فال

طالع بینی هفتگی (ششم تا سیزدهم بهمن)

در طالع بینی هفتگی ششم تا سیزدهم بهمن سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی ششم تا سیزدهم بهمن ماه را در ادامه بخوانید.

فروردین

ششم تا سیزدهم بهمن

‌می‌توان گفت ششم تا سیزدهم بهمن برای متولد فروردین هفته خوبی است. کسانی که دنبال ازدواج هستند، انتظاراتشان براورده می‌شود و کسانی که متعهد هستند روزهای خوبی را با همسرشان سپری خواهند کرد. از نظر مالی برنامه‌های جدیدی برای خودتان خواهید داشت. احتمال این که منبع جدید درآمد داشته باشید زیاد است. درست است که هزینه‌های لاکچری به شما حس خوبی می‌دهد، اما پیشنهاد می‌شود کمی بیشتر مراقب هزینه‌های خود باشید. احتمالا این هفته به یک سفر رسمی یا کاری بروید. از نظر سلامتی همه چیز خوب است.

اردیبهشت

ششم تا سیزدهم بهمن

برای کسانی که به دنبال شریک عاطفی هستند ششم تا سیزدهم بهمن زمان بسیار خوبی است. برای کسانی که متعهد هستند نیز این هفته روزهای خوبی در راه است. البته ناگفته نماند که نباید اجازه دهید بحث و گفتگوها در مسیر عشقتان مشکل ایجاد کند. برای برنامه‌ریزی‌های مالی بلندمدت باید کمی بیشتر مراقب هزینه‌های خود باشید. درآمد شما افزایش پیدا می‌کند و به همین دلیل مشکل مالی نخواهید داشت. بدهی‌ها را پرداخت کرده و برای آینده خود پس انداز کنید. درست است که از سختکوشی‌های شما قدردانی شده است اما قرار نیست از این به بعد چیزی را ساده بگیرید. از نظر سلامتی به متولد اردیبهشت توصیه می‌شود از خود مراقبت کرده و بیماری‌های جزئی را نادیده نگیرد.

خرداد

ششم تا سیزدهم بهمن

این هفته ششم تا سیزدهم بهمن برای متولد خرداد هفته متوسطی است، پر از اتفاق‌های خوب و بد. اگر با همسرتان بحث و درگیری پیش آمده است توصیه می‌شود آرام باشید تا بتوانید مسیر درست را انتخاب کنید. در رابطه با امور مالی قبل از هر سرمایه‌گذاری بزرگ و قابل توجهی حتما با مشاور امور مالی مشورت کنید. از طرف عزیزانتان پشتیبانی مالی دریافت می‌کنید. درست است که هفته پرمشغله‌ای دارید، اما با فرصت‌های بیشماری در جهت پیشرفت مواجه خواهید شد. در این برهه زمانی مراحل رشد و پیشرفت به آرامی پیش می‌رود. اگر دانش آموز هستید هفته پرباری دارید و از طرف اساتید و معلم ها حمایت خواهید شد.

تیر

ششم تا سیزدهم بهمن

این هفته یعنی ششم تا سیزدهم بهمن کمی بیشتر مراقب باشید؛ زیرا ممکن است در محل کارتان به دردسر بیفتید. اگر دانشجویی هستید که به دنبال تحصیلات عالی هستید با فرصت‌های خوبی مواجه می‌شوید. کمی متمرکز و مصمم باشید و سخت‌تر کار کنید. از نظر مالی وضعیت خوبی خواهید داشت و تمامی بدهی‌های باقیمانده را پرداخت خواهید کرد. اگر مایل به سرمایه گذاری در سهام هستید کمی بیشتر مراقب باشید. در رابطه با زندگی شخصی این هفته هم برای شما و هم شریک عاطفی تان هفته خوبی است. اگر مجرد هستید پیشنهاد ازدواج ایده‌آلی خواهید داشت. کمی بیشتر فعالیت جسمی انجام دهید تا احساس خستگی نکنید. و برای حفظ سلامتی خود سعی کنید غذاهای سالم و مقوی بخورید.

مرداد

ششم تا سیزدهم بهمن

این هفته برای متولد هفته متوسطی است. ممکن است با فردی تصمیم به تشکیل زندگی مشترک بگیرید که زیاد وجه مشترکی با شما ندارد و همین باعث سردرگمی شما شده است. به عنوان یک فرد متعهد شاید لازم باشد برای حل مشکل وقت بیشتری را با همسرتان بگذرانید. اگر در رابطه جدیدی هستید باید صبور باشید. اگر نسبت به او احساس مالکیت کنید مشکل را سخت تر می‌کنید. در زندگی حرفه‌ای شما فرصت‌های خوبی پیش خواهد آمد. با کسانی که کار می‌کنید باید رابطه خوبی داشته باشید. عصبانیت هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد. از نظر سلامتی هیچ مشکلی پیش بینی نشده است اما بهتر است برای پیشگیری مراقب سلامتی خود باشید.

شهریور

ششم تا سیزدهم بهمن

برای متولدین شهریور ششم تا سیزدهم بهمن هفته پرباری خواهد بود. عاشق همسر یا شریک عاطفی‌تان می‌شوید و می‌توانید رابطه را به سطح بعدی برسانید. هر دو از یک همبستگی عمیق لذت خواهید برد. تصمیم می‌گیرید آخر هفته عشقتان را بیرون ببرید. هر دو به این استراحت نیاز دارید. از نظر مالی کمی وضعیت سخت می‌شود. در گذشته زیادی خریدهای لوکس و گران قیمت کرده‌اید و به همین دلیل اکنون وضعیت مالی چندان مساعدی ندارید. پس لازم است این هفته کمی بیشتر تلاش کنید و بالادستی‌های خود را تحت تاثیر قرار دهید. از نظر سلامتی مشکل چندانی نخواهید داشت اما مستعد بیماری‌های عفونی خواهید بود.

مهر

ششم تا سیزدهم بهمن

اکنون وقتش نیست که از شغلتان انتظارات زیادی داشته باشید. در حال حاضر باید صبور باشید و سخت کار کنید. این هفته زمان خوبی برای تغییر شغل نیست. از نظر مالی وضعیت خوبی دارید اما باز هم باید مراقب ولخرجی‌ها باشید. پول به کسی قرض ندهید. اگر می‌خواهید سرمایه گذاری کنید حتما با یک متخصص مالی مشورت کنید. کارهایی که شما را از اهداف آکادمیک دور می‌کند انجام ندهید. یک برنامه سفر با دوستان و خانواده و اگر متعهد هستید با همسرتان خواهید داشت. برای سلامتی خود برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال پیاده روی کنید یا به کلاس یوگا و مدیتیشن بروید و حتما برای چکاپ به پزشک مراجعه کنید.

آبان

ششم تا سیزدهم بهمن

این هفته در کارتان پیشرفت خواهید کرد و به همین دلیل اعتمادبه نفستان هم بیشتر خواهد شد. در زمینه تحصیلات آکادمیک اگر می‌خواهید به نتایج خوبی برسید باید تلاش کنید. در زمینه امور مالی اکنون زمانش رسیده است که برای سرمایه گذاری درست اقدام کنید. در زمینه زندگی شخصی به متولد آبان توضیه می‌شود که تا حد ممکن خونسردی خود را حفظ کند. به علت مشغله کاری نمی‌توانید وقت زیادی را با همسرتان بگذرانید. اگر اضافه وزن دارید باید بیشتر ورزش کنید زیرا ممکن است دچار درد و بیماری شوید.

آذر

ششم تا سیزدهم بهمن

در محل کارتان مسئولیت‌های زیادی دارید. در تصمیم گیری‌های مهم باید سرعت عمل به خرج دهید در غیر اینصورت فرصت‌ها را از دست خواهید داد. بدهی‌های گذشته را پرداخت کرده و می‌توانید درآمدتان را بهتر از قبل مدیریت کنید. این هفته در روابط عاطفی اتفاقات خوبی قرار است بیفتد. اگر متعهد هستید باید صبور باشید و به هم فرصت بیشتری بدهید. تا جایی که می‌توانید از درگیری با اعضای خانواده پرهیز کنید. از نظر سلامتی به متولد آذر توضیه می‌شود روزانه خودش را چکاپ کند. زیرا ممکن است یک بیماری کهنه دوباره سرباز کند.

دی

ششم تا سیزدهم بهمن

زمان باارزش است پس تا جایی که می‌توانید فرصت‌ها را بیش از حد فکر کردن از دست ندهید. می‎‎‌توانید به بیزینس خانوادگی‌تان ملحق شوید؛ البته اگر به آن علاقمند هستید. اگر دانشجو یا محصل هستید وقتش رسیده که در آزمون‌های رقابتی شرکت کنید. از نظر مالی درآمدتان زیاد می‌شود و منبع درآمدتان نیز افزایش می‌یابد. از زندگی لوکس و تجملاتی لذت می‌برید اما توصیه می‌شود کمی بیشتر مراقب هزینه‌ها و ولخرجی‌ها باشید. اگر در رابطه هستید این رابطه را به مراحل بالاتری ارتقا می‌دهید. احت هیچ شرایطی سلامتی خود را با ریسک کردن به خطر نیندازید. زیرا خطرات جدی در کمین شماست. زمان استراحت تان را بیشتر کنید.

بهمن

ششم تا سیزدهم بهمن

این هفته یعنی ششم تا سیزدهم بهمن ماه زمان پیشرفت در کار است و همکاران و مدیرانتان نیز از شما حمایت خواهند کرد. از مدیران و سرپرست ها کمک بخواهید و در پروژه‌های گروهی شرکت کنید. ار دانشجو هستید خودتان را برای مشکلات و سختی‌ها آماده کنید. باید بیشتر تلاش کنید. این هفته در روابط شما نیز همه چیز خوب پیش می‌رود. برای استراحت تعطلات آخر هفته برنامه ریزی کنید. تا جایی که می‌توانید به سلامتی خود بیشتر توجه کنید. ورزش کنید و غذاهای سالم بخورید. بیش از حد فکر نکنید و بیش از حد همه چیز را تحلیل نکنید. آرامش خود را حفظ کنید. در این برهه زمانی پول خوبی به دست می‌آورید و تمامی بدهی‌های باقیمانده را پرداخت خواهید کرد.

اسفند

ششم تا سیزدهم بهمن

ششم تا سیزدهم بهمن برای متولد اسفند یک دوره طلایی خواهد بود. غرور را کنار بگذارید و در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید. هیچ میانبری برای موفقیت وجود ندارد و برای پیشرفت باید تا جایی که می‌توانید تلاش کنید. از نظر مالی این هفته برای شما یک دوره طلایی است. در سرمایه گذاری و پس انداز کردن پولتان دقت لازم را به خرج دهید. با قدرت مالی اعتماد به نفس شما هم بیشتر خواهد شد. در رابطه با زندگی شخصی به متولد اسفند توصیه می‌شود که در جهت ایجاد اعتماد و علاقه در رابطه تلاش کند. شکاک نباشید و تا جایی که می‌توانید در رابطه شفاف و صبور باشید. این هفته از نظر سلامتی هیچ مشکلی نخواهید داشت. سطح انرژی بالایی دارید و شاد و با نشاط هستید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا