فال

طالع بینی هفتگی (دوازدهم تا نوزدهم آبان)

در ماه آبان با تغییراتی که در کهکشان و حرکات ستارگان ایجاد شده است، باید منتظر تغییرات و اتفاقات خوبی باشید. خبرهای خوبی که در طالع هر کدام از شما مخصوصا متولد آبان قرار است اتفاق بیفتد را در طالع بینی هفتگی دوازدهم تا نوزدهم آبان بخوانید.

طالع بینی دوازدهم تا نوزدهم آبان

فروردین

به عنوان دانش آموز یا دانشجو باید تمرکز و توجه بیشتری به درس‌ها نشان دهید. ممکن است در امتحانات به آن نتایج دلخواه‌تان نرسید. اگر یک فروردین ماهی متاهل هستید این روزها ممکن است به خاطر مسائل و مشکلات زیادی که دارید چندان خوشحال نباشید. اما نگران نباشید چون خیلی زود آن‌ها را رفع خواهید کرد. در تمام کارها اعتماد به نفس دارید اما گاهی اوقات به خاطر اشتباهات احمقانه خودتان را سرزنش می‌کنید. اگر منتظر یک خبر خوب در زمینه کاری هستید با کمی تاخیر به شما خواهد رسید. در زندگی روزمره خود بسیار فعال بوده و در فعالیت‌های فیزیکی زیادی شرکت می‌کنید. از نظر سلامتی با کمی مشکلات و بیماری‌های فصلی مواجه خواهید بود.

اردیبهشت

این هفته برای متولد اردیبهشت هفته متعادلی است. در این برهه از زندگی حمایت دیگران را می‌طلبید. در زمینه شغلی بسیار موفق هستید. به خاطر مسائل سلامتی بهتر است کارها و مسئولیت‌ها را کمتر کنید. کمی پول برای روز مبادا پس انداز کنید. رابطه چندان خوبی با خانواده محبوب خود ندارید و این موضوع منجر به ایجاد مشکلاتی در روابط خانوادگی‌تان شده است. اما نگران نباشید این مشکل تا پایاین این هفته حل خواهد شد. و آرامش ذهن‌تان را دوباره به دست خواهید آورد.

خرداد

پس اندازهایی که تا به حال کرده‌اید امروز به دادتان می‌رسد. در زندگی زناشویی مشکلات زیادی دارید و همین باعث شده اعتماد به نفس خود را از دست داده و از نظر مالی هم ضعیف شوید. اگر محصل هستید تمرکز به درس کمی برای‌تان سخت است. اگر شاغل هستید به تمام انتظارات خود خواهید رسید و درآمدتان بیشتر خواهد شد. از نظر سلامتی ممکن است زیاد رو به راه نباشید.

تیر

برای متولد خرداد این هفته ممکن است زیاد در حد انتظارات‌ش نباشد. در محل کار پیامی مبنی بر این که کارتان را خوب انجام نمی‌دهید دریافت خواهید کرد. مشتری ها از خدمات و محصولات شما رضایت چندانی ندارند. با وجود مشغله زیاد کاری همسرتان نیاز به کمی استراحت دارد. سطح هزینه‌ها از میزان درآمدتان بیشتر است. اما در اواسط هفته این مشکل را تا حدودی رفع خواهید کرد.

مرداد

این هفته برای متولد مرداد هفته ای پیچیده است. با همسرتان با یکسری مشکلات مواجه خواهید شد. اما هر دو تا پایان هفته این مشکل را به کمک همدیگر رفع خواهید کرد. در محل کارتان با کمی استرس و تشنج مواجه خواهید شد. توصیه می‌شود هنگام رویارویی با مدیر یا رئیس آرامش خود را حفظ کنید. به خاطر سخت‌کوشی‌های اخیر در کارتان ترفیع می‌گیرید. به متولد مرداد توصیه می‌شود هر قراردادی را قبل از امضا کردن حتما با دقت بخواند.

شهریور

این هفته به جز یکسری مشکلات و بیماری‌های ناچیز فصلی از نظر سلامتی مشکل چندانی نخواهید داشت. در کارتان به سود چندانی نخواهید رسید و تمام برنامه‌ریزی‌های مالی تان به مشکل خواهد خورد. در زندگی مشترک‌تان به یکسری مشکلات کوچک مواجه خواهید شد. به طوری که هر دو دوست دارید کمی از هم فاصله بگیرید. در چنین شرایطی بهتر است کمی تنها باشید تا بتوانید بیشتر به مشکلات پیش آمده فکر کرده و دنبال راه حل بگردید. روی هم رفته این هفته زیاد هفته خوبی نیست و باید بتوانید از آن سربلند بیرون بیایید.

مهر

در زمینه شغلی پیشرفت زیادی خواهید کرد. و میزان درآمدتان هم بیشتر خواهد شد. اگر محصل بوده و نمی‌توانید روی درس خوب متمرکز شوید بهتر است کمی از درس و دانشگاه فاصله بگیرید. هزینه‌ها و مخارج‌تان بیشتر از درآمدتان شده و باید بتوانید این وضعیت را قبل از بدتر شدن مدیریت کنید. از نظر سلامتی به جز کمی سردرد ناچیز مشکلی نخواهید داشت. اگر مجرد هستید در این دوره زمانی با فرد جدیدی آشنا خواهید شد. اگر متاهل هستید زندگی شادی را در کنار همسرتان خواهید داشت.

آبان

در کار متولد آبان پیشرفت زیادی دیده می‌شود. حتی درخواست کارتان در شرکتی که آرزویش را داشتید پذیرفته می‌شود. متولد آبان رابطه خیلی خوبی با همکاران و رئیس‌ دارد. اگر به عنوان متولد آبان می‌خواهید در کارتان به مشکل نخورده و پیشرفت کنید با کسانی که بیش از حد اعتماد به نفس دارند کار نکنید. کارتان خیلی خوب رشد می‌کند اما در کنار آن هزینه‌ها هم همچنان زیاد می‌شود و نمی‌توانید آنطور که باید پول پس انداز کنید. متولد آبان به خاطر مشغله زیاد کاری از نظر سلامتی دچار مشکل می‌شود. احتیاط کنید و به محض این که متوجه موضوعی غیرعادی در سلامتی تان شدید به پزشک مراجعه کنید.

آذر

این هفته به خاطر سعی و تلاش زیادی که تا کنون کرده‌اید به نتایج خوب و پیشرفت می‌رسید. این پیشرفت آهسته پیش می‌رود و ممکن است کمی ناامید شوید. باید بتوانید بین درآمد و هزینه‌ها تعادل ایجاد کنید. در غیر این صورت نمی‌توانید پس انداز کنید. در زندگی خصوصی با همسرتان لحظات شادی را خواهید گذراند و یکی از دلایل شاد بودن‌تان کودکان‌تان هستند.

دی

اگر محصل هستید خود را برای ثبت نام در دانشگاه مورد علاقه‌تان آماده کنید. حتی برای شما که در فکر تحصیل در خارج از کشور بودید. اگر مجرد هستید با فردی آشنا خواهید شد. اگر متاهل هستید زندگی بسیار شاد و آرامی خواهید داشت. در کارتان با رئیس درگیر خواهید شد. اما نباید اجازه دهید این مشکل به کارتان آسیبی برساند. سعی کنید این چند روز تا جایی که می‌توانید آرامش خود را حفظ کنید، با دقت بیشتری رانندگی کنید و کمی بیشتر مراقب سلامتی‌تان باشید.

بهمن

اگر می‌خواهید حرفه خود را تغییر دهید باید هر چه زودتر درخواست کار جدید بدهید. از نظر سلامتی برای جلوگیری از بدتر شدن شرایط بیشتر از خودتان مراقبت کنید. با خانواده به یک سفر طولانی مدت خواهید رفت. برای این که روابط بهتری با همسر و فرزندان‌تان داشته باشید، هر چه بیشتر به خودتان استراحت بدهید بهتر است. هر دو به علت مشغله کاری زندگی خصوصی خود را به فراموشی سپرده بودید. اواخر هفته به ثبات مالی می‌رسید و همین موضوع باعث بالا رفتن اعتماد به نفس‌تان می‌شود. اما فراموش نکنید که هنوز هم باید هزینه‌ها و مخارج را کنترل کنید.

اسفند

اگر محصل هستید باید برای آموزش بهتر دانشگاه یا مدرسه خود را عوض کنید. فعالیت‌های درسی زیاد شما را به جایگاه خوبی در میان اساتید قرار داده است. اگر متاهل هستید احتمال این که بحث و درگیری داشته باشید زیاد است. به طوری که هر دو احساس می‌کنید از هم زیاد دور شده‌اید. باید فکری برای حل این مشکل بکنید. از نظر مالی موقعیت خوبی داشته و تمام بدهی‌ها را پرداخت کرده‌اید. یک پیشنهاد شغلی خیی خوب اما در فاصله دور خواهید داشت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا