فال

طالع بینی هفتگی (یکم تا هشتم دی)

در طالع بینی هفتگی یکم تا هشتم دی سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی یکم  تا هشتم دی ماه را در ادامه بخوانید.

فروردین

طالع بینی

در طول این هفته حساس‌تر از حالت عادی همیشگی بوده و قوه تخیل و خلاقیت شما بیش از پیش به کار می‌افتد. به متولد فروردین توصیه می‌شود که بیش از اندازه واکنش نشان ندهد و کمی بیشتر احساساتش را کنترل کند. ممکن است مشغله کاری زیاد داشته باشید اما چند سفر کوتاه هم در پیش خواهید داشت. نسبت به هنر علاقه خاصی نشان می‌دهید. به خانه توجه بیشتری نشان داده و آرامش را ایجاد می‌کنید. در این برهه زمانی اگر آمادگی تعهد داشته باشید زمان خوبی برای شروع یک رابطه است. هزینه ها بیشتر از درآمدتان بوده و تمام برنامه ریزی‌های مالی تان به هم خورده است.

اردیبهشت

طالع بینی

این هفته زمان رسیدن به اهداف و آرزوهاست. با تمرکز و تلاش بیشتر در زمینه شغلی پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. برای پذیرفتن مسئولیت‌های جدید خودتان را آماده کنید؛ زیرا در ترفیع شما موثر بوده و اعتماد بیشتری را جلب خواهید کرد. به علت توانایی‌های اجرایی خوبی که دارید موفقیت با سرعت هر چه بیشتر به سمتتان می‌آید. در روابط‌تان با دیگران نیز پیشرفت خواهید کرد و ایده‌ها و نظرات‌تان از طرف دیگران به راحتی پذیرفته می‌شود.

خرداد

طالع بینی

این هفته تمام تمرکز شما به امنیت شغلی و مسائل مالی جلب می‌شود. پاداش مالی زیادی دریافت خواهید کرد و این نتیجه تمام تلاش‌های شماست. این هفته بهترین زمان برای مطرح کردن ایده‌ای است که مدت‌هاست تصمیم دارید بیان کنید. اکنون زمان خوبی برای نشان دادن مهارت‌های سخنرانی شماست. درست است که خلاقیت شما ردخور ندارد اما بد نیست گاهی اوقات هم به نظرات دیگران توجه بیشتری نشان دهید. مراقب باشید که در تصمیمات مهم زندگی احساساتی نشوید زیرا ممکن است فرصت‌های زیادی را از دست بدهید. نادیده گرفتن دیگران نیز باعث می‌شود افراد زیادی از شما ناامید شوند. اگر در بسیاری از کارها تا کنون به نتیجه نرسیده‌اید، این هفته به نتایج خوبی خواهید رسید. در کل پیشرفت چندانی در کار و امور مالی شما دیده نمی‌شود.

تیر

طالع بینی

در طالع این هفته به درجه بالای اعتماد به نفس و خودباوری می‌رسید؛ زیرا می‌توانید شرایط پرچالش زیادی را به خوبی مدیریت کنید. سطح انرژی بالایی دارید و به همین دلیل نیازی به تلاش بیش از حد برای انجام کارهای خود نمی‌بینید. هیچ مشکلی از نظر سلامتی ندارید و به همین علت تمام کارهای خود را با موفقیت به انجام می‌رسانید. برای بهتر شدن روابط تان باید بتوانید احساسات و خشمتان را کنترل کنید. سطح اعتماد به نفس و خوش بینی شما به قدری است که ترجیح می‌دهید هیچ کاری را متوقف نکنید. این روزها مخصوصا در اواخر هفته سعی کنید فعالیت‌های فیزیکی سنگین انجام ندهید زیرا احتمال این که آسیب ببینید زیاد است.

مرداد

طالع بینی

این هفته زمان رسیدن به نتیجه تمام استراتژی‌هایی است که تا کنون برنامه ریزی کرده بودید. با حمایت اطرافیان زودتر به نتیجه می‌رسید. مسافرت، ملاقات با آدم‌های جدید و فرصت‌های جدید اتفاقاتی اس که این هفته قرار است رخ بدهد. درست است که نترس بودن حرف اول را در موفقیت می‌زند، اما کمی سیاست هم در این مسیر لازم است. این هفته بهترین زمان برای رفع سوءتفاهم‌هاست. پر از شور و اشتیاق هستید و دوست ندارید کسی به شما امرونهی کند.حجم کاریتان به قدری زیاد شده است که نمی‌توانید مدیریت کنید. برنامه ریزی و کمی هم مطالعه می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند.

شهریور

طالع بینی

این هفته اگر تمام تلاش خود را به کار ببرید و فرصت ها را از دست ندهید، هفته پرباری خواهد بود. بخاطر این که توانسته اید تمام کارهای خود را با موفقیت انجام دهید، از درون خوشحال هستید. اگر تنها هستید این هفته مجذوب فردی می‌شوید که رابطه ای جدی را با او شروع خواهید کرد. اکنون زمان خوبی برای یک مشارکت مالی یا سرمایه گذاری مشترک است.

مهر

طالع بینی

این هفته شادی درونی متولد مهر ماه به حس خلاقیت و ایده پردازی تبدیل می‌شود. به طوری که از دیگران نیز ایده های بیشتری را جذب کرده و فرصت‌های زیادی را نیز به دست می‌آورید. سعی می‌کنید با آدم‌هایی که با شما فرق دارند بیشتر آشنا شوید. پای مسائل کهنه و قدیمی را وسط نکشید و انرژی خود را صرف مشکلات پیش پا افتاده نکنید. حضور عطارد در طالعتان نشانه دردسر و دشمنی است. این هفته با رضایت به پایان می‌رسد اما احتیاط شرط عمل است.

آبان

طالع بینی

ممکن است همه چیز طبق برنامه های شما پیش نرود اما در میان مشکلات فرصت‌های زیادی هم در مسیرتان قرار می‌گیرد. در محل کارتان روابط چندان رضایت بخش نیست و باید مراقب سوءتفاهم‌ها باشید. مراقب کلماتی که به زبان می‌آورید یا پیام هایی که ارسال می‌کنید باشید. اگر در رابطه احتیاط نکنید آرامش نیز نخواهید داشت.

آذر

طالع بینی

بهتر است این روزها سرعت کارها را کم کنید. شاید لازم باشد موقعیت را کمی ببیشتر ارزیابی کنید. تلاش ها و پافشاری های اخیر شما بالاخره به نتیجه می‌رسد. احتمای این که به یک سفر کاری خارج از کشور بروید بسیار زیاد است. در روابط تان احتیاط کنید زیرا یک بحث و درگیری شوید در طالعتان دیده می‌شود. بهترین کار این است که در رابطه تا جایی که می توانید صبور باشید.

دی

طالع بینی

همیشه زیاد کار کردن جواب نمی‌دهد. گاهی اوقات لازم است که استعدادها و توانایی هایتان را به کار بگیرید تا بتوانید فرصت‌های خوب را جذب کنید. مهارت ارتباطی خوبی که دارید تعیین کننده موقعیت شما خواهد بود. بهتر است از بحث‌ها و درگیری‌های بی اهمیت دوری کرده و در عوض تمام تمرکزتان را روی مسائل مهم‌تری جلب کنید. سرمایه گذاری های این هفته در آینده به سود می‌رسد.شاید لازم باشد هم برای رضایت مالی و هم تمرکز به اهداف به یک کار نیمه وقت مشغول شوید.

بهمن

طالع بینی

بهتر است ایده ها و پیشنهاداتتان را در رابطه با پروژه مهمی که درگیرش هستید بدهید. این هفته فشار کاری زیادی دارید و ممکن است کمی هم به خاطر وظایف زیادی که عهده گرفته اید احساس ناامیدی و استرس کنید. شاید بهتر باشد تنها روی یک کار تمرکز کنید و چند کار را با هم به عهده نگیرید. ممکن است در رابطه با شریک عاطفی خود دچار شک شوید. طالع این هفته متولد بهمن می‌گوید این روزها خودتان را برای یک رشد و پیشرفت چشمگیر آماده کنید.

اسفند

طالع بینی

در قرارهای ملاقات کاری مهم ایده‌ها و پیشنهادات خود را بیان کنید تا بتوانید پیشرفت کنید. برای موثر بودن از مهارت‌های ارتباطی خود استفاده کنید. اگر بتوانید از مهارت ها و استعادادهای خود به خوبی استفاده کنید فرصت‌های زیادی را به دست خواهید آورد. اگر می‌خواهید هر چه زودتر به موفقیت برسید، تا جایی که می‌توانید در دورهمی ها و قرارهای مهم شرکت کنید. اواخر هفته افکار منفی زیادی ناخواسته سراغتان می‌آید که بهتر است آن‌ها را مدیریت کنید. در بسیاری از موقعیت‌ها بیش از حد احساساتی می‌شوید و به همین دلیل در طالع این هفته شما مشکلات زیادی دیده می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا