فال

طالع‌بینی هفتگی (بیست و ششم آبان تا دوم آذر)

در طالع‌بینی هفتگی بیست و ششم آبان تا دوم آذر نیز سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع‌بینی هفتگی بیست و ششم آبان تا دوم آذر را در ادامه بخوانید.

طالع بینی هفتگی

فروردین

آیا برای یک شروع تازه آماده هستید؟ طالع‌بینی هفتگی متولد فروردین می‌گوید این هفته زمان شفاف سازی و از بین بردن کدورت‌هاست. این فرد چه همسرتان باشد چه شریک کاری، باید به جای ننادیده گرفتن مشکل درباره آن با او گفتگو کنید. شاید لازم باشد قبل از صحبت کردن با او بعضی نکته‌ها را روی کاغذ یادداشت کنید اما هرگز مشکلتان را با پیام مطرح نکنید. برای این که بتوانید ذهنتان را آرام کنید، مراقبه تمرین کنید، یا یادداشت روزانه بنویسید، یا هر کاری که باعث شود بتوانید آنچه در ذهنتان می گذرد را بهتر درک کرده و راه حلی برای مشکل پیدا کنید. ماه جدید خودتان را در جایگاهی می‌بینید که هرگز تا کنون تجربه نکرده بودید.

اردیبهشت

این روزها بیشتر به دیگران توجه می‌کنید و تمام تمرکزتان روی نیازهای دیگران است. این فرد ممکن است همسرتان باشد، یا یک مشتری که به کمک نیاز دارد. شما نیازهای این افراد که برایتان مهم هستند را در اولویت قرار می‌دهید. اما هرگز اجازه ندهید این مهربانی و بخشش نظم زندگی تان را به هم بریزد. حتما لازم نیست ایمیل‌های کاری را بعد از ساعت 8 شب پاسخ دهید. شاید لازم باشد اواسط هفته کمی برای خودتان ولخرجی کنیدو مثلا با دوستان‌تان به رستوران بروید یا یک خرید بزرگ داشته باشید.

خرداد

طالع بینی هفتگی متولد خرداد می‌گوید این هفته باید بیشتر به فکر سلامتی خود باشد. برای توجه بیشتر به سلامتی خود یک برنامه ورزشی روزانه را انتخاب کرده و در چند هفته آتی انجامش دهید. اگر لازم است باشگاه بروید، یا همان تمرین‌ها را در خانه انجام دهید. پیشنهاد ما به متولد خرداد این است که برای تمرین‌های ورزشی خود یک همراه داشته باشد. یا این که گروهی از دوستانش را به باشگاه دعوت کند و اشتیاق خود را برای ورزش کردن بیشتر کنید.

طالع‌بینی هفتگی متولد تیر

این روزها برای شما و کسانی که برایتان مهم هستند پر از اتفاق است. به نظر می‌رسد مدیریت کردن این اتفاقات وظیفه شماست. اما فراموش نکنید که نباید از خودتان غافل شوید. این اتفاقات و بی‌نظمی‌ها قرار نیست برای همیشه ادامه داشته باشد. کمی وقت بگذارید و برای زندگی خود برنامه ریزی کنید. وقتی احساس کنید همه چیز منظم و سازمان یافته است، ذهنتان نیز آرام می‌گیرد و به سمت پیشرفت و بهبود زندگی می‌روید.


طالع‌بینی هفتگی متولد مرداد

طی یک ماه گذشته درگیری بزرگی با اعضای خانواده داشته‌اید. این درگیری ممکن است با مادر یا یکی دیگر از اعضای خانواده باشد. مشکل شما هر چه که هست اگر مطرح شود قابل حل شدن است. این ماه برای متولد مرداد لحظات شاد و سرگرم کننده‌ای را دربردارد. پس از این لحظات لذت کافی را ببرید.


طالع‌بینی هفتگی شهریور

این هفته با متوقف شدن عطارد در طالع‌تان، دوباره توانایی تمرکز بر جزئیات را به دست می‌آورید. چنانچه احساس کردید مشغله‌های ذهنی‌تان زیاد شده است، با نوشتن یادداشت روزانه یا رفتن به پیاده روی ذهنتان را آزاد کنید. اواسط هفته هوس می‌کنید در خانه جشن کوچکی بگیرید. جشن کوچکی که فقط به نیت جمع کردن گروهی از دوستان برگزار می‌کنید.

مهر

این هفته به هر دلیلی شاهد پیشرفت چشمگیری در عزت نفستان خواهید بود. پس به خودتان اجازه درخشش بدهید. سعی کنید ارتباط تان را با دیگران به خوبی حفظ کنید. مثلا از کنار همسایه ها بی تفاوت رد نشوید. یا با پستچی محل صحبت کنید و از او درباره کارش بپرسید. آدم‌های زیادی در گوشه و کنار دنیا وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و روابط اجتماعی خود را بهبود ببخشید.

آبان

آنچه در طالع‌بینی هفتگی شما دیده می‌شود این است که کل این ماه ذهن‌تان درگیر مسائل بسیاری بوده است. اما سرانجام این درگیری با یک قرار ملاقات یا یک مصاحبه کاری به پایان خواهد رسید. برای این که خودتان را برای چنین مناسبتی آماده کنید کاملا ریلکس باشید. این هفته بهتر است کمی هم به خودتان برسید. مثلا ماسک صورت استفاده کنید یا یک دست لباس قشنگ بخرید.

آذر

در طالع‌بینی هفتگی متولد آذر خورشید در نشانه شما به ژوپیتر و ونوس ملحق می‌شود. پس باید منتظر فراوانی و نعمت‌های زیادی در زندگی خود باشید. خوب است بدانید که ژوپیتر سیاره حاکم بر طالع‌تان هر 12 سال یکبار وارد نشانه شما می‌شود. درست است که برخی مسائل از حیطه کنترل شما خارج شده است، اما شما به پیشرفت خود ادامه می‌دهید. زمانش رسیده است که این پیشرفت‌های کوچک و بزرگ را جشن بگیرید و به خودتان پاداش بدهید.

دی

این روزها احساس می‌کنید همه آدم‌های دوروبرتان رشد کرده‌اند اما شما هیچ پیشرفتی نداشته‌اید. اما نگران نباشید زیرا برای شما هم قرار است همه چیز تغییر کند و در عرض چند هفته همه چیز به حالت اولیه بازگردد. خودتان هم باید برای این تغییرات تلاش کنید. مثلا صبح‌ها 10 دقیقه زودتر بیدار شوید تا کم کم سحرخیزی را یاد بگیرید. از تخیلات بیرون بیایید و واقع بین باشید. در صورت نیاز کمی هم به خودتان استراحت بدهید. زندگی به سرعت باد در حال گذر است.

بهمن

با ورود خورشید به طالع‌تان باید کمی برای تاثیر گذاشتن روی اطرافیان‌تان بیشتر تلاش کنید. البته ناگفته نماند که باید سعی کنید از آدم‌هایی که روی شما تاثیر منفی گذاشته و حال‌تان را بدتر می‌کنند دوری کنید. در عوض با کسانی در ارتباط باشید که در روحیه شما تاثیر مثبت داشته باشند. آدم‌های زیادی دوروبرتان هستند که تاثیر مثبت روی شما خواهند گذاشت.

اسفند

طالع‌بینی هفتگی می‌گوید این هفته نقطه اوج زندگی شما خواهد بود. پس فرش قرمز را پهن کنید و با غرور و اعتماد به نفس به زندگی ادامه دهید. شاید لازم باشد کمی در سبک لباس پوشیدن‌تان تغییرات ایجاد کنید. این هفته از آن‌ جا که تمام کارها و جلسات و سخنرانی‌ها را موفقیت و اعتماد به نفس مدیریت می‌کنید دیگران شما را به چشم یک مدیر موفق و کارآمد نگاه می‌کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا