دکوراسیون

مدهای دکوراسیونی سال 2020

قبل از شروع هر سال متخصصان مد و دکوراسیون تمامی مدهای دکوراسیونی و حتی رنگ‌های مد سال را پیش بینی می‌کنند. اکنون که بیشتر از یک ماه است وارد سال جدید 2020 شده‌ایم، تمامی این پیش‌بینی‌های کارشناسان به حقیقت پیوسته است. در ادامه با چندین نمونه از این مدهای دکوراسیونی در سال جدید آشنا شوید.

مدهای دکوراسیونی

سبک دکوراسیون مدیترانه‌ای

گذرگاه‌های قوس دار، قفسه یا طاقچه فرورفته قوس دار و متریال طبیعی دکوراسیونی با ظاهر مدیترانه‌ای ایجاد می‌کند که در مدهای دکوراسیونی سال جدید زیاد به چشم خواهد خورد. برای این که مجبور نباشید قفسه را داخل دیوار درست کنید، می‌توانید از قفسه‌های آماده قوس دار که این روزها طرفدار زیادی هم دارد استفاده کنید.

مدهای دکوراسیونی

سنگ مرمر سیاه

یکی از مدهای دکوراسیونی که در سال جدید زیاد به کار خواهد رفت استفاده از سنگ مرمر سیاه است. به روش‌های مختلفی می‌توان این متریال را در دکوراسیون به کار برد. مثل این گاری چرخ‎‎‌دار که به تنهایی مد را به دکوراسیون خانه‌تان دعوت می‌کند.

مدهای دکوراسیونی

حصیر بافته

نی، حصیر و دیگر متریال بافته شده برای مدت کوتاهی قبل از شروع سال جدید مد شده بود و به دنیال دکوراسیون سال جدید هم قدم گذاشت. برای افزودن این مد دکوراسیونی به خانه‌های خود می‌توانید از سبدهای بافت استفاده کنید.

مدهای دکوراسیونی

رنگ آبی

رنگ‌های آبی نفتی و آبی تیره از جمله رنگ‌هایی بودند که در مد دکوراسیون سال جدید پیش بینی شده بود. برای افزودن این رنگ به دکوراسیون خانه خود می‌توانید از اورگنایزرهای آبی رنگ یا دیگر اکسسوری‌ها استفاده کنید.

مدهای دکوراسیونی

اکسسوری های برنجی

یراق آلات برنجی از دستگیره درب کابینت گرفته تا شیرآلات آشپزخانه از جمله مدهای دکوراسیونی سال جدید هستند. حتی با قلاب یا چنگگ‌های دیواری هم می‌توانید این مدل جذاب را به خانه خود اضافه کنید.

استایل تک رنگ

این سبک الهام گرفته از استایل اسکاندیناویایی از جمله سبک‌هایی است که در سال 2019 طرفدار زیادی داشته و در سال جدید نیز به همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است. اما ناگفته نماند که در سال 2020 مردم بیشتر به دنبال افزودن رنگ و لعاب به دکوراسیون خانه‌های خود هستند. رنگ‌هایی مثل آبی و سبز.

قبل از این که هر تصمیمی برای تغییر دکوراسیون خانه خود در سال جدید بگیرید، باید ببینید که چه احساسی نسبت به رنگ‌ها و وسایل خانه خود دارید. احساس شما در محیطی که زندگی می‌کنید بیشتر از اصول و قوانین و مدهای دکوراسیونی مهم است. در مرحله بعد می‌توانید از مدهای دکوراسیون که در این نوشتار معرفی شده‌اند الهام بگیرید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا