فال

طالع بینی هفتگی (پانزدهم تا بیست و دوم دی)

در طالع بینی هفتگی پانزدهم تا بیست و دوم دی سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی پانزدهم تا بیست و دوم دی ماه را در ادامه بخوانید.

فروردین

پانزدهم تا بیست و دوم دی

این هفته در رابطه با مسائل عاشقانه و رابطه‌ای هفته خوبی برای شما خواهد بود. یک رابطه مثبت و سالم در تقویت روحیه شما تاثیر زیادی خواهد داشت. اما با این وجود احتمال این که آخر هفته کمی اوضاع بد شود زیاد است. توصیه می‌شود آرامش خود را حفظ کرده و اجازه دهید همه چیز بگذرد. پانزدهم تا بیست و دوم دی در رابطه با مسائل مالی وضعیت خوبی خواهید داشت. این هفته زمان خوبی برای سرمایه گذاری است. با این حال باید دقت لازم را در این کار به خرج دهید. این هفته در رابطه بامسائل شغلی با چند مانع مواجه خواهید شد. توصیه می‌شود در این شرایط تا جایی که می‌توانید آرامش خود را حفظ کنید. در محل کار یا با یک بزرگ بحث و مشاجره خواهید داشت. مراقب باشید که فقط عصبانی نشوید. از نظر سلامتی بهتر است یک رژیم غذایی سالم برای خودتان در نظر بگیرید.

اردیبهشت

طالع بینی هفتگی

این هفته از نظر زندگی شخصی هفته مطلوبی است. دوست دارید وقت زیادی را با شریک عاطفی خود بگذرانید. هر دو از نظر سطح فکری به هم وصل هستید. در صورت ایجاد هر نوع اختلاف نظر توصیه می‌شود تا جایی که می‌توانید مسالمت آمیز برخورد کنید. انتظار زیادی برای پیشرفت شغلی نداشته باشید. با تلاش و سخت کوشی می‌توانید به اهداف حرفه‌ای خود برسید. این هفته برای شما هفته خوبی است زیرا می‌توانید با پول نقد زیادی که به دست آورده‌اید برنامه ریزی‌های مالی بلند مدت داشته باشید. اگر دانشجو یا محصل هستید نمرات خوبی کسب خواهید کرد.

خرداد

طالع بینی هفتگی

پانزدهم تا بیست و دوم دی متولد خرداد فراز و نشیب‌های زیادی خواهد داشت. ممکن است با شریک زندگی خود دچار اختلافات جزئی شوید. به شما توصیه می‌شود آرامش خود را حفظ کرده و از کنار مسائل رد شوید. در رابطه با مسائل مالی این هفته هفته خوبی خواهد بود؛ اما باز هم توصیه می‌شود در ملک یا املاک سرمایه گذاری نکنید؛ زیرا ممکن است با شکست مواجه شوید. از نظر شغلی هفته شلوغی خواهید داشت و سفرهای کاری را نمی‌توانید رد کنید. برای دانشجو یا محصل این هفته هفته خوبی است؛ مخصوصا اگر تصمیم دارید در دانشگاه مورد علاقه خود ثبت نام کنید. به متولد خرداد توصیه می‌شود آرامش ذهن خود را حفظ کرده و روی اهداف تمرکز کند.

تیر

طالع بینی هفتگی

متولد ماه تیر از نظر روابط شخصی هفته بسیار مطلوبی خواهند داشت. اگر تصمیم دارید عشقتان را به خانواده معرفی کنید پانزدهم تا بیست و دوم دی زمان خوبی است و اگر کسی را دوست دارید این هفته به او نزدیک خواهید شد. استراتژی های جدیدی را برای پیشرفت شغلی خود اعمال خواهید کرد. به شما توصیه می‌شود از این موقعیت برای تقویت تمام جنبه های زندگی خود استفاده کنید. از نظر مالی با بحران مواجه نمی‌شوید اما مجبور هستید برای پول دراوردن بیش از حد تلاش کنید. این هفته از نظر شغلی هفته چندان مطلوبی نیست؛ اما نباید امیدتان را از دست بدهید. متولد تیر برای بهتر شدن شرایط باید تلاش کند تا به نتایج دلخواه خود برسد. از نظر سلامتی با چند مشکل جزئی مواجه خواهید شد. توصیه می‌شود نسبت به سلامتی خود بی اهمیت نباشید.

مرداد

طالع بینی هفتگی

پانزدهم تا بیست و دوم دی برای متولد مرداد همه چیز متعادل خواهد بود. توصیه می‌شود خونسردی خود را در تمام شرایط حفظ کنید در غیر این صورت بازنده خواهید بود. عاقلانه ترین کار این است که هر از چندگاهی به شریک عاطفی خود فرصت فکر کردن بدهید. بهتر است اصول اخلاقی را در رابطه رعایت کنید. شرط بندی یا هر تجارت ریسک پذیری این هفته به نفع شما نخواهد بود. این روزها به فکر یک سرمایه گذاری بلندمدت خواهید افتاد و ممکن است مجبور باشید برای رسیدن به اهداف در موعد مقرر سخت تلاش کنید. از سلامتی خود غافل نشوید. این هفته برای متولدین مرداد ماه که تصمیم داشتند در دانشگاه مورد علاقه خود در خارج از کشور ثبت نام کنند خبرهای خوبی در راه است.

شهریور

طالع بینی هفتگی

پانزدهم تا بیست و دوم دی از نظر زندگی شخصی با کمی مشکل مواجه خواهید شد. ممکن است کمی جروبحث داشته باشید؛ اما هر دو این اختلاف را رفع خواهید کرد. از تمام فرصت‌ها برای قرار عاشقانه یا وقت گذراندن با شریک عاطفی استفاده کنید. در رابطه با امور مالی هفته خوبی خواهید داشت؛ اما با این وجود بهتر است مراقب هزینه های خود باشید. این هفته برای سرمایه گذاری بلند مدت زمان خوبی است. این هفته در بسیاری از مسائل با تاخیر مواجه خواهید شد. برای رسیدن به نتایج دلخواه فراز و شنیب‌های زیادی را طی خواهید کرد. از نظر سلامتی مستعد بیماری هستید، پس بهتر است بیشتر مراقب سلامتی خود باشید.

مهر

طالع بینی هفتگی

در روابط شخصی خود بالا و پایین زیادی تجربه خواهید کرد. به متولد مهر توصیه می‌شود زیاد درگیر بحث های جزئی و کوچک نشود. از نظر مالی هنگام دریافت درآمد با تاخیر مواجه خواهید شد. این روزها بهتر است از وام یا پول قرض گرفتن خودداری کنید. شاید لازم باشد برای پیشرفت شغلی بیشتر تلاش کنید. اگر در آزمون بزرگی شرکت کرده‌اید به نتیجه دلخواهتان می‌رسید. از نظر سلامت جسمی هیچ مشکلی ندارید اما بهتر است از نظر سلامت روانی بیشتر مراقب خود باشید.

آبان

طالع بینی هفتگی

این هفته از نظر عشق و رابطه برای متولد ماه آبان هفته بسیار خوب و مطلوبی است. اگر مجرد هستید با فردی آشنا خواهید شد و اگر در رابطه متعهد هستید این هفته اوقات خوبی را با محبوب سپری خواهید کرد. از نظر مالی توصیه می‌شود بیشتر مراقب پولتان باشید؛ زیرا هزینه‌های شما به دلایلی دوبرابر خواهد شد. اگر تصمیم دارید به شخصی پولی قرض بدهید حتما درباره او تحقیق کنید؛ زیرا ممکن است شما را فریب داده باشد. از نظر شغلی همه چیز ایده‌آل است. ممکن است مدیر یا کارفرما در همان لحظه متوجه  تلاش شما نشود اما به زودی از تلاش‌های شما قدردانی خواهد شد.

آذر

پانزدهم تا بیست و دوم دی

پانزدهم تا بیست و دوم دی از نظر شغلی روزهای پراسترسی را خواهید گذراند. تا جایی که می‌توانید مراقب سرمایه‌های خود باشید. به کسی پول قرض ندهید و روی هیچ پروژه‌ای سرمایه گذاری نکنید. برای تحصیلات دانشگاهی با بزرگترها مشورت کنید. آن‌ها به شما کمک بزرگی خواهند کرد. سلامتی خود را با خوردن غذاهای خیابانی و هله هوله به خطر نیندازید. از نظر روابط هم برای مجردها و هم برای کسانی که در رابطه متعهد هستند زمان مطلوبی است. آماده یک سفر رویایی با شریک عاطفی خود باشید.

دی

پانزدهم تا بیست و دوم دی

سخت کار کنید، پانزدهم تا بیست و دوم دی فرصت‌های خوبی پیش روی شما قرار دارد که نباید از دستشان بدهید. ممکن است ترفیع بگیرید و درآمدتان افزایش پیدا کند. خودتان را برای فراز و نشیب‌های زندگی آماده کنید. قبل از سرمایه‌گذاری در هر چیزی ابتدا با مشاور مالی خود مشورت کنید. این روزها هر چه تلاش کنید نتیجه تلاش‌هایتان را خواهید دید. رابطه بهتری با همسرتان برقرار خواهید کرد و روزهای خوبی را با هم سپری خواهید کرد. از نظر سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد، اما بهتر است مراقب سلامتی خود باشید و استراحت کنید.

بهمن

پانزدهم تا بیست و دوم دی

از نظر کاری خودتان را به چالش بکشید و وظایف جدید را با تمایل بپذیرید. متمرکز باشید و سخت کار کنید. از بحث و درگیری با مدیر و بالادستی‌ها نترسید. در بحث و گفتگوها و مطالعات گروهی شرکت کنید. برای این که از نظر درسی موفق شوید از حواس پرتی‌ها دوری کنید.از نظر مالی باید بیشتر مراقب باشید. هر نوع سرمایه گذاری را به تاخیر بیندازید. پول قرض دادن به هیچ وجه جایز نیست. از نظر رابطه روزهای خوبی را خواهید گذراند و با همسرتان به یک سفر آرامبخش خواهید رفت. به متولد بهمن توصیه می‌شود هدیه‌ای برای همسرش در نظر بگیرد. از نظر سلامتی با مشکل خاصی مواجه نمی‌شوید اما تا جایی که می‌توانید مراقب سلامتی خود باشید و غذاهای سالم بخورید.

اسفند

پانزدهم تا بیست و دوم دی

پانزدهم تا بیست و دوم دی از نظر شغلی اتفاقات خوبی در انتظارتان است. در محل کارتان نیروی ممتاز شناخته خواهید شد اما از شرایط سواستفاده نکنید و بیش از حد خودتان را دست بالا نگیرید. اگر محصل هستید خودتان را برای چالش‌های بزرگی آماده کنید. سخت مطالعه کنید تا به نتایج دلخواهتان برسید. فرصت های خوبی پیش رویتان قرار دارد اما پیشنهاد می‌کنم در سرمایه‌گذاری‌های بزرگ شرکت نکنید و حتی در بورس هم سرمایه گذاری نکنید. به هر کسی هم برای شراکت یا هر نوع سرمایه گذاری اعتماد نکنید. به متولد اسفند توصیه می‌شود عزت نفس خود را در روابطش حفظ کند زیرا ممکن است دچار سردرگمی و بلاتکلیفی شود. شریک عاطفی خود را به خاطر این احساسات درونی تحت فشار قرار ندهید و صبور باشید. سلامتی خود را هرگز به خطر نیندازید و با کار کردن زیاد خودتان را گرفتار ضعف و بیماری نکنید. به اندازه کافی استراحت کنید و غذاهای خوب و سالم و مقوی بخورید. به موقع بخوابید و مدیتیشن تمرین کنید. نگاهتان به زندگی مثبت باشد و منفی گرایی را کنار بگذارید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا