قرار نیست با پولیورهای گشاد حتما شلوار یا دامن بپوشید. البته اگر پولیورتان به اندازه کافی بلند باشد می‌توانید آن را به عنوان پیراهن و با جوراب شلواری بپوشید. این استایل برای روزهای سرد زمستانی که هم می‌خواهید شیک باشید و هم گرم مناسب است. این استایل را با یک بوت بلند زیبا تکمیل کنید. به علاوه می‌توانید یک کت خوش دوخت شیک و جمع و جور هم از روی آن بپوشید.

استفاده از اکسسوری همراه با پولیور گشاد

پولیور سایز بزرگ

کمربند بپوشید. یکی از معایب ژاکت گشاد این است که استایل بدن تان را نشان نمی‌دهد. اگر می‌خواهید فرم کمر در لباس نشان داده شود یک راه حل بسیار ساده دارید و آن استفاده از کمربند است.

پولیور سایز بزرگ

اکسسوری‌های مچ دست. ژاکت گشاد بهتر است با جواهرات و بدلیجات بزرگ ست شود. مثل ساعت و دستبند بزرگ. با این کار رنگ و آب بیشتری به استایل خود خواهید داد. مخصوصا اگر رنگ پولیوری که پوشیده اید خنثی باشد. آستین لباس را کمی بالا بدهید تا دستبند یا ساعت بیشتر نشان داده شود.

استفاده از گردنبند

پولیور سایز بزرگ

به هر لباسی می‌توان با اکسسوری‌هایی مثل گردنبند تنوع بیشتری داد. به عنوان مثال می‌توان برای ایجاد تعادل در استایلی که از ژاکت گشاد استفاده شده است یک گردنبند ظریف را با آن ست کنید. جواهرات در تغییر استایل نقش بسیار مهمی دارند پس هیچوقت از امتحان کردن آن نترسید.

پولیور سایز بزرگ

استایل خود را با یک جفت بوت زیبا تکمیل کنید. ست کردن ژاکت گشاد با کفش‌های غیررسمی نیازی به سلیقه و خلاقیت چندانی ندارد. این لباس با اسنیکرز، اسنوبوت و موکازین ست زیبایی می‌سازد. پولیور گشاد را می‌توان با یک جفت کفش متفاوت نیز ست کرد. اگر می‌خواید یک استایل شیک و جذاب داشته باشید این لباس را با یک جفت بوت ساق بلند تا بالای زانو ست کنید. البته اگر می‌خواهید به میهمانی بروید می‌توانید آن را با یک جفت کفش لژدار یا پاشنه بلند ست کنید.

نکته اصلی ست کردن و نحوه پوشیدن پولیور گشاد داشتن خلاقیت است. می‌توانید از مجله های مد و زیبایی الهام بگیرید و ست‌هایی را امتحان کنید که قبلا هرگز تست نکرده اید. ژاکت گشاد را می‌توان به روش‌های مختلفی ست کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا