سبک زندگی

کارهایی که برای آقایان ارزشمند است

در یک روابط عاطفی و زناشویی معمولا به آقایان گفته می‌شود که چه کارهایی بکنند تا همسرانشان راضی و خوشحال باشند اما وقتی نوبت به خانم‌ها می‌رسد، احساس می‌کنیم همین که گاهاً به شوهران خود ابراز احساسات کلامی کنند، کافی است اما واقعیت امر چیز دیگری‌ست.

گاهی وقت‌ها بیان «دوست دارم» ساده نیست، گاهی وقت‌ها هم می‌توان به جای گفتن آن، با انجام کارهایی این حس را به طرف مقابل منتقل کرد.

اگر چه خانم‌ها بیشتر تحت تاثیر کلام قرار می‌گیرند، اما برای آقایان چیزهای ملموس تاثیرگذارتر است. از این رو خانم‌ها می‌توانند کارهایی را که برای آقایان از گفتن «دوستت دارم» هم باارزش‌تر است، انجام دهند.

در ادامه برخی از رفتارهایی را که نشان‌دهنده عشق و علاقه شما به مرد زندگی‌تان است را آورده‌ایم.

لباسی که او دوست دارد را بپوشید

مهم نیست که چقدر از شروع رابطه‌تان گذشته، شما هر زمانی که لباس مورد‌علاقه شریک زندگی‌تان را بپوشید، به او ثابت می‌کنید که هنوز هم به او اهمیت می‌دهید و برای این که به چشم او بیایید، تلاش می‌کنید.

ذهن آقایان نسبت به ذهن خانم‌ها، به نشانه‌های تصویری عکس‌العمل بیشتری نشان می‌دهد. این که مرد زندگی‌تان شما را در لباسی که دوست دارد ببیند، برایش بسیار ارزشمند است. بنابراین اگر می‌خواهید به او نشان دهید که دوستش دارید، گاهی لباس‌هایی که او دوست دارد را به تن کنید.

غذای موردعلاقه‌اش را بپزید

شما می‌توانید دل مرد زندگی‌تان را از طریق شکم‌اش به دست آورید! اینکه بدون سوال کردن از او، غذای موردعلاقه‌اش را درست کنید، برای او یک دنیا ارزش دارد. این کار شما نه تنها ثابت می‌کند که شما به او اهمیت می‌دهید، بلکه نشان‌دهنده آن است که شما او را به خوبی می‌شناسید. زوج‌هایی که از جزئیات علاقه‌مندی‌های یکدیگر آگاهند، ازدواج موفق‌تری دارند. بنابراین شما می‌توانید خیلی ساده و با درست کردن غذای موردعلاقه همسرتان، میزان علاقه‌تان را به او نشان دهید.

به خودتان اهمیت دهید

ورزش کردن، نداشتن استرس، رژیم غذایی مناسب، سیگار نکشیدن و… اگر چه به ظاهر نشانه توجه شما به خودتان است اما در حقیقت بدین معنی‌ست که شما به شریک زندگی‌تان هم اهمیت می‌دهید.

شما سبک زندگی سالمی دارید چون که می‌خواهید در کنار همسرتان روزهای خوش بیشتری را تجربه کنید یا به ظاهرتان اهمیت می‌دهید چون می‌خواهید به دل همسرتان بیشتر بنشینید.

چه انگیزه‌ای بالاتر از این که برای فردی که دوستش دارید، زیباتر شوید؟

او را تشویق کنید تا فعالیت‌های موردعلاقه‌اش را انجام دهد

همانطور که شما دوست دارید زمانی را برای خودتان داشته باشید و فعالیت‌های مورد‌علاقه‌تان را انجام دهید، همسرتان هم به این زمان نیاز دارد.

اگر می‌خواهید به او میزان علاقه‌تان را نشان دهید، قبل از این که او خودش از شما درخواست کند، شما به او پیشنهاد دهید که کمی برای خودش وقت بگذارد. به عنوان مثال تشویقش کنید که به استخر برود، با دوستانش خوش بگذراند، بخوابد یا حتی بازی‌های ویدئویی مورد‌علاقه‌اش را بازی کند.

این فرصت‌های تنهایی که شما به او می‌دهید، در حقیقت پاداشی برای او محسوب می‌شود که نتیجه عشق و علاقه شما به اوست.

شما حتی می‌توانید در بعضی از این فعالیت‌های موردعلاقه همسرتان نیز شرکت کنید و به او نشان دهید که سرگرمی‌های او را دوست دارید.

تماشای فیلم می‌تواند یکی از فعالیت‌های موردعلاقه مرد شما باشد و چه چیزی بهتر از تماشای دونفره یک فیلم عاشقانه و رمانتیک! در مقاله زیر برای شما ۷ فیلم عاشقانه خارجی محبوب و نسبتا معروف را معرفی خواهیم کرد.

معرفی ۷ فیلم عاشقانه خارجی

او را محکم بغل کنید

اگر چه خانم‌ها بیشتر به صورت کلامی تحت تاثیر قرار می‌گیرند، اما برای آقایان چیزهای ملموس تاثیرگذارتر است. به عنوان مثال اگر شما از همسرتان جمله «دوستت دارم» را بشنوید، تا مدت‌ها خوشحال خواهید بود، اما برای آقایان یک آغوش اهمیت بیشتری دارد. از این رو در فرصت‌های مناسب، او را محکم در آغوش بگیرید. نیازی به بیان کلمه‌ای نیست، همین کارتان به او نشان می‌دهد که چقدر دوستش دارید. تحقیقات نشان داده آغوشی تاثیرگذار است که حداقل 7 ثانیه به طول بیانجامد.

همسرتان را محکم بغل کنید!
همسرتان را محکم بغل کنید!

از او نظر بخواهید

مرد زندگی شما دوست دارد ببیند که در زندگی‌تان نقش مهمی دارد و نظرات او در تصمیم‌گیری‌های شما تاثیرگذار است، از این رو بهتر است که برای انجام کارهایتان از او نظر بخواهید. به عنوان مثال از او بپرسید که چگونه با مدیرتان صحبت کنید یا اینکه چگونه پول‌تان را سرمایه‌گذاری کنید. این کار شما به او نشان می‌دهد که به او اعتماد دارید و برای نظراتش ارزش قائل هستید. علاوه بر آن، به او یاد می‌دهید که متقابلا او هم به نظرات شما اهمیت دهد.

گاهاً شما شروع‌کننده رابطه جنسی باشید

از دیگر مسائل مهمی که برای آقایان ارزشمند است، این است که دوست دارند همسرانشان نیز شروع‌کننده رابطه جنسی باشند. برای آقایان ساده نیست که چنین درخواستی از شما داشته باشند اما تقریبا هیچ مردی را نمی‌توانید پیدا کنید که از اینکه همسرش با شوق و ذوق خواستار رابطه جنسی باشد، ناراحت شود! پس در نظر داشته باشید که با روش‌های متفاوت شروع‌کننده رابطه جنسی باشید. این کار قطعا اثرات مثبتی نیز بر رابطه زناشویی شما خواهد داشت و یک رابطه شادتری را تجربه خواهید کرد.

از ظاهر او تعریف کنید

یکی از راه‌های نشان دادن علاقه شما به همسرتان این است که از ظاهر او تعریف کنید. مهم نیست که او شکم دارد، یا این که خیلی لاغر است، روی نکات مثبت او تمرکز کنید. همین تعریف و تمجیدهای شما به او قدرت و انگیزه لازم را می‌دهد تا برای اینکه در نزد شما جذاب‌تر باشد، بیشتر تلاش کند.

قطعا شما همسرتان را دوست دارید؛ پس بگذارید این دوست داشتن در تک‌تک رفتارها و سخنان شما جلوه کند. به او بگویید چقدر ظاهر او را دوست دارید. همانطور که شما دوست دارید تا همسرتان از ظاهرتان تعریف کند، او نیز این انتظار را از شما دارد، حتی اگر تا پایان عمر این را به زبان نیاورد!

خوش‌تیپ بودن دغدغه امروزه هر مردی است. لباس‌هایتان آن تاثیری که می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یک طوری ظاهرتان را برانداز می‌کنند که خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشکل کجاست؟ آقایان مقاله زیر را از دست ندهید!

خوش‌تیپ شدن آقایان با این روش‌ها

از او برای انجام کارهای کوچک، تشکر کنید

بار دیگر که همسرتان کودکان را به مدرسه برد یا اینکه خرید شما را انجام داد، از او تشکر کنید. ما آنقدر در مشغله روزهایمان گم شده‌ایم که یادمان می‌رود برای انجام کارهای کوچک از یکدیگر قدردانی کنیم. اما همین قدردانی‌هاست که عشق و احترام‌مان را به طرف مقابل نشان می‌دهد. علاوه بر آن، شما با قدردانی‌هایتان به او نشان می‌دهید که حتی کوچک‌ترین کارهایش را هم زیرنظر دارید و برایشان ارزش قائل هستید، از این رو او نیز با انگیزه بیشتری به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهد داد.

به نگرانی‌هایش گوش دهید

آقایان دوست ندارند که از نگرانی و ترس‌هایشان صحبت کنند، در واقع این شمایید که باید این انگیزه را به آنها بدهید. فضایی امن ایجاد کنید تا شریک زندگی‌تان بتواند خودش را بدون سانسور بیان کند. سعی نکنید که مشکلی را حل کنید، تنها کافی‌ست که به حرف‌های او گوش دهید. این رفتار شما به او نشان می‌دهد که او را ضعیف خطاب نمی‌کنید و این فرصت را به او می‌دهید تا بدون قضاوت خودش را بیان کند. اگر بار دیگری که همسرتان به خانه آمد و حال خوشی نداشت، از او بخواهید که با شما حرف بزند، اگر مقاومت کرد، اشکالی ندارد، او را به حال خودش بگذارید. اما به طور کلی، آقایان به راحتی در مورد مشکلات‌شان صحبت نمی کنند، این شمایید که باید شرایط مناسب را برای دردودل آنها فراهم کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا