فال

طالع بینی هفتگی (هشتم تا پانزدهم دی)

در طالع بینی هفتگی هشتم تا پانزدهم دی سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی هشتم  تا پانزدهم دی ماه را در ادامه بخوانید.

طالع بینی هشتم تا پانزدهم دی

فروردین

مدتی است تمام کارهای خود را در خانه انجام می‌دهید و دلتان برای کار بیرون از خانه و محیط کار گروهی تنگ شده است. در روزهای بین هشتم تا پانزدهم دی یک پیشنهاد کاری خواهید داشت، یا هفته خود را با یک سفر کاری آغاز خواهید کرد. اگر هم مشغله کاری زیادی دارید این هفته که با آغاز سال نو میلادی آغاز می‌شود کمی به خودتان استراحت بدهید و تا جایی که می‌توانید از دنیای دیجیتال و موبایل و شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید.

اردیبهشت

این هفته به طور جدی تمرین‌های یوگا یا مدیتیشن را شروع کنید. هر روز 5 دقیقه ریلکس کرده و روی تنفس خود تمرکز کنید. گام بعدی این است که روی برنامه ها و اهداف خود تمرکز کنید. احساستان را در رابطه با تغییری که در روند زندگی خود داده اید بنویسید. روزهای خود را با دوستان وفاداری بگذرانید که از شما حمایت می‌کنند. با آن‌ها به سینما بروید یا به رستورانی که غذای جدیدی را با هم تست کنید.

خرداد

یک برنامه دورهمی دوستانه بچینید و همراه با کسانی که دوستشان دارید جشن بگیرید. شاید این جشن به بهانه سال نو میلادی باشد. جلسه ای با حسابدار و مدیر مالی خود خواهید داشت. توصیه‌های او را گوش بدهید و قبل از انجام هر کاری حتما برنامه ریزی کنید.

تیر

این هفته بین روزهای هشتم تا پانزدهم دی ماه برنامه یک سفر بسیار شگفت انگیز خواهید داشت. حتی زمانی که در خانه نشسته‌اید در فکر برنامه ریزی برای سفر هستید. اگر امکان مسافرت ندارید با همسرتان در خانه خوش بگذرانید. به عنوان مثال یک غذای متفاوت درست کنید یا از بهترین رستوران اطراف غذای موردعلاقه خود را سفارش دهید. این روزها یکی از اولویت‌های شما ورزش و سلامتی است و برای رفتن به باشگاه برنامه‌ریزی خواهید کرد.

مرداد

این هفته که با شروع سال نو میلادی هم همراه هست بیشتر به سمت معنویات گرایش دارید. به یادبود پدربزرگ مرحوم خود خیرات می‌کنید و خودتان را با معنویات و مسائل روحانی سرگرم می‌کنید. سعی کنید بیش از حد خودتان را درگیر این مسائل نکنید زیرا ممکن است نسبت به معنویات دلزده شوید و دیگر به سمت آن نروید.

شهریور

این روزها دوست دارید بیشتر با کسی که دوستش دارید وقت بگذرانید. یک شب رمانتیک را با او برنامه ریزی کنید و اگر مجرد هستید یک قرار ملاقات خاص با فردی خاص برنامه ریزی کنید. از لحظات خوبی که با شریک عاطفی خود می‌گذرانید نهایت لذت را ببرید. با ورود مریخ به طالعتان، چیزی امنیت و آرامش شما را به هم خواهد ریخت. ممکن است آن چیز رفتار ناشایست دوستتان باشد یا سروصدای همسایه و یا اذیت و آزار هم اتاقی. هر چه سریع‌تر مشکل را قبل از این که بزرگ‌تر شود حل کنید.

مهر

کلاس ورزشی را حتما در برنامه های خود قرار دهید. سال جدید میلادی را با تعهد به برنامه‌های روزانه خود آغاز کنید. تمام جزئیات زندگی تان این هفته به وضعیت ثبات کامل می‌رسد. بدون دردسر به آپارتمان جدید نقل مکان خواهید کرد. شاید راه سختی را تا اینجا طی کرده باشید اما اکنون وقت آرامش رسیده است.

آبان

اگر با مسئله ارتباطی با مشتری یا شریک شغلی دست و پنجه نرم می‌کنید، این هفته هشتم تا پانزدهم دی ماه انرژی لازم برای این کار به دست خواهید آورد. می‌توانید برای روز سال نو میلادی جشنی به یادماندنی بگیرید. یا در جشنی که دعوت شده اید شرکت کنید ودر جمع دوستان خود لذت ببرید.

آذر

سال نو میلادی را در خانه جشن بگیرید. تلویزیون تماشا کنید یا کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید. می‌توانید کمی هم رویاپردازی کنید و از همانجا که هستید به هر جایی که واقعا دوست دارید بروید. با حضور مریخ در طالعتان، اعتمادبه نفس‌تان چندین برابر می‌شود؛ به طوری که  این قابلیت را در خود می‌بینید که در هر بحثی شرکت کنید و از آن برنده بیرون بیایید. اجازه دهید همه اطرافیانتان رشد و درخشیدن شما را ببینند نه شکست و ناامیدی.

دی

چرا برای جشن سال نو میلادی خودتان را به یک کافه میهمان نمی‌کنید یا در میهمانی شرکت نمی‌کنید؟ هم غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه سرو می‌کنید و هم این که ممکن است با فردی بسیار ایده‌آلی آشنا شوید. در روز دوم هفته تمام تمرکزتان روی اهداف و راه‌های رسیدن به آن جمع می‌شود. این انرژی را دست کم نگیرید. تمام برنامه‌های خود را روی دیوار بنویسید یا با کاغذ روی دیوار بچسبانید و از این انرژی برای رسیدن به اهداف خود بهره ببرید. در مسیر رسیدن به موفقیت برنامه ریزی را فراموش نکنید.

بهمن

این هفته کمی به خودتان برسید. به جای ساندویچ به یک رستوران خیلی خوب بروید و بهترین غذای آن رستوران را سفارش بدهید. یا به جای این که خودتان موهایتان را رنگ کنید به بهترین آرایشگاه بروید. با ورود سیاره مریخ به بخش روابط طالعتان با جمع دوستانی آشنا می‌شوید که از شما حمایت می‌کنند.

اسفند

با ملاقات ماه و نپتون در نشانه شما در سال جدید میلادی بیشتر تمرکزتان به رسیدگی به زیبایی و پوست خود خواهد بود. برای این که پوست همیشه شادابی داشته باشید باید نوشیدنی‌های مضر و گازدار را کنار بگذارید. استخدام نیروی جدید در محل کار خواهید داشت و این یکی از سخت ترین انتخاب‌های شماست. انرژی زیادی را در محل کارتان مصرف می‌کنید، پس باید فردی را انتخاب کنید که پا به پای شما در رشد مجموعه سهیم باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا