فال

طالع بینی هفتگی (بیستم تا بیست و هفتم بهمن)

در طالع بینی هفتگی بیستم تا بیست و هفتم بهمن سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی بیستم تا بیست و هفتم بهمن ماه را در ادامه بخوانید.

فروردین

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته بیستم تا بیست و هفتم بهمن سرشار ا احساس خلاقیت و ماجراجویی خواهید بود. سعی کنید تا جایی که می‌توانید از این احساس بادوام لذت ببرید. همراه با بچه‌ها یا دوستان خود به همان رستوران ساده ای بروید که هیچوقت فکرش را هم نمی‌کردید. یک شب را با همکارانتان بگذرانید. روز ولنتاین نزدیک است؛ پس تا جایی که می‌توانید به خودتان خوش بگذرانید و از این روز خاص لذت ببرید.

اردیبهشت

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

از آنجا که بیش از اندازه رویاپردازی کرده و به آینده خود فکر می‌کنید، همین تجربه‌های لذت بخش امروز مثل خواب آرام و راحت را نمی‌توانید به خوبی درک کنید. در حالی که روزهای سختی را می‌گذرانید خودتان را به یک فنجان چای یا قهوه دعوت کنید. روز ولنتاین عشقتان را سورپرایز کنید. مثلا به اولین رستورانی که با هم رفته بودید دعوتش کنید.

خرداد

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته یعنی بیستم تا بیست و هفتم بهمن خواهرتان خبرهای مهمی برای شما دارد. شاید تصمیم دارد به یک کشور دیگر مهاجرت کند، شاید هم می‌خواهد تغییر رشته بدهد. هر چه که باشد اکنون زمان انتقاد از تصمیم او نیست. بهتر است او را به خاطر تصمیم بزرگی که گرفته است تشویق کنید و انتقاد و سوال و جواب را بگذارید برای روزهای بعد. شاید به خاطر مشکلی که پیش خواهد آمد روز ولنتاین ایده‌آلی نداشته باشید.

تیر

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

وقتش رسیده است که این هفته برای خودتان کار بزرگی بکنید. مثلا بلیط کنسرت گروه مورد علاقه تان را بخرید، خودتان را به بهترین رستوران دعوت کنید یا یک هدیه گران قیمت برای خود بخرید. این هفته باید از بهترین روزهای عمرتان باشد. روز ولنتاین برای خودتان برنامه ریزی کنید. اگر تنها هستید با دوستان‌تان بیرون بروید و شب خاصی را برای خود ایجاد کنید. به هر طریقی سعی کنید به خودتان عشق بدهید.

مرداد

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته لذت دیگری به زندگی خود بدهید و علیرغم روزهای دیگر که به دیگران توجه بیشتری نشان می‌دهید، این هفته به خودتان تمرکز کنید. مثلا به آرایشگاه بروید موهایتان را مدل جدید کوتاه کنید، ناخن‌ها را طراحی کنید و برای خودتان یک دست لباس زیبا به عنوان کادوی ولنتاین هدیه بدهید. برای یک روز هم که شده موبایلتان را خاموش کنید و از تمام دغدغه‌های روزانه و محل کارتان فاصله بگیرید.

شهریور

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته بیستم تا بیست و هفتم بهمن تا حدودی از دنیای مجازی و اینترنت و موبایل فاصله می‌گیرید و به آرامش بیشتری می‌رسید. این هفته فرصت های زیادی برای صحبت کردن در رابطه با دغدغه‌های خود خواهید داشت. ورزش و مدیتیشن را در اولویت قرار دهید. روز ولنتاین با شریک عاطفی خود به یک رستوران محبوب بروید و او را به یک غذای عالی دعوت کنید.

مهر

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

در روزهای بیستم تا بیست و هفتم بهمن سعی کنید زیاد با دوستانتان وقت بگذرانید. اگر متاهل هستید برای چند ساعت هم که شده تنها بدون بچه ها به نمایشگاه بروید. اگر مدتی است تصمیم گرفته‌اید در مراسم یا مناسبتی شرکت کنید اما می‌ترسید، به خودتان ترس راه ندهید زیرا بیشتر از آنچه فکرش را بکنید سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود. روز عشق برای خودتان یک روز خاص بسازید. قرار نیست برای رسیدن به این منظور پول زیادی هزینه کنید، گاهی اوقات زبان بدن بیشتر از هر کادوی گران قیمتی معجزه می‌کند.

آبان

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته بیستم تا بیست و هفتم بهمن زمان پیشرفت در کارتان است. برای جایگاه فعلی‌تان زیاد تلاش کرده‌اید و احساس می‌کنید استحقاق رسیدن به این موفقیت را دارید. چه ترفیع گرفته باشید چه از طرف مدیرتان تشویق شده باشید نباید از این موقعیت سواستفاده کنید. ماه در روز ولنتاین در نشانه شماست. پس اگر مجرد هستید هم باید این روز را به خودتان خوش بگذرانید.

آذر

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

مدتهاست رویاپردازی نکرده اید و اکنون زمانش رسیده است که کمی به ماجراجویی بپردازید. این ماجراجویی می‌تواند با یک سفر به خارج شهر یا دعوت یک دوست صمیمی به یک فنجان قهوه باشد. بهتر است بیشتر به خودتان برسید. مثلا به کلاس یوگا بروید یا مدیتیشن تمرین کنید.

دی

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

بیستم تا بیست و هفتم بهمن  بیشتر با قرض و بدهی مواجه هستید. شاید کمی کسل کننده باشد اما خبر خوب این است که آن‌ها را رفع خواهید کرد. بهتر است بگوییم این هفته هفته تعادل است. و در صورتی که خودتان و شرایط فعلی تان را بپذیرید همه مشکلات به خودی خود حل خواهد شد. روز ولنتاین کمی به خودتان استراحت بدهید و خود را به یک رستوران و شام دلچسب دعوت کنید.

بهمن

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

این هفته بیستم تا بیست و هفتم بهمن درگیر یکسری تعهدات هستید. آیا یک معذرت خواهی به همسرتان بدهکارید؟ یا این که با یکی از مشتریانتان موضوعی را شفاف سازی کنید؟ زمانی که بتوانید این مسائل را برطرف کنید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. ممکن است روز ولنتاین تا آخرین لحظه درگیر کار باشید اما حتما یک سورپرایز بی نظیر شما را شگفت زده خواهد کرد.

اسفند

بیستم تا بیست و هفتم بهمن

درست زمانی که همه شاد و سرگرم هستند، شما درگیر مشغله های کاری هستید. با نزدیک شدن به آخر ماه سعی کنید تا جایی که می‌توانید از مشغله‌ها دور شوید و به خودتان استراحت بدهید. روز ولنتاین با محبوب به سینما یا تئاتر بروید و به دور از همه دغدغه‌ها خوش بگذرانید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا