سایر

همه چیز درباره استایلر ال جی

 ال جی مارکی که همیشه به خاطر نوآوری‌هایش بر سر زبان‌ها بوده و توانسته بین رقبا جایگاه بسیار خوبی را از آن خود کند. این بار می‌خواهیم از دستگاه جدید و زیبایی از برند ال جی صحبت کنیم که شاید تا کنون کمتر با آن روبرو شده‌اید یا درباره آن شنیده‌اید. ال جی استایلر سیستم شستشوی لباس و مراقبت از آن چیزی است که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم.

آیا میدانید استایلر چیست. اگر تاکنون با دستگاه استایلر آشنایی نداشته‌اید پس با ما همراه باشید.

استایلر ال جی

استایلر ال جی (LG Styler)، چیست؟

استایلر ال جی یکی از جدیدترین دستگاه‌های لوازم‌خانگی تولیدی برند برتر ال جی است که جهت نگهداری و مراقبت از لباس ساخته‌شده و به تازگی به بازار ایران نیز عرضه شده است.

ال جی استایلر این دستگاه مراقبت از لباس با عملکرد و دقت بالایش حس تازگی را به لباس شما داده و لباسی با الیافی نو به شما خواهد داد. کار ال جی Styler در واقع همان عملکرد خشکشویی است، یکی از لوازم‌خانگی منحصربه فردی که فاصله بین شستن لباس‌ها و خشک شویی آن‌ها را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد. استایلر ال جی (LG Styler) با کمک فناوری TrueSteam (سیستم شستشو با بخار ال جی که آب را به بخار برای شستشو تبدیل می‌کند تا بتوانیم مصرف انرژی کمتر و کیفیت بهتری نسبت به سیستم‌های قبلی داشته باشیم) استفاده می‌کند همان فناوری که در بسیاری از ماشین‌های لباسشویی ال جی به کار رفته است. با کمک فناوری TrueSteam چروک‌های سطحی لباس‌ها از بین رفته و این عملکرد توسط سیستم بخار تامین می‌شود و دیگر نیاز به اتو کشیدن چروک‌های سطحی حاصل از شستشو نیست.

حال می‌خواهیم یکی دیگر از سیستم‌های ال جی Styler را به شما معرفی کنم و آن هم از بین بردن گرد و غبار موجود در لباس است. از دیگر تجهیزات این دستگاه برطرف کردن معایبی از لباس است که با چشم دیده نمی‌شوند و در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است. بخار داغ اعمال شده در دستگاه 99.9 درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی موجود در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم را از بین برده و حس تازگی به آن‌ها می‌دهد.

محصولی متفاوت، نوین و هوشمندانه از برند ال جی که جهت مراقبت از لباس‌ها به بهترین شکل به مارکتینگ دنیا ارائه کرده است. این دستگاه که به شکل یک اتاقک بلند است و در ظاهری شبیه به یک کمد کوچک لباس هست. وجود چند آویز در داخل اتاقک جهت آویزان‌کردن لباس و شلوار و همچنین در قسمت پایین دستگاه مخزن آبی را خواهیم دید که به آن اختصاص داده شده است. تجهیز به فناوری TrueSteam که با کمک تولید بخار بو و باکتری لباس‌ها را از بین می‌برد. حال می‌خواهیم از تکنولوژی دیگری صحبت کنیم که خیلی از افراد به دنبال آن هستند. آن‌هایی ک مرتب بودن از اساس کارشان است و برایشان بسیار مهم خواهد بود. قابلیت خشک‌کردن ملایم لباس و پارچه با دمای کم و در زمانی کوتاه‌، بدون آسیب‌رساندن به آن‌ها از دیگر فناوری نوین ال جی استایلر است. از شگفتی‌های دیگر ال جی استایلر حذف آب رفتن لباس بر اثر گرما است که این سیستم جدید ال جی توانسته آن را برآورده کند. حفظ تمامی لباس‌هایتان مثل کت‌وشلوار و لباس‌های مجلسی و کارشده‌ با استایلر ال جی تا مدت‌ها چیزی است که با خرید این دستگاه برای خود به ارمغان خواهید آورد. گذاشتن خط اتوی بی نقص از دیگر شگفتی‌های این فناوری است. اگر خوب به عملکرد این دستگاه دقت کنیم به مورد مهمی‌خواهیم رسید که برای بسیاری از افراد می‌تواند مهم‌تر باشد. عملکرد با بخار و بدون مواد شیمیایی در این دستگاه چیزی را برای ما به وجود می‌آورد که بسیار حائز اهمیت است و آن هم حذف مواد آلرژی‌زا پس از شست‌وشو است که برای افراد حساس و کودکان مشکلی پیش نمی‌یابد. ناگفته نماند که وجود صفحه نمایش مخفی از دستگاه ال جی استایلر از جمله مزایای آن است که امکان تنظیم عملکرد دستگاه از این طریق وجود دارد. خبری دیگر از تجهیزات این دستگاه وجود تکنولوژی Wi-Fi و نصب اپلیکیشن مخصوص است که می‌توانید حتی از راه دور به راحتی از لباس‌های دوست‌داشتنی خود مراقبت کنید.

نقد و بررسی دستگاه ال جی استایلر

برای همه افراد جامعه طرز لباس‌پوشیدن بسیار مهم است. ما چیزهای زیادی را درباره‌ی شخصیتمان با نوع لباسی که می‌پوشیم به جامعه و برای اطرافیان خود آشکار می‌کنیم. پوشیدن لباس نامرتب و آلوده تأثیر منفی و مخربی در روابط روزمره ما خواهند داشت و ممکن است به اعتبار اجتماعی ما لطمه وارد کند. حال بهتر است این‌طور بگویم که وقتی شما شخصی را بالباس‌های تمیز، اتوکشیده و مرتب می‌بینید تصویری جدی و متشخص از او در ذهن خود خواهید داشت. این گزینه در مواقع حساس مثل یک مصاحبه‌ی کاری، یک جلسه‌ی اداری یا کنفرانس مهم تأثیر اولیه‌ی مثبتی از خود به جا می‌گذارد.

ال جی استایلر یک استایلر شخصی در خانه‌های ما

دستگاهی که در مورد آن به بحث نشسته‌ایم یک محصول منحصربه‌فرد است که با ایده‌ی خلاقانه‌ای طراحی و تولید و به بازار دنیا عرضه شده است. «ال‌جی» استایلر که برای اولین بار در سال 2016 معرفی شد به خاطر نوآورانه بودنش مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب کند و موفق شد جوایز متعددی را به خاطر تکنولوژی نو خود به دست بیاورد.

این دستگاه که باهدف مراقبت از لباس طراحی و تولید شد، با عملکرد خاص خود لباس‌ها را به بهترین شکل خود نگه می‌دارد. این کمد الکتریکی باریک و بلند یک کمد جادویی است که لباس‌ها را از نامرتب و آلوده باِ آ ن تحویل داده و شیک و مرتب به ما پس می‌دهد. صفحه‌ی تنظیمات دستگاه با طراحی مخفی خود بر روی درِ استایلر قرار گرفته است. صدای دستگاه بر حسب انتخاب شما در دو حالت خاموش یا روشن قرار می‌گیرد. وجود دو محفظه‌ی آب برای دستگاه که هر کدام باهدفی خاص طراحی شده است. یکی از محفظه‌ها برای تولید بخار و دیگری برای جذب رطوبت داخل دستگاه کاربرد دارند.

اساس کار دستگاه ال جی استایلر بر پایه‌ی عملکردی همراه بخار است. دیگر حفظ لباس‌های حساس شما برای مدت طولانی دور از ذهن نیست و با کمک ال جی استایلر می‌توانید به بهترین شکل از کت‌وشلوار، پیراهن، ژاکت و تمام لباس‌های حساس خود نگهداری کنید.

زمانی به کاربرد این دستگاه واقف خواهید شد که با شستن و اتوکشی لباس‌های مجلسی و لباس‌هایی با بافت حساس، روبرو می‌شوید، آنگاه‌ است که داشتن این دستگاه را برای خود مهم خواهید دانست. کافی است لباس‌ها را از آویز داخلی استایلر بیاویزید تا به کمک ویژگی TureSteam و همراه با حرکت ملایم آویز به طرفین، لباس‌ها کاملاً تمیز و مرتب شوند. از این دستگاه می‌توانید برای تمیز کردن موارد حجیم یا غیرمعمول مثل بالش و متکٌا، عروسک، کلاه و … استفاده کنید.

زمانی که در دستگاه را باز خواهید کرد با گیره مخصوص آویزان‎‌کردن شلوار روی درِ استایلر روبرو خواهید شد. در عین حال با برطرف کردن چروک شلوار به ایجاد خط اتوی عمیق و صاف روی شلوار پرداخته که آن گاه شکل زیبای آن را حفظ خواهد کرد.

حتی در مواقع سخت مثل حذف چروک قسمت‌هایی از لباس که با اتو قابل‌حل نیست به کار می‌آید.

استایلر ال جی در دمای کم، قابلیت خشک‌کردن لباس‌ها را خیلی سریع‌تر از حالتی که در هوای آزاد باشند، دارد. این روند خشک کردن باعث حفظ کیفیت لباس‌ها شده و دلیلی شده که هرگز لباس‌ها آب نروند و بر اثر گرما آسیب نبینند.

وجود بخار زیادی که دستگاه مراقبت از لباس ال جی استایلر ایجاد می‌شود، علاوه بر لباس‌هایتان، باعث با طراوت نگه داشتن فضای خانه هم می‌شود.

استایلر هم باعث رفع باکتری و مواد آلرژی‌زا خواهد شد و هم با تولید بخار و از طریق رطوبت حاصل از کار دستگاه استایلر، فضای اتاق طراوت پیدا می‌کند.

فناوری SmartThinQ

 SmartThinQ فناوری است که در اکثر محصولات برند ال جی که شامل لوازم‌خانگی پیشرفته از جمله یخچال و ماشین لباس‌شویی و دستگاه مراقبت از لباس بوده بکار گرفته شده است. استفاده از این قابلیت اجازه داده کاربر بتواند تلفن همراهش را به دستگاه هوشمند خانگی‌اش متصل کند.

ال جی استایلر به خاطر یکسری محدودیت‌ها ازجمله قیمت گران و لوکس بودنش طبیعتاً مخاطب خاص خود را دارد. داخل دستگاه سه آویز لباس و یک جایگاه شلوار وجود دارد و تعداد لباس‌هایی که در هر بار استفاده می‌توانید در آن قرار دهید محدود است. با وجود گران قیمت بودن دستگاه استایلر فقط تعداد محدودی می‌توانند آن را خریداری کنند درصورتی که با توجه به عملکردهای زیادش برای همه افراد می‌تواند کاربردی باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا