فال

طالع بینی هفتگی (بیست و دوم تا بیست و نهم دی)

در طالع بینی هفتگی بیست و دوم تا بیست و نهم دی سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی بیست و دوم تا بیست و نهم دی ماه را در ادامه بخوانید.

فروردین

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

متولد فروردین در بیست و دوم تا بیست و نهم دی ماه از نظر عشق و رابطه دچار یکسری مشکلات می‌شود. پس توصیه می‌شود هنگام مواجهه با مشکلاتی که به شریک عاطفی‌تان مرتبط است خونسردی خود را کاملا حفظ کنید. بدون شک تحت فشار خواسته‌ها و انتظارات او هستید. از نظر مالی وضعیت خوبی دارید اما هزینه‌های زیادی هم بابت خانواده متحمل خواهید شد. از طرف شخصی که دوست دارد کمکتان کند کمک زیادی دریافت می‌کنید. از نظر شغلی وضعیت بر وفق مراد است و با نگرش مثبتی که به زندگی دارید خوشحال هستید. اگر دانش آموز یا محصل هستید خودتان را برای قبولی دانشگاه موردعلاقه‌تان آماده کنید. از نظر سلامتی فرازونشیب‌های زیادی خواهید داشت اما مشکل زیاد هم جدی نخواهد بود.

اردیبهشت

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

این هفته از بیست و دوم تا بیست و نهم دی ماه در زندگی شخصی همه چیز بر وفق مراد است. با همسرتان لحظات بسیار خوبی را سپری خواهید کرد. اگر ذهن آرامی داشته باشید همه اختلافات به راحتی حل می‌شود. اگر می‌خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید، قبل از هر اقدامی ابتدا با یک مشاور مالی مشورت کنید؛ در غیراینصورت شکست خواهید خورد. از نظر شغلی این هفته همه چیز ایده‌آل است و تمام توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را به مدیرتان ثابت می‌کنید. از نظر سلامتی بیماری‌های جزئی پیش بینی شده است اما اگر به خوبی از خودتان مراقبت کنید خیلی زود درمان می‌شوید.

خرداد

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

این هفته دنیا به کام متولد خرداد است. اگر متاهل هستید لحظات خوشی را با همسرتان می‌گذرانید و به خاطر آرامشی که دارید تمام مشکلات را رفع خواهید کرد. از نظر مالی نیز همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و بهتر است برنامه ریزی‌های مالی تان را همین هفته بچینید. اگر به دنبال تغییر شغل هستید این هفته بهترین زمان است. از نظر سلامتی مشکل خاصی پیش بینی نشده اما یکی از اعضای مسن خانواده ممکن است دلیل نگرانی شما باشد. البته این مشکل باعث می‌شود دیگر به خاطر مسائل مربوط به کار به خودتان استرس راه ندهید.

تیر

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

به دلایل مختلفی احساس می‌کنید این هفته یعنی بیست و دوم تا بیست و نهم دی زمان خوبی برای تغییر شغل است. اگر به دنبال تغییر شغل هستید حتما تا پایان هفته این کار را انجام دهید. در کارتان پیشرفت می‌کنید و از نظر درآمدی نیز وضعیت خوبی خواهید داشت. از نظر زندگی شخصی با کسی که دوستش دارید رابطه عمیقی برقرار خواهید کرد. در کل این هفته تاخیر در هر چیزی شما را ناامید می‌کند. اما با این حال به متولد تیر ماه توصیه می‌شود امیدش را از دست ندهد.

مرداد

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

این هفته همه چیز تا حدودی متعادل است. کسانی که متاهل هستند این هفته با همسرشان کمی مشکل خواهند داشت و به خاطر بحث و گفتگوها آرامش ذهنشان را از دست خواهند داد. به متولد مرداد توصیه می‌شود به مسائل مهمتری تمرکز کند و در رابطه منم منم نکند. هر دوی شما باید گذشته ها را رها کنید. از نظر مالی درآمد خوبی کسب خواهید کرد، اما به دلایلی نمی‌توانید پس انداز کنید. پولی که در گذشته به کسی قرض داده اید به شما برمی‌گردد. از نظر شغلی زیاد اوضاع روبراه نیست زیرا مجبور هستید سخت کار کنید. اما نباید به خاطر مشغله کاری آرامشتان را به هم بریزید.

شهریور

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

اگر مجرد هستید بیست و دوم تا بیست و نهم دی برای شروع رابطه زمان خوبی نیست؛ اما اگر متاهل هستید رابطه بهتری نسبت به همیشه خواهید داشت. اگر می‌خواهید رابطه خود را رسمی کنید باید کمی احتیاط کنید. از نظر مالی ممکن است نتوانید هزینه‌های خود را کاهش دهید و این مشکل مانع از پس انداز شما خواهد شد. سعی کنید به کسی پول قرض ندهید زیرا ممکن است اصلا برنگردد. در محل کارتان پیشرفت می‌کنید و همین باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. از نظر سلامتی تحت تاثیر بیماری‌های جزئی فصلی قرار خواهید گرفت.

مهر

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

برای کسانی که متاهل هستند این هفته یعنی بیست و دوم تا بیست و نهم دی ممکن است زیاد ایده‌آل نباشد. با همسرتان بحث و دعوا خواهید داشت؛ به حدی که ممکن است به فکر جدایی بیفتید. اما اگر به خودتان زمان بدهید مشکل خیلی زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید رفع خواهد شد. از نظر مالی توصیه می‌شود احتیاط کرده و زیاد ولخرجی نکنید. این هفته از نظر شغلی استرس زیادی خواهید داشت و مجبور هستید ساعات زیادی کار کنید. به متولد مهر ماه توصیه می‌شود حتی کوچک‌ترین بیماری را نادیده نگیرد و حتما به پزشک مراجعه کند.

آبان

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

بیست و دوم تا بیست و نهم دی در محل کار اوضاع چندان روبراه نیست. صبور باشید و آرامشتان را حفظ کنید. در بحث‌ها و سیاست‌های محل کارتان وارد نشوید. درآمدتان در این دوره نسبتا خوب است اما باید مراقب هزینه ها نیز باشید. هنگام صحبت با شریک عاطفی خود جانب احتیاط را در نظر بگیرید. با هر بی ادبی ممکن است کارتان به جاهای باریکی کشیده شود. این هفته به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید. غذاهای سالم بخورید و یوگا و مدیتیشن تمرین کنید.

آذر

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

بیست و دوم تا بیست و نهم دی با فرصت‌های زیادی رو به رو خواهید شد که نباید از دستشان بدهید. احتمال شروع یک سرمایه گذاری جدید خواهید داشت. سرمایه خود را در چند کانال مختلف سرمایه گذاری کنید. حواستان به درآمدها، هزینه ها و سرمایه گذاری هایتان باشد. بسیای از صورتحساب‌های به تعویق افتاده را پرداخت خواهید کرد. از نظر سلامتی هیچ خطری تهدیدتان نمی‌کند اما باز هم بهتر است مراقبت سلامتی خود باشید. غذاهای سالم بخورید و یوگا و مدیتیشن تمرین کنید.

دی

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

بیست و دوم تا بیست و نهم دی به یک سفر شغلی خواهید رفت و حتی ممکن است سرمایه گذاری خود را در چنین زمانی آغاز کنید. اگر دانشجو یا دانش آموز هستید نتیجه تلاش‌های خود را می‌بینید. مراقب هزینه‌های خود باشید زیرا ممکن است برای موارد غیرضروری ولخرجی کنید. از نظر رابطه احساسی و عاطفی همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود و بهترین لحظات را با شریک عاطفی خود می‌گذرانید. از نظر سلامتی ریسک نکنید و بیشتر مراقب خودتان باشید.

بهمن

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

از نظر شغلی بیست و دوم تا بیست و نهم دی زمان خوبی برای شرکت در کارهای تیمی است. در بین مافوق‌های خود به رسمیت شناخته می‌شوید. برای انجام کاری که دوست دارید وقت بگذارید. اگر مجرد هستید با فردی ایده‌آل آشنا می‌شوید و ممکن است رابطه خوبی را با هم شروع کنید. اگر متاهل هستید روزهای خوبی را با همسرتان سپری خواهید کرد. برای جلوگیری از هر گونه بیماری مراقب سلامتی خود باشید ورزش کنید و غذاهای سالم بخورید. درست است که صورتحساب‌ها را پرداخت کرده‌اید اما مراقب هزینه‌های خود باشید.

اسفند

بیست و دوم تا بیست و نهم دی

اگر به دنبال تغییر شغل هستید بیست و دوم تا بیست و نهم دی زمانی خوبی است. اگر به سختکوشی خود ادامه دهید از طرف مافوق خود پاداش دریافت خواهید کرد. در رابطه با مسائل مالی خودتان را به خطر نیندازید و تا جایی که می‌توانید به کسی پول قرض ندهید. اگر مشکل مالی دارید می‌توانید از دوستان و خانواده کمک بگیرید. در رابطه مراقب کلماتی که به زبان می‌آورید باشید و تا جای ممکن صبور باشید و از بحث و مشاجره دوری کنید. مراقب سلامتی خود باشید و حتی اگر لازم باشد به خاطر سلامتی به یک سفر کوتاه بروید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا