معرفی محصول

قیمت کولر گازی امرسان با تکنولوژی 2021

قیمت کولر گازی امرسان موضوعی است که ما در این بخش از سایت، به بررسی آن می‌پردازیم. علاوه بر قیمت کولر گازی ، اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با انواع کولرهای گازی در اختیارتان قرار می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرید که کولر گازی امرسان بخرید یا نه؟!

امروزه با تغییرات جوی، گرمای هوا از گذشته شدت بیشتری پیدا کرده و تا حدودی هم طاقت‌فرسا شده‌است. گرمای شدید تابستان را هم اکنون فقط یک کولر گازی جبران می‌کند و البته شربتی خنک که تلافی همه بی‌آبی‌های بدن است. یک پیشنهاد دوستانه! با نزدیک شدن به فصل تابستان در خرید کولر گازی کمی حساسیت به خرج دهید؛ و این را فراموش نکنید که تحمل شدت گرما تنها با روشن کردن کولر آبی امکان‌پذیر نیست. و از طرفی دیگر اگر سَرسَری دست به خرید بزنید، ممکن است کولر گازی خریداری شده کیفیت لازم را نداشته باشد و در واقع هزینه پرداختی‌تان به هدر رود. تفاوت مشهودی بین کولر آبی و کولر گازی وجود دارد و سرمای این دو با هم قابل مقایسه نیست.

چه تفاوتی بین کولر گازی و کولر آبی وجود دارد

اگر شما جز افرادی هستید که برای خانه، شرکت، مغازه، رستوران، محیط صنعتی یا هرجای دیگری به دنبال یک تهویه مطبوع هستید باید تحقیق کاملی از انواع کولر داشته باشید چون تعویض این وسیله در درازمدت اتفاق می‌افتد و احتمال جابجایی آن بسیار کم است. هنگام خرید به چند ویژگی مهم مانند قیمت کولر گازی، میزان مصرف برق، هزینه‌های سرویس و نگهداری و حجم سرمادهی توجه کنید.

چه تفاوتی بین کولر گازی و کولر آبی وجود دارد
چه تفاوتی بین کولر گازی و کولر آبی وجود دارد

کولر آبی با عبور هوا از میان آب، دما را کاهش می‌دهد ولی در کولر گازی از خنک‌کننده‌ها برای جذب گرما استفاده می‌شود و با کاهش رطوبت و پاشش هوای خنک، اتاق سرمایی مطبوع می‌گیرد. کولرهای آبی برای مناطق خشک و بدون رطوبت مناسب هستند. این کولرها از هوای طبیعی بیرون به جای خنک‌کننده‌ها برای خنک کردن هوای داخلی استفاده می‌کنند به همین دلیل ارزان هستند اما در حقیقت وقتی هوای خشک بیرون را وارد فضای بسته می‌کنند رطوبت زیادی ورود پیدا نمی‌کند. رطوبت برای کسانی که آرتروز دارند بسیار مضر است این در حالی است که کولر آبی میزان آب بسیار کمی استفاده می‌کند. کولر گازی مصرف برق کمتری نسبت به آبی دارد ولی مصرف آب آن تا حدودی بیشتر است. به طور کلی باید تفاوت دو کولر گازی و آبی را این‌گونه بیان کرد:

  • کولر آبی در مناطق خشک که رطوبت هوا پایین است کاربرد دارد. در مناطق ساحلی و کوهستانی این کولرها کارایی چندانی ندارند.
  • کولر آبی قیمت پایین‌تری نسبت به گازی دارد. اما ایمنی و بهداشت کولر آبی کمتر است. کولرهای گازی امرسان با قیمت مناسب هزینه‌ای همچون کولر آبی فراهم کرده‌اند تا شما بتوانید کولری باکیفیت‌تر اما با قیمت مناسب بخرید. در ادامه بیشتر به معرفی کولرهای گازی امرسان می‌پردازیم.
  • کولر گازی مصرف برق کمتری دارد و قطعات به کار رفته در کولر گازی میزان کارکرد برق را کنترل کرده و آن را به کمترین حد ممکن می‌رساند. البته در گذشته این‌طور نبود و مصرف این کولرها به قدری بالا بود که برخی همچنان کولر گازی را وسیله‌ای پرمصرف می‌دانند اما با پیشرفت تکنولوژی مصرف انرژی این کولرهای گازی کاملا پایین آمده است. (البته توجه کنید که کثیف بودن کندانسور مصرف برق را بالا می‌برد پس همیشه قطعات را چک کنید.)
  • مصرف آب در کولر گازی بیشتر است اما باتوجه به کارایی بالای کولر گازی و مصرف بهینه آن استفاده از کولر گازی بیشتر توصیه می‌شود.

با انواع کولرهای گازی بیشتر آشنا شویم

کولر گازی پرتابل

این نوع کولرهای گازی از دستگاه یک تکه ساخته‌شده‌اند که قسمت بیرونی ندارد. پرتابل‌ها چرخ ندارند و قابل حمل نیستند. همچنین کمپرسور، داخل دستگاه قرار گرفته‌است. این کولرهای گازی رطوبت تولید نمی‌کنند و هوای آلوده بیرون و همچنین گرد و خاک را وارد محیط نمی‌کنند. از این نوع کولرها بیشتر برای خنک کردن خانه‌هایی که امکان نصب کمپرسور در فضای بیرون خانه ندارند، استفاده می‌شود. مهم‌ترین مزیت این کولرها نصب آسان آن‌هاست. این کولرها دریچه‌ای به سمت بیرون دارند و برای محیط‌ها کوچک ۲۰ تا ۳۰ متری مناسب هستند.

کولر گازی پرتابل
کولر گازی پرتابل

کولر گازی اسپلیت

این کولرها مایع مبرد درون کمپرسور را به گاز خنک تبدیل کرده و به درون فضای اتاق می‌فرستند. اسپلیت به دو قسمت تقسیم می‌شود قسمتی برای بخش درونی و کمپرسور که در محلی دورتر از نصب پنل و با حداقل صدا به کار گرفته می‌شود. این کولرها فضای بیشتری را نسبت به کولرهای گازی پنجره‌ای و قابل حمل اشغال می‌کنند و دارای حجم هوادهی بالا و ابعاد متفاوتی هستند. کولر گازی اسپلیت را احتمالا در خیلی از خانه و مغازه‌ها دیده‌اید و شاید حتی کولر گازی را با این نوع دستگاه بشناسید. کولرهای گازی امرسان در این دسته قرار دارند.

کولر گازی اسپلیت
کولر گازی اسپلیت

کولر گازی ایستاده

این کولرها نیز دارای دو بخش هستند که پنل اصلی آن‌ها روی زمین قرار می‌گیرد اما کندانسور آن در بخش بیرونی ساختمان نصب می‌شود. این نوع کولر را احتمالا در ساختمان‌های اداری و سالن امتحانات بیشتر دیده‌اید. کولرهای بزرگ و با خنکی بسیار مطبوع که می‌توانند فضای گسترده‌ای از روبه‌رو را خنک نگه دارند. این کولرها چرخ ندارند و قابل حمل نیستند. توانایی سرمایش و گرمایش و پرتاب هوای بالای این کولرها آن‌ها را برای سالن‌های بزرگ مناسب ساخته است.

کولر گازی ایستاده
کولر گازی ایستاده

کولر گازی پنجره‌ای

ساده و ابتدایی‌ترین کولر گازی، کولرهای گازی نوع پنجره‌ای هستند که یک دستگاه یک تکه دارند. کمپرسور و فن هر دو داخل دستگاه قرار گرفته‌اند و برای نصب این نوع کولر باید قسمتی از پنجره را سوراخ کنید. هنگام خرید به اندازه پنجره خود و فضایی که می‌خواهید کولر را در آن قرار دهید توجه کنید. این تجهیزات می‌توانند کامل در قسمت بیرونی پنجره قرار بگیرند. البته صدای کمپرسور داخل اتاق شنیده می‌شود و سرمایش این کولر گازی خیلی بالا نیست. این کولرهای قدیمی مصرف انرژی بالایی دارند و به کنترل از راه دور مجهز نیستند. پنجره‌های قدیمی ادارات که در قسمت داخلی یک سکو دارند بهترین فضا برای قراردادن کولرهای گازی پنجره‌ای است. کولر گازی پنجره‌ای قیمت کمی دارد اما به دلیل بالابودن مصرف برق، صدای زیاد و مشکلات نصب این دستگاه، خرید آن به خصوص برای منزل زیاد توصیه نمی‌شود.

کولر گازی پنجره‌ای
کولر گازی پنجره‌ای

کولر گازی با چه میزان سرمایشی بهتر است

کولر گازی باید متناسب با متراژ خانه خریداری شود بر این اساس مساحت ۳۰ تا ۳۶متر مربعی به کولر گازی ۱۰۰۰ نیاز دارد. فضای ۳۷-۴۰ مترمربعی ۱۲۰۰۰، متراژ ۶۰-۷۰ مترمربعی ظرفیت ۱۶۰۰۰، فضای ۷۵-۸۰ مترمربعی ۱۸۰۰۰، خانه ۱۱۰تا ۱۴۰ مترمربعی ظرفیت ۲۴۰۰۰ و برای متراژ ۱۷۰ تا ۲۰۰ مترمربع کولر ۲۸۰۰۰ در نظر گرفته می‌شود. پس هنگام خرید در نظر داشته‌باشید که کولر گازی خود را در چه مساحتی قرار می‌دهید. البته گاهی خرید دو کولر با ظرفیت پایین ایده‌آل‌تر است تا یک کولر با ظرفیت بالا. بنابراین قبل از خرید کولر گازی، حتما با پشتیبانی آن برند و شرکت تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

کولر گازی سرمای بسیار مطبوع و بهتری دارد که البته به شرکت سازنده آن هم وابسته است. کولرهای گازی امرسان یکی از برترین مدل‌های حال حاضر هستند که با کیفیتی بی‌نظیر خنکی فوق‌العاده‌ای را به شما هدیه می‌دهند. پس با ما همراه باشید تا به معرفی کولر گازی امرسان بپردازیم.

کولر گازی با چه میزان سرمایشی بهتر است
کولر گازی با چه میزان سرمایشی بهتر است

چرا کولر گازی امرسان بخریم

شرکت صنایع امرسان سال‌هاست در میان مردم محبوبیت بالایی دارد و در طی این سالیان به دلیل تنوع در طراحی و کیفیت بالای محصولات خود، طرفداران پر و پا قرصی پیدا کرده‌است. علاوه بر تنوع محصولات مورد دیگری که بر روی فروش محصولات امرسان تاثیر بسیاری داشته‌است، قیمت محصولات است. یکی از محصولات بسیار محبوب این برند ایرانی، کولرهای گازی هستند که با حجم خنک کنندگی بالای خود شما را شگفت‌زده خواهندکرد. این کولرها نسبت به نمونه‌های خارجی، قیمت پایین‌تری دارند و امکاناتی که درون آنها نهادینه شده سبب می‌شود از خرید خود راضی و خشنود باشید. با ما همراه باشید تا بیشتر با کولرهای گازی امرسان آشنا شویم.

قیمت کولر گازی امرسان

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرم شدن هوا، خرید کولر گازی بسیار رونق دارد. یکی از فاکتورهای مهمی که قبل از خرید باید به آن توجه کنید، قیمت کولر گازی است. امرسان برندی ایرانی‌ست و بیشتر از هر برند و مارک خارجی توجه ویژه به قیمت محصولات خود از جمله کولرهای گازی دارد. نحوه قیمت گذاری محصولات امرسان به گونه‌ای است که خرید آن‌ها را برای هر ایرانی به صرفه و اقتصادی می‌کند. قیمت کولر گازی امرسان متناسب با میزان توان سرمایشی و گرمایشی خود که شامل کولرهای 18 هزاری، 24 هزاری و 30 هزاری هستند متفاوت است.

علاوه بر قیمت کولر گازی امرسان که بسیار به صرفه و اقتصادی است، دلایل دیگری نیز وجود دارد که خرید این کالای ایرانی را به صرفه و منطقی می‌کند. در ادامه با این ویژگی‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

قیمت کولر گازی امرسان
قیمت کولر گازی امرسان

کولرهای گازی امرسان، یک تیر و دو نشان: در انتخاب خود باهوش باشید

بدون شک می‌توان مدال خرید هوشمندانه و بدون دغدغه از بابت خرابی بی وقت و یا زود هنگام لوزام خانگی را به کولرهای گازی امرسان داد. این کولرهای گازی بسیار بادوام بوده و در عین بهره‌وری و کارایی خود برای مقابله با گرمای تابستان و سرمای زمستان انتخاب مناسبی است. وقتی از کولر گازی امرسان صحبت می‌کنیم دیگر موضوع تنها خنک شدن محیط مطرح نیست، بلکه چگونه خنک کردن و نوع فناوری بکار رفته در سیستم سرمایش و گرمایش کولر مطرح می‌شود. کولر گازی امرسان دارای 2 قابلیت سرمایش و گرمایش است. و انتخاب مناسبی برای خانه‌های بزرگ به شمار می‌روند. این حرف به این معنی است که اگر کولر گازی را در سالن اصلی که به آشپزخانه مشرف است قرار می‌دهید، گرما و سرمای تولیدی شما را راضی خواهد کرد و لازم نیست یک دستگاه دیگر برای سرمایش و گرمایش در نظر بگیرید.

کولرهای گازی امرسان دارای کمپرسور از نوع اینورتر

در ساخت کولرهای گازی امرسان دو نوع کمپرسور وجود دارد: کمپرسورهای دور ثابت و کمپرسورهای اینورتر. در کمپرسورهای دور ثابت کنترل کمپرسور جهت تنظیم دما بوسیله خاموش و روشن شدن کمپرسور کنترل می‌شود که با هر بار خاموش و روشن شدن، به سیستم الکتریکی دستگاه یک شوک برقی وارد می‌شود. این عمل در کمپرسورهای اینورتر دار بوسیله تغییر دور کمپرسور، مبرد مورد نیاز کنترل می‌شود و از خاموش و روشن شدن مکرر جلوگیری می‌کند. همین مسئله عامل اصلی صرفه جویی در مصرف برق در این مدل‌هاست. نوع کنترل کمپرسور اینورتر در کمپرسور با جریان متناوب از طریق تغییر فرکانس و در کمپرسورهای جریان مستقیم از طریق تغییر ولتاژ صورت می‌گیرد. به بیان ساده‌تر، عملکرد کولر گازی امرسان بهینه تر از مدل‌های دور ثابت قدیمی است و احتمال خرابی در این مدل‌ها به شدت کمتر است.

کولرهای گازی امرسان دارای کمپرسور از نوع اینورتر
کولرهای گازی امرسان دارای کمپرسور از نوع اینورتر

تکنولوژی توربو در کولر گازی امرسان

حتما بارها و بارها اسم تکنولوژی توربو به گوشتان خورده و از دلالان خودرو گرفته تا فروشندگان کولر گازی، و البته بسیاری از مغازه داران سایر اصناف، از کلمه توربو برای توجیه گرانی قیمت یک محصول به نسبت سایر محصولات استفاده می‌کنند. برای کولر گازی امرسان مدل کلمه توربو یک شعار یا جمله گول زننده نیست. این محصول واقعا از تکنولوژی توربو بهره‌مند است. به واسطه تکنولوژی توربو در حین سرمایش و گرمایش، دستگاه به مدت 30 دقیقه بدون وقفه و بدون در نظر گرفتن دمای محیط کار می‌کند و سپس متوقف می‌شود و به حالت نرمال باز می‌گردد. این عمل به منظور سریع خنک شدن محیط صورت می‌گیرد. این یعنی توربو بی وقفه و یک نفس، تا گرمایش و سرمایش آنی!

کولر گازی امرسان ، نفس باد صبا

کولر گازی امرسان با EER حدود 3.12 و COP حدود 3.47 که نسبتا اعداد بالایی هستند و به معنای کاهش مصرف انرژی هستند، علاوه بر خنک کردن محیط اطراف، وظیفه تصفیه هوا را نیز بر عهده دارند. این کولرها دارای پره های طلایی ضد زنگ است که کمپرسور را در برابر خوردگی، و پوسیدگی بر اثر رطوبت فضای بیرونی محافظت می‌کند. تنظیمات زمانی کارکرد دستگاه، حالت خواب عمیق، نمایشگر مخفی و  قابلیت تنظیم سرعت فن در 4 حالت مختلف از جمله ویژگی‌های هیجان انگیز این دستگاه است.

کولر گازی امرسان ، نفس باد صبا
کولر گازی امرسان ، نفس باد صبا

طراحی کولر گازی امرسان

هر دو مدل کولر گازی امرسان با طول 90 سانتی‌متر، عرض 70 سانتی‌متر و عمق 35 سانتی‌متر برای فضا‌های کوچک و بزرگ قابل استفاده است و تا 120 مترمربع فضا را پوشش می‌دهد. ظاهر مینیمال، باعث شده تا این محصول برای هر گوشه از خانه قابل استفاده باشد. نوار مشکی روی محصول بخش داشبورد و نشانگر را از ظاهر کلی متمایز می‌کند. این خصیصه، علاوه بر افزایش بصری ظاهر دستگاه، به خوانش بهتر وضعیت کارکرد و عملکرد کولر کمک شایانی می‌کند. از زاویه کناری، ظاهر گونیا وار کولر گازی امرسان، کارایی بی نظیری در انتقال جریان هوا دارد.

کولرهای گازی امرسان مدل AC24W07 و AC30W07 چه تفاوتی با یکدیگر دارند

کولرهای گازی امرسان در میزان توان سرمایشی و گرمایشی با یکدیگر متفاوتند. کولر گازی امرسان مدل AC24W07 دارای 24000 بی‌تی‌یو (BTU) و کولر گازی امرسان مدل AC30W07 دارای 30000 بی‌تی‌یو (BTU)  توان سرمایشی و گرمایشی هستند. حتما برایتان سوال پیش آمده که منظور از بی‌تی‌یو (BTU) چیست؟ بی‌تی‌یو (BTU) مخفف عبارت British Thermal Unit به معنای واحد کار فیزیکی و معادل حدود 1000 ژول انرژی است. یک بی‌تی‌یو می‌تواند دمای 400 گرم آب را 1 درجه فارنهایت افزایش یا کاهش دهد.

احتمالا سوال بعدی که برایتان ایجاد می‌شود این است که 30000 یا 24000 بی‌تی‌یو در عملکرد به چه معناست؟ و دانستن آن چه فایده‌ای دارد؟ جواب این سوال پیش ماست. با بیدوپین همراه باشید.

عدد 400 که بالا به آن اشاره شد را برای همیشه به ذهنتان بسپارید؛ 24000 بی‌تی‌یو را تقسیم بر 400 کنید به عدد 60 می‌رسید. کولر گازی امرسان مدل AC24W07 می‌تواند فضایی به متراژ 60 مترمربع را به راحتی خنک و یا گرم کند. حالا به راحتی می‌توانید فضایی که کولر گازی امرسان مدل AC30W07 خنک می‌کند را تخمین بزنید.

کولرهای گازی امرسان مدل AC24W07 و AC30W07 چه تفاوتی با یکدیگر دارند
کولرهای گازی امرسان مدل AC24W07 و AC30W07 چه تفاوتی با یکدیگر دارند

کولرهای گازی امرسان مدل AC18H02 ، AC24H02 و AC30H02 چه تفاوتی با یکدیگر دارند

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد کولرهای گازی امرسان مدل AC24H02، AC30H02 و همچنین کولر گازی امرسان مدل AC18H02 نیز از لحاظ میزان توان سرمایش و گرمایش با یکدیگر متفاوتند. مدل AC30H02 با توان سرمایشی 30 هزار BTU، مدل AC24H02 با توان 24 هزار BTU و مدل AC18H02 با میزان قدرت 18 هزار BTU فضای داخلی خانه و محل کار شما را خنک و یا گرم می‌کند. بر این اساس اگر خانه و یا فضایی که قصد دارید در آن از کولر گازی امرسان استفاده کنید، 60 متر و یا حتی کوچک‌تر است، بهتر است، مدل AC18H02 خریداری کنید.

کولرهای گازی امرسان مدل AC18H02 ، AC24H02 و AC30H02 چه تفاوتی با یکدیگر دارند
کولرهای گازی امرسان مدل AC18H02 ، AC24H02 و AC30H02 چه تفاوتی با یکدیگر دارند

تفاوت کولر گازی سری ACH02 با ACW07

عمده تفاوت این دو نوع کولر گازی طراحی و شکل ظاهری آن‌هاست. کولرهای گازی سری ACW07 دارای صفحه نمایش LED هستند. در بخش میانی کولر گازی نوار مشکی رنگ وجود دارد. این نوار مشکی روی یونیت بیرونی، بخش داشبورد و نشانگر را از ظاهر کلی متمایز می‌کند. این خصیصه، علاوه بر زیبایی بصری ظاهر دستگاه، به خوانش بهتر وضعیت کارکرد و عملکرد کولر کمک می‌کند. یونیت خارجی کولرهای گازی سری ACH02 یک دست بوده و در نمای اول تنها پره‌های پایین دستگاه که باد را در چهار جهت هدایت می‌کند به چشم می‌خورد.

تفاوت کولر گازی سری ACH02 با ACW07
تفاوت کولر گازی سری ACH02 با ACW07

 کولر گازی امرسان در فصول گرم، خنکای خانه شما و در فصول سرد، گرمابخش زندگی شما خواهند بود

به طور کلی کولر گازی امرسان کیفیت ساخت بالایی دارند. این شرکت سال‌ها است سابقه تولید لوازم خانگی برای خانواده‌های ایرانی دارد و نیاز هر خانواده ایرانی را به خوبی می‌شناسد. ابعاد درست و استاندارد پنل، تنظیم ۴ سرعت خنک دهی، سرمایش و گرمایش اتوماتیک، کمپرسور از نوع اینورتر و استفاده از تکنولوژی توربو جهت سرمایش و یا گرمایش سریع  از دیگر ویژگی‌های این کولر گازی فوق‌العاده هستند.

یکی از مهمترین خصوصیات کولر گازی امرسان، مصرف انرژی بهینه آن است که در مقایسه با مدل‌های مشابه خارجی و داخلی، برتری چشم‌گیری دارد.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی دقیق باعث شده تا کولر گازی امرسان موفق به اخذ درجه A+++ در مصرف بهینه انرژی شود. امرسان که به عنوان تولیدکننده سبز و دوستدار محیط زیست شناخته می‌شود، همواره تلاش می‌کند تا محصولاتی را تولید کند که آسیبی به طبیعت وارد نکند.

رعایت استاندارد روز دنیا در تولید محصولات باعث شده تا کولر گازی امرسان موفق به اخذ گواهینامه CE اتحادیه اروپا شود. کولرهای گازی امرسان با 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش، خیال شما را از جهت کیفیت محصول آسوده می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل، در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدام می‌نماید.

کولر گازی امرسان
کولر گازی امرسان

جمع‌بندی: مدال خرید هوشمندانه از آنِ کولرهای گازی امرسان

اگر به تازگی قصد خرید یک تهویه مطبوع را دارید باید در بین مدل‌ها و برندهای موجود در بازار به خوبی تحقیق کنید. با گرم شدن هوا نیاز به یک کولر اهمیت بیشتری پیدا می‌کند اما انتخاب بین کولرها چندان آسان نیست. پیشنهاد امرسان به شما این است که اگر در منطقه‌ای نیمه‌خشک، ساحلی و کوهستانی زندگی می‌کنید حتما به سراغ یک کولر گازی بروید تا با آن از گرمای تابستان نجات پیدا کنید.

اگر به دنبال خرید بهترین کولر گازی هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم وقت خود را هدر ندهید و یکباره به سراغ کولرهای گازی امرسان بروید چرا که قیمت مناسبی دارند، از خدمات پس از فروش برخوردار هستند، هزینه سرویس و نگهداری آن‌ها زیاد نیست و با طراحی مینیمال و عملکرد پر بازده انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک و بزرگ هستند. کولرهای گازی امرسان با قابلیت پاکسازی خودکار اوپراتور از گرد و خاک به منظور افزایش کارایی و استفاده از تکنولوژی توربو جهت سرمایش و یا گرمایش سریع مناسب کسانی ست که علاوه بر حمایت از کالای ایرانی قصد دارند کیفیت را با قیمت مناسب بخرند چرا که قیمت کولر گازی امرسان بسیار به صرفه و اقتصادی است. شرکت امرسان با فراهم کردن مجموعه‌ای از کولر‌های گازی مدرن شما را از انتخاب کالاهای خارجی بی‌نیاز می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا