تست روانشناسیروانشناسی شخصیت

با انتخاب یکی از درخت‌های کریسمس شخصیت خود را بشناسید

تجربه می‌گوید هر چه زودتر درخت کریسمس را تزئین کنید خوشحال‌تریئ. اما مسئله مهم انتخاب نوع تزئین درخت کریسمس است. سلیقه‌های جورواجور برای انتخاب توپ‌های رنگی، عروسک‌های مدل به مدل و ریسه‌های مختلف.

شاید باورش کمی سخت باشد اما جالب است بدانید که نوع تزئین درخت کریسمس ارتباط مستقیم با شخصیت شما دارد و از این طریق می‌توان هر فردی را شخصیت شناسی کرد.

در ادامه مطلب یک تست شخصیت شناسی ساده آورده‌ایم که با انتخاب یکی از درخت‌های کریسمس تزئین شده به سلیقه خود می‌توانید شخصیت خود را تا حدودی بشناسید.

درخت کریسمس

تنها کاری که باید انجام دهید این است که نگاهی به عکس بالا بیندازید و با انتخاب یکی از درخت‌های خودتان را شخصیت شناسی کنید.

درخت تک مضمون

درخت کریسمس

اگر درخت کریسمس خود را به این شکل انتخاب کرده‌اید، فرد محافظه کاری هستید. شما کاملا اعتماد به نفس داشته و به نیازها و خواسته های خود واقف هستید. برای شخصیتی چون شما ترک منطقه امن و امتحان کردن چیزهای جدید کار آسانی نیست.

فرد قابل اعتمادی هستید که همیشه آماده کمک به دیگرانید. به قانون احترام می‌گذارید و همیشه از آن‌ها پیروی می‌کنید. دوست دارید همه چیز در زندگیتان واضح بوده و با برنامه ریزی پیش برود. به طوری که اگر برنامه ای اشتباه پیش برود خونسردی خود را از دست می‌دهید.

درخت کریسمس بی همتا

درخت کریسمس

ترجیح می‌دهید درخت کریسمس رنگی به غیر از سبز داشته باشد و این یعنی می‌خواهید با دیگران متفاوت بوده و راه خودتان را بروید. نیازی به جلب توجه دیگران ندارید و همیشه قانون‌ها را می‌شکنید. شما فرد شجاعی هستید که همیشه دوست دارید به اهداف بلندی برسید.

همیشه آماده نشان دادن نقاط قوت خود هستید. تجربیات جدید را با آغوش باز می‌پذیرید. از مشکلات هیچ ترسی ندارید و می‌توانید با آن‌ها مقابله کنید.

درخت کریسمس تزئین شده با اسباب بازی

درخت کریسمس

می توان گفت اشخاصی که درخت کریسمس خود را به این شکل تزئین می‌کنند، تافته جدابافته هستند. همیشه برنامه های خود را تغییر می‌دهید زیرا از رکود و یکنواختی فراری هستید. شما فردی سازگاری بوده و دوست دارید دیگران را خوشحال کنید.

همیشه به درست بودن کارهایی که تا حالا کرده‌اید فکر می‌کنید و بر اساس آن‌ها تصمیم گیری می‌کنید. همه چیز را سبک سنگین کرده و به مزایا و معایب کارهای که تصمیم دارید انجام دهید فکر می‌کنید. در دنیای اطراف شما آدم‌های جورواجوری وجود دارد و مهارت ارتباط برقرار کردن با تک تک آن‌ها را دارید.

درخت کریسمس پرنور

درخت کریسمس

علاقه وافر شما به چراغ و نور نشان می‌دهد که فرد شفاف و مستقلی هستید. شخصیت خودتان را دوست دارید و می‌خواهید همیشه بهترین باشید. نظر دیگران کوچک‌ترین اهمیتی برای شما ندارد و معمولا از تجربیات شخصی خودتان عبرت می‌گیرید.

سعی می‌کنید به زندگی خود تنوع بدهید و دعوت به میهمانی‌ها و دورهمی‌ها را می‌پذیرید. شما آدم خانه نیستید و همیشه دوست دارید در اجتماع و مکان‌های شلوغ و پرسروصدا باشید. به راحتی دوست پیدا می‌کنید زیرا ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما بسیار راحت است.

درخت‌کریسمس ترکیبی

درخت کریسمس

اگر درخت کریسمس شما به این شکل است، فرد رویاپردازی هستید که رفتارهای غیرقابل پیش بینی دارد. از تمام فرصت‌هایی که در مسیرتان قرار می‌گیرد با آغوش باز استقبال می‌کنید. به علت فعالیت‌های زیادی که انجام می‌دهید و ایده‌های زیادی که بیان می‌کنید، قبل از به اتمام رسیدن یک مسئولیت، مسئولیت دیگر را می‌پذیرید.

در مقابل تغییرات انعطاف پذیر هستید و در هر شرایطی یک راه حل پیدا می‌کنید. با دیگران طوری ارتباط برقرار می‌کنید که به شما اعتماد می‌کنند. اطرافیان‌تان می‌دانند که در هر شرایطی می‌توانند به شما تکیه کنند و آن‌ها را هرگز تنها نمی‌گذارید.

درخت کریسمس سایز کوچک

درخت کریسمس

اگر درخت کریسمس که انتخاب کرده اید به این شکل است یعنی اهل سورپرایز و غافلگیر شدن نیستید. شخصی آرام و میانه رو هستید و نیازی به جلب توجه دیگران ندارید.

برای داشته‌های خود ارزش قائل هستید و هیچ تلاشی برای تاثیر گذاشتن روی دیگران نمی‌کنید. به اعتقاد شما آدم‌ها باید خودشان باشند و هیچ تلاشی برای متفاوت بودن نکنند. نه تنها به این اصل باور دارید بلکه به آن عمل هم می‌کنید. شما فرد باثباتی بوده و می‌دانید که چه نیازهایی دارید.

آیا درخت کریسمس واقعی دوست دارید یا مصنوعی؟ شما درخت خود را چگونه تزئین می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا