فال

طالع بینی هفتگی (سیزدهم تا بیستم بهمن)

در طالع بینی هفتگی سیزدهم تا بیستم بهمن سیاره‌ها از یک نشانه به نشانه دیگر در حال رفت و آمد بوده و گاهی اوقات نیز در حال عقب نشینی هستند. در اثر این حرکات اتفاقات زیادی نیز در طالع شما رخ خواهد داد. اتفاقات خوب یا بدی که همه آن‌ها را باید به فال نیک گرفت. اگر کنجکاو هستید بدانید این هفته چه اتفاقاتی در پیش رو خواهید داشت طالع بینی هفتگی سیزدهم تا بیستم بهمن ماه را در ادامه بخوانید.

سیزدهم تا بیستم بهمن

فروردین

این هفته یعنی سیزدهم تا بیستم بهمن برنامه سفر خواهید داشت. شاید یک سفر کوتاه برای دیدن کسی که دوستش دارید. شاید هم سفر کاری به یک کشور خارجی. این روزها در صورتی خوب و خوش خواهد بود که مراقب برنامه غذایی و سلامتی تان باشید. تا جایی که می‌توانید از بحث و درگیری‌ها دور باشید؛ مخصوصا در اواسط هفته. اوایل هفته در رابطه‌ای که هستید همه چیز خوب پیش می‌رود. اما پیشنهاد می‌شود از اواسط هفته به بعد کمی مراقب باشید. در زمینه شغلی هیچ مشکلی نخواهید داشت. اوایل هفته برای کسانی که به دنبال عشق یا پیدا کردن یک شغل جدید هستند روزهای مطلوبی خواهد بود.

اردیبهشت

این هفته تعادل در تمامی جنبه‌های زندگی شما برقرار است. برای تمام داشته های خود شکرگزار باشید. با تمرین مراقبه انرژی بگیرید. اگر از لحاظ سلامتی مشکلی دارید به خاطر کم خوابی است. پس سعی کنید مشکل کم خوابی خود را رفع کنید. شک و تردید را کنار بگذارید؛ مخصوصا در رابطه با مسائل کاری. ممکن است رفتار بد کسی در محل کارتان شما را اذیت کند. اما نگران نباشید زیرا مدیران و روسا حسن نیت شما را تحسین می‌کنند. اکنون بهترین زمان برای یادگیری و آموزش امتحان استعدادیابی است. ستارگان از شما حمایت می‌کنند، پس تا جایی که می‌توانید تلاش کنید. از نظر مالی همه چیز خوب پیش می‌رود. این هفته خبرهای خوبی به شما می‌رسد که بخشی از آن به مسائل کاری مربوط می‌شود و به یک سفر طولانی مدت با کسی که دوستش دارید می‌روید.

خرداد

اگر تصمیم دارید شغلتان را تغییر دهید، این هفته یعنی سیزدهم تا بیستم بهمن زمان خوبی برای این کار نیست. توصیه می‌کنیم از هزینه‌های غیرضروری خودداری کنید.سفرهای کاری سودآوری خواهید داشت. این هفته بهترین زمان برای درخواست ازدواج از محبوب است. روابط‌تان با بزرگترها کمی کمرنگ می‌شود. اگر می‌خواهید برای تحصیل به خارج از کشور بروید شانس کمی دارید. از نظر سلامتی ممکن است مشکلاتی مربوط به معده و شکم داشته باشید؛ پس هله هوله را ترک کرده و آب بیشتر بخورید.

تیر

اگر کارمند هستید، سیزدهم تا بیستم بهمن شغل بهتری به شما پیشنهاد می‌شود. اما با این وجود ممکن است درآمدتان چندان تغییر نکند. اگر تاجر هستید ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید و به سود چندانی نرسید. اگر مجرد هستید به ارتباط عاطفی عمیقی را تجربه خواهید کرد و اگر متاهل هستید روزهای خوب و خوشی را سپری خواهید کرد. دوستی شما با فردی از جنس مخالف به یک رابطه عاطفی تبدیل خواهد شد. ممکن است اوایل هفته از نظر سلامتی وضعیت چندان مساعدی نداشته باشید.

مرداد

قبل از شرکت در جلسات مهم حتما آماده باشید و کارهای خانه را انجام داده باشید. اگر پروژه جدیدی دارید حتما از همکاران خود کمک بگیرید. مدیران و بالادستی‌ها متوجه تلاش شما خواهند شد. ممکن است این روزها سیزدهم تا بیستم بهمن هزینه‌های غیرمنتظره زیادی را متحمل شوید. قبل از هر نوع سرمایه گذاری حتما با مشاور مالی مشورت کنید. برای آرامش بیشتر یوگا و مدیتیشن تمرین کنید. زیاد به اختلاف نظر با شریک عاطفی خود پروبال ندهید. مجردهای متولد مرداد این هفته چند پیشنهاد ازدواج خواهند داشت. برای سلامتی خود غذاهای سالم بخورید و آب به اندازه کافی مصرف کنید.

شهریور

این هفته سیزدهم تا بیستم بهمن برای متولدین شهریور که کارمند حقوق بگیر هستند، هفته متوسطی است. در کارتان ممکن است به علت عدم پاسخ به موقع به نیاز مشتری، تعدادی از سفارشات فسخ شود. این هفته در رابطه با مسائل مالی امیدوار باشید. اما به دلیل یکسری مسائل قانونی ممکن است هزینه‌های شما افزایش پیدا کند. پیوند عاطفی عمیقی را با عشق خود احساس خواهید کرد. ممکن است با همسرتان مشاجرات جنجالی داشته باشید. از نظر سلامتی در طالع متولد شهریور هیچ مشکلی دیده نشده است.

مهر

هیچ منفعتی در مشاجره با همکارانتان وجود ندارد. پس سعی کنید ببخشید و فراموش کنید تا به اهداف خود برسید. اگر دانشجو هستید شانس بورسیه شدن را خواهید داشت. پس تا جایی که می‌توانید در این راه تلاش کنید. زندگی مشترک شما سرشار از عشق و صلح و صفا خواهد بود. البته احتمال بیمار شدن همسرتان نیز زیاد است. این هفته زمان خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست. سرمایه‌گذاری‌های گذشته این هفته شما را به سود خواهد رساند. این روزها سعی کنید هزینه‌های اضافی را کنترل کنید. با ورزش و مدیتیشن به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید.

آبان

اگر کارمند هستید توصیه می‌شود در محل کار وارد مشاجره نشوید. اگر دانشجو هستید اوایل هفته سیزدهم تا بیستم بهمن وضعیت مساعدی نخواهید داشت و نمی‌توانید روی درس تمرکز کنید. به سود زیادی می‌رسید و درآمدتان نیز افزایش پیدا می‌کند. اگر تصمیم دارید وارد بورس شوید این هفته زمان خوبی نیست. شریک زندگی شما از شما حمایت خواهد کرد. اما ممکن است در روابطتان با اعضای خانواده دچار مشکل شوید.

آذر

این هفته سیزدهم تا بیستم بهمن آستین را بالا بزنید و به خودتان بگویید: من می‌توانم. اگر به دنبال تغییر شغل بوده اید این هفته زمان خوبی است. اگر مدتهاست که منتظر شروع یک زندگی مشترک با محبوب هستید کمی بیشتر صبر کنید. عصبانیت خود را کنترل کنید. این هفته با فرصت‌های مالی زیادی مواجه خواهید شد و به خاطر نوسازی خانه هزینه زیادی را متحمل خواهید شد.

دی

این هفته از نظر مالی وضعیت مساعد است. اما تا جایی که می‌توانید در سرمایه گذاری‌های بزرگ شرکت نکنید؛ زیرا امکان ضرر وجود دارد. روزهای اول هفته برای مجردها و متاهل‌های متولد دی بسیار عاشقانه است اما در روزهای آخر همه چیز برعکس می‌شود. صبور باشید و احساسات خود را کنترل کنید.

بهمن

از نظر مالی منتظر اتفاقات خوبی باشید. اگر متاهل هستید از مشاجره با همسرتان خودداری کنید و اگر مجرد هستید درخواست ازدواج را به آینده موکول کنید. این هفته مستعد بیماری‌های عفونی هستید، پس تا جایی که می‌توانید مراقب سلامتی خود باشید.

اسفند

اواخر هفته با رقابتی بزرگ در کارتان آماده باشید. کیفیت کار یا محصولتان را بالا ببرید. اجازه ندهید تمرکزتان در آخر هفته کم شود. اگر برای هزینه‌های خود برنامه ریزی نداشته باشید مطمئنا دچار مشکل خواهید شد. به دنبال ایجاد راه‌های جدید کسب درآمد باشید. ممکن است بین شما و همسرتان اختلاف نظری پیش بیاید. اما باید مراقب باشید و اجازه ندهید مشکل بدتر شود. از نظر سلامتی ممکن است در اوایل هفته مشکل معده داشته باشید ولی در اواخر هفته بهبود می‌یابید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا