دکوراسیون

با مدهای دکوراسیون سال 2020 آشنا شوید

همزمان با ورود به سال جدید علاوه بر تغییرات در استایل و ترکیب رنگ‌های مد سال تغییراتی نیز در دکور ایجاد شده و هر سالی مدهای دکوراسیون خاص خودش را دارد. در سال 2020 دکوراسیون خانه‌های خود را چگونه طراحی کنیم؟ برخی از کارشناسان طراحی دکوراسیون با تحقیقاتی چند در این زمینه توانسته اند رنگ دیوار، متریال، سبک های دکوراسیون سال 2020 را پیش بینی کنند.

در ادامه با 5 نمونه از مدهای دکوراسیون آشنا شوید و هر چه سریع‌تر قلموی رنگ را برداشته و قسمتی از خانه خود را برای سال جدید آماده کنید.

بازگشت دوباره رنگ بژ به دنیای مدهای دکوراسیون

مدهای دکوراسیون

یکی از طراحان دکوراسیون به نام استفانی سیسکو می‌گوید: مردم در سال جدید کمتر سمت رنگ‌های سفید و خاکستری می‌روند و به سمت رنگ‌های خنثی گرایش بیشتری خواهند داشت. طیف‌های گرم و مدرن سفید مثل بژ که در دهه 90 طرفدار زیادی داشت دوباره به دنیای دکوراسیون بازگشته و یکی از رنگ‌هایی است که در مدهای دکوراسیون سال 2020 توجه زیادی به آن شده است. پس به جای رنگ‌های سرد سفید و خاکستری از رنگ‌های گرمی مثل بژ یا خاکستری بژ در دکور خانه‌های خود استفاده کنید.

مرمر مشکی

مدهای دکوراسیون

مرمر از آن دسته رنگ‌هایی است که هرگز از مد نمی‌افتد و همیشه در دکوراسیون پرطرفدار بوده و به کار می‌رود. اما ممکن است کمی تغییرات در آن ایجاد شده و به روز شود. مرمر مشکی با رگه‌های سفید و خاکستری در خیلی از قسمت‌های خانه از میز کنسول گرفته تا سنگ اوپن و سینک آشپزخانه به کار می‌رود. برای این که در این مورد زیاده روی نکرده باشید، فقط برای یک میز کوچک یا بشقاب بزرگی با طرح مرمر در دکوراسیون سال جدید خود استفاده کنید.

سبز غنی

مدهای دکوراسیون

درست است که رنگ آبی به عنوان رنگ سال معرفی شده است اما یکی از رنگ‌هایی که در مدهای دکوراسیون سال جدید زیاد به چشم خواهد خورد رنگ سبز است. می‌توانید هم از طیف‌های عمیق سبز مثل سبز جنگلی استفاده کنید و هم از طیف‌های بی رنگ آن. رنگی که انتخاب کرده اید چه تیره باشد چه روشن نکته مهم نحوه درست ترکیب آن با پیش زمینه‌های آبی و خاکستری است.

قوس و کمان

مدهای دکوراسیون

یکی از تاثیراتی که استایل خانه‌های اسپانیایی روی مدهای دکوراسیون سال 2020 گذاشته است، جزئیات معماری مثل قوس و کمان است. این سبک معماری که در گذشته طرفدار زیادی داشته دوباره به دنیای دکوراسیون بازگشته و یکی از ترندهای دکور سال جدید است. اگر می‌خواهید بدون بنایی و تغییرات اساسی این سبک معماری را در خانه خود داشته باشید، تختخواب با تاج قوس شکل، مبل قوس دار یا هر چیزی که نشانی از این سبک در خود داشته باشد را انتخاب کنید.

کمد و کابینت طرح بافت چوبی از مدهای دکوراسیون همیشه پرطرفدار

مدهای دکوراسیون

کابینت نیشکر و صندلی‌های راتان از جمله چیزهایی بودند که در سال 2019 زیاد به چشم می‌خورد. پس باید این انتظار را داشته باشیم که در سال 2020 نیز جایگاه خود را همچنان در دکوراسیون حفظ کنند. اما در سال جدید این عناصر طبیعی طرح بافت در ترکیب با رنگ مشکی به کار می‌رود و تضاد رنگ بی نظیری را ایجاد می‌کند که در مقایسه با دکور تک رنگ و مینیمالیست کنتراست و زیبایی بیشتری را در فضا ایجاد می‌کند.

اگر تصمیم دارید در سال جدید تغییراتی را در سبک دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید، پیشنهاد می‌کنم از مدهای دکوراسیون سال 2020 که در این نوشتار معرفی شده است استفاده کنید.

البته ناگفته نماند که علاوه بر این 5 مورد که توضیحاتی در رابطه با آن‌ها داده شد، طی 12 ماه آینده موارد بیشتری وارد دنیای دکوراسیون خواهد شد که در آینده‌ای نه چندان دور طراحان و کارشناسان دکوراسیون به معرفی آن‌ها نیز خواهند پرداخت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا