مهارت های زندگی

چگونه توجه مردان را جلب کنیم

اگر به دنبال جذب فرد خاصی برای شروع یک رابطه سالم و طولانی‌مدت هستید با ما همراه باشید تا تکنیک‌های جلب‌توجه مردان را بررسی کنیم.

اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید

قبل از اینکه سعی کنید مردان را جذب کنید ، چه حضور نداشته باشد و چه مستقیم در مقابل شما باشد ، مهم است که به خود اعتماد داشته باشید. دوست داشتن خود و دانستن اینکه چقدر شگفت‌انگیز هستید ، یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید. وقتی خود را دوست دارید ، بیشتر محتمل است که دیگران از شما در خواست دوستی کنند. برای اعتمادبه‌نفس خود تمرین کنید.

روی صفات مثبت خود متمرکز شوید. این صفت‌ها باید شامل خصوصیات جسمی و بخش‌هایی از شخصیت شما باشد که دوستشان دارید. تمرکز روی مثبت و نه بر منفی می‌تواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

به خود یادآوری کنید که چقدر عالی هستید. دستاوردهای خود و کارهای شگفت‌انگیز را که در طول زندگی انجام داده‌اید در نظر بگیرید.

برای مردان لباس‌های تأثیرگذار بپوشید

هنگامی‌که احساس اعتمادبه‌نفس کردید ، می‌توانید در جلب‌توجه مردان تمرکز کنید. بالباس خود شروع کنید. شما باید چیزی را بپوشید که در آن احساس راحتی کنید ، اما همین باعث می‌شود احساس زیبایی یا حتی جذابیت نیز داشته باشید. با این حال ، سعی نکنید با پوشیدن یک لباس با یک گردنبند که به دکمه شکم شما می رسد ،  چشم فرد را جلب کنید. در عوض ، لباسی بپوشید که در عین زیبایی معرف شخصیت شما باشدو مهم تر از همه در آن لباس احساس افسانه ای بودن داشته باشید.

مو و آرایش خود را مرتب نگه‌دارید

پس از انتخاب یک لباس مناسب ، زمان آن است که آرایش کنید و به موهای خود برسید. اگر احساس می‌کنید با داشتن یک خط چشم؛ چشمان شما جذاب‌تر می‌شوند ، به دنبال آن بروید! مجدداً کاری را انجام دهید که باعث می‌شود بیشترین اعتمادبه‌نفس و جذابیت را داشته باشید. وقتی احساس اطمینان خاطر از زیبایی‌تان دارید ؛ مطمئناً توجه مردان را جلب خواهید کرد.

بوی خارق‌العاده بدهید

وقتی بوی خوبی می‌دهید ، مرد متوجه می‌شود. وقتی بوی بد هم می‌دهید ، مرد نیز متوجه خواهد شد. به همین دلیل ، حتماً مقداری از تئودورانت را مالیده و به خود مقداری از عطر موردعلاقه‌تان را بزنید. استفاده از عطر درواقع می‌تواند جذابیت طبیعی شمارا تقویت کند و شمارا برای جنس مخالف جذاب‌تر کند. برخی از رایحه‌هایی که هنگام جلب‌توجه مرد به‌خوبی کار می‌شوند عبارت‌اند از:

گل سرخ. (Rose)

چوب صندل (Sandalwood)

یاس (Jasmine)

گردنبند چشم‌نواز بی اندازید

پوشیدن گردنبند می‌تواند به جلب‌توجه مرد کمک کند. بسیاری از مردان ، گردن زن را جزئی از اندام زنانه و فریبنده بدن او می‌دانند ، بنابراین با پوشیدن گردنبند که ظاهر شمارا جذاب می‌کند ، گردنبند ظریف خود را نشان دهید.

بررسی کنید که چیزی بر روی دندان ندارید

چشمک زدن با لبخند همراه سبزی جعفری بر روی دندان ممکن است بهترین راه برای جلب‌توجه یک مرد نباشد ، بنابراین قبل از شروع به چشمک زدن به مردی که مروارید شماست ، حتماً بررسی کنید که هیچ تکه از خوردنی‌ها بر روی دندان‌های خود ندارید. پس از اتمام ناهار ، لثه را تمیز کنید تا لکه‌های واضح روی دندان‌هایتان برداشته شود.

با مردان ارتباط چشمی برقرار کنید

هنگامی‌که مردی را موردتوجه قرار می‌دهید ، با او تماس چشمی ظریف برقرار کنید. بااین‌حال ، به او خیره نشوید ؛ مگر اینکه واقعاً یک خیره‌کننده اغواگر باشید.

در عوض بگذارید چشمان شما روی مردتان بماند. صبر کنید تا او شمارا به دیدن او جلب کند ، یک ثانیه با چشمان تماس بگیرید و سپس به دور نگاه کنید. اگر احساس ماجراجویی فوق‌العاده‌ای می‌کنید ، حتی می‌توانید در حین برقراری تماس چشمی به او لبخندی بزنید (اگر می‌توانید یک لبخند دو ثانیه ای را انجام دهید).

برای ارسال پیام از ابروهای خود استفاده کنید

پس از برقراری تماس چشمی ، چندین بار دیگر چشم را قفل کنید ، ابروهای خود را برای نیم ثانیه بالا بکشید ، قبل از اینکه سریع آن‌ها را رها کنید و به دور نگاه کنید. این پیامی را برای شما ارسال می‌کند که شما متوجه شده‌اید او به شما توجه می‌کند.

انجام این کار ممکن است باعث شود او فکر کند که ممکن است قبلاً شمارا ملاقات کرده باشد. این ممکن است باعث شود که او بیاید و سلام کند.

به او لبخند بزنید

بعدازاینکه چندین بار با مردتان ارتباط چشمی برقرار کردید ، احساس راحتی کنید که لبخندی به او بدهید. لبخند زدن باعث می‌شود که به نظر جذاب برسید ، به‌این‌ترتیب اگر می‌خواهید او بیاید و با شما صحبت کند این‌گونه ظاهر شوید.

هنگام نشستن ، پاهای خود را صلیب کرده و دوباره جدا کنید

اگر یک جفت پای جذاب دارید ، نترسید که آن‌ها را نشان دهید. در عوض ، هر دو دقیقه یک‌بار با  تغییر حالت صندلی خود ، توجه مرد را جلب کنید. این حرکت ممکن است به جلب‌توجه او کمک کند.

دراز کردن پا و حرکت آن می‌تواند باعث احساس شرمساری در شما شود؛ بااین‌حال ، این حرکت را بیش‌ازحد انجام ندهید ، چون ممکن است به نظر برسید که مضطرب هستید.

چند دوست نزدیک داشته باشید

بسیاری از مردان زمانی که شمارا در گروه‌های کوچک دوستانه می‌بینند؛ اقدام به ایجاد رابطه با شما می‌کنند.

از این مزایا استفاده کنید و پس از آشنایی یا درخواست دوستی رابطه خود با دوستان را حفظ کنید.

هنگام صحبت با مردان ، توجه آنها را به خود جلب کنید

وقتی او برای گفتگو با شما صحبت کرد ، یا به او نزدیک شدید ، به خود اعتماد داشته باشید. سعی نکنید وانمود کنید که شخص دیگری هستید. شما در حال حاضر به‌اندازه کافی شگفت‌انگیز هستید. اگر در مکالمات وانمود کنید که شخص دیگری هستید، دفعات بعدی که بخواهید او را ببینید کار بسیار سختی خواهد بود که خودتان باشید، بنابراین فقط از ابتدا خودتان باشید.

هوش خود را به مردان نشان دهید

هوش برای بیشتر مردان جذاب است. بخشی از خود بودن این است که خود را احمقانه به نظر نرسانید و فقط توجه مرد را جلب کنید. به عقل و هوش خود اطمینان داشته باشید.

در مورد چیزهایی که به آن‌ها علاقه دارید یا چیزهای که زیاد در مورد آن‌ها می‌دانید بحث کنید تا نشان دهید که نمی‌ترسید باهوش باشید.

از خندیدن نترسید جلوی مردان نترسید

خواه او را بخندانید ، یا او شمارا بخنداند ، احساس راحتی کنید که لبخند بزنید و تسلیم شرایط نشوید. خندیدن می‌تواند جذاب باشد و داشتن حس شوخ‌طبعی قطعاً باعث جلب‌توجه مرد خواهد شد.

در مورد چیزهایی که به آن‌ها اشتیاق دارید صحبت کنید

اشتیاق برای همه آقایان کمیتی بسیار جذاب است. صحبت کردن در مورد چیزهایی که به آن‌ها علاقه دارید می‌تواند بخش‌های خوبی در مورد خودتان به نمایش بگذارد: عقل ، افکار و علایق خود.

بااین‌حال ، درباره‌ی موضوعی که صحبت می‌کنید طولانی حرف نزنید. اگر به مدت 45 دقیقه در مورد حرفه سوارکاری خود صحبت کنید ، ممکن است فرد اشتیاق خود را نسبت به حرف‌های شما از دست بدهد.

به آنچه می‌گوید توجه کنید

درحالی‌که بحث در موردعلاقه ها و علاقه‌های شما بسیار مهم است ، گوش دادن به حرف‌های مردتان به همان اندازه مهم است. نشان دادن اینکه شما علاقه‌مند هستید و درواقع با او درگیر مکالمه هستید ، باعث می‌شود که او بخواهد توجه شمارا حفظ کند.

وقتی او داستانی را بیان می‌کند ، به او نگاه کنید و به شوخی‌های او بخندید (اگر فکر می‌کنید آن‌ها خنده‌دار هستند). سؤالاتی را مطرح کنید که نشان می‌دهد به آنچه می‌گوید توجه می‌کنید.

تماس جسمی برقرار کنید

درحالی‌که با مرد خود صحبت می‌کنید ، با قرار دادن دست خود بر روی بازوی او  هنگام خندیدن ، یا قرار دادن دستان بر روی زانوی او ، “سد لمس” را بشکنید. شکستن این مانع نامرئی با برقراری تماس جسمی ممکن است به شما کمک کند تا توجه او صرفاً به شما توجه شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا