معرفی محصول

مینی یخچال امرسان مناسب برای اتاق خواب

مینی یخچال امرسان يا همان یخچال‌ هتلی امرسان، یکی از محصولات کاربردی و پرفروش امرسان است که از اتاق خواب خانه و خوابگاه گرفته تا مغازه و هتل و محل کار استفاده می‌شود. این یخچال فریزر های کوچک برخلاف ظاهرشان کاربرد بسیار زیاد و متنوعی دارند و همواره یکی از پرتقاضاترین محصولات لوازم خانگی هستند.

بیشتر بخوانید: مقایسه یخچال فریزر دوقلو با ساید بای ساید

اگر صاحب مغازه و کسب و کار خودتان هستید و از صبح تا انتهای روز را در مغازه سپری می‌کنید، حتما به یک مینی یخچال احتیاج دارید. یا اینکه تنها زندگی می‌کنید و نیازی به یخچال فریزر بزرگ ندارید و همین یخچال‌های کوچک هم برای شما کافی هستند. اما یکی از بهترین و جذاب‌ترین کاربردهای این یخچال فریزرهای کوچک، استفاده در اتاق خواب و کنار تخت است. در ادامه باهم بهترین یخچال امرسان برای استفاده در اتاق خواب را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: محبوب ترین محصولات امرسان

یخچال کوچک مناسب اتاق خواب چه مزایا و معایبی دارد؟
مینی یخچال مناسب اتاق خواب چه مزایا و معایبی دارد؟

آیا می‌توانیم یخچال را در اتاق خواب ببریم؟

شما هم از آن دسته آدم‌هایی هستید که بخش زیادی از زمان خود را در اتاق خواب سپری می‌کنید و بلند شدن از روی تخت و یا پشت میز برای رفتن به آشپزخانه و خوردن یک لیوان آب برایتان کاری سخت و دشوار است؟ یا اینکه خانواده پرجمعیتی هستید که یخچال فریزر فعلی فضای کافی را برای نگهداری از مواد غذایی مناسب جمغعیت خانواده را ندارید و البته تصمیمی هم برای خریدن یک یخچال فریزر بزرگ‌تر ندارید؟

بیشتر بخوانید: معرفی یخچال فریزرهای دوقلو امرسان

راه‌حل تمام این مشکلات، قراردادن یک مینی یخچال در گوشه‌ای از اتاق خواب شما است. این یخچال می‌تواند به عنوان یک محفظه دوست داشتنی پر از انواع خوراکی‌ها و تنقلات روزمره باشد. مخصوصا در این روزهای کرونایی که خیلی از کارمندان از منزل و پشت میزشان در اتاق خواب مشغول انجام دادن کارهایشان هستند، وجود یک یخچال مینی در اتاق خواب بسیار ضروری و کاربردی است.

اگر ظرفیت فعلی یخچال فریزر منزلتان کافی نیست و البته قصد خرید یخچال بزرگ‌تر را ندارید، خرید مینی یخچال می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این یخچال مینی که در اتاق خواب قرار می‌گیرد، برای نگهداری ظرف غذا، میوه و سبزی‌جات و بخشی از موادغذایی که در طول روز به صورت مداوم از آن استفاده نمی‌شود، بسیار مناسب و کاربردی است.

آیا می‌توانیم یخچال را در اتاق خواب ببریم؟
آیا می‌توانیم یخچال را در اتاق خواب ببریم؟

مزایای خرید مینی یخچال مناسب اتاق خواب چیست؟

یکی از مهمترین نتایج مثبت خرید یخچال‌های کوچک برای اتاق خواب  این است که بدون صرف هزینه زیادی، می‌توانید بخشی از شلوغی یخچال فریزر داخل آشپزخانه را کم کنید. هرچقدر فضای داخل یخچال پر باشد، هوا به خوبی جریان پیدا نمی‌کند و موادغذایی کیفیت خود را از دست می‌دهند. فایده دیگر مینی یخچال در اتاق خواب این است که می‌توانید آب و نوشیدنی و موادغذایی را که در طی روز مصرف می‌کنید در ان نگهداری کنید و مهمتر از آن، نصف شب وقتی تشنه‌ شدید، نیازی نباشد که تا آشپزخانه بروید و همانجا آب خنک و مطبوع در دسترستان خواهد بود.

بهترین مینی یخچال مناسب اتاق خواب کدام است؟

تولیدکنندگان مختلفی مینی یخچال مناسب اتاق خواب تولید می‌کنند. اما یکی از بهترین یخچال‌های کوچک مناسب اتاق خواب، یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 است. این مینی یخچال برخلاف قد و قواره‌اش، قابلیت‌ها و مزایای زیادی دارد که می‌تواند به عنوان یخچال مناسب اتاق خواب استفاده شود. در ادامه باهم ویژگی‌های یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 را بررسی می‌کنیم.

بهترین مینی یخچال مناسب اتاق خواب کدام است؟
بهترین مینی یخچال مناسب اتاق خواب کدام است؟

یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 مناسب استفاده در اتاق خواب

این مینی یخچال امرسان طراحی بسیار ساده‌ای دارد و در یک گوشه از اتاق خواب شما قرار می‌گیرد. ارتفاع مناسب این یخچال به شما اجازه می‌دهد تا آن را زیر میز تحریر خود قرار دهید و فضای زیادی را اشغال نکنید. محل باز و بسته کردن درب یخچال در بالاترین قسمت آن قرار گرفته و وقتی که شما روی صندلی نشسته‌اید، به راحتی و بدون جابه‌جا شدن می‌توانید درب یخچال را باز و بسته کنید.

محفظه داخلی این یخچال با ظرفیت اسمی 5 فوت، حدود 109 لیتر ظرفیت دارد. از این میزان حدود 14 لیتر فضا برای یک جایخی کوچک اختصاص داده شده که می‌توانید قالب‌های یخ را در آن قرار دهید و در کنار آن احتمالا چند بستنی و خوراکی خوشمزه هم مخفی کنید.

جهت خرید يخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 کلیک کنید

محفظه داخلی این یخچال سه طبقه و یک کشو دارد که می‌توانید ارتفاع این طبقات را هم براساس نیاز خود تنظیم کنید. روی درب این مینی یخچال امرسان سه طبقه با ابعاد مختلف طراحی شده‌است. پایین‌ترین طبقه برای نگهداری بطری‌ بزرگ نوشیدنی، طبقه دوم برای بطری‌های کوچک و نوشابه‌های قوطی فلز و بالاترین طبقه برای بطری و ظرف کوچک موادغذایی و نوشیدنی استفاده می‌شود. مینی یخچال امرسان به راحتی فضای مناسب را برای انواع نوشیدنی و خوراکی و موادغذایی در اختیار شما قرار می‌دهد.

یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 مناسب استفاده در اتاق خواب
یخچال 5 فوت امرسان مدل IR5T128 مناسب استفاده در اتاق خواب

مینی یخچال امرسان چقدر روی قبض برق خانه تاثیر می‌گذارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیلی کم! کمپرسور این یخچال هتلی 5 فوت امرسان مصرف بسیار کمی دارد و خیلی تاثیر محسوسی روی قبض برق مصرفی خانوار نخواهد داشت. تنها نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگر اين یخچال امرسان را در اتاق خواب روی فرش یا موکت قرار می‌دهید، حتما از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید و یا با استفاده از پایه‌های زیر دستگاه، یخچال را تراز کنید. تراز نبودن دستگاه می‌تواند بر میزان مصرف انرژی یخچال تاثیر بگذارد.

آیا صدای مینی یخچال امرسان در اتاق خواب آزاردهنده است؟

خیر؛ همانطور که گفتیم این یخچال امرسان یک کمپرسور کوچک و بسیار ساده دارد که خیلی صدای زیادی تولید نمی‌کند و احتمالا در سکوت کامل شب تازه متوجه شوید که یک یخچال در اتاق خواب شما قرار دارد. تراز بودن دستگاه در میزان صدای تولید آن هم تاثیر دارد.

بهترین مینی یخچال مناسب اتاق خواب کدام است؟
آیا صدای مینی یخچال امرسان در اتاق خواب آزاردهنده است؟

جمع‌بندی

استفاده از مینی یخچال در اتاق خواب مزایای بیشماری دارد؛ جلوگیری از فشار به یخچال فریزر اصلی، به دست آوردن فضای کافی برای نگهداری نوشیدنی و موادغذایی با هزینه بسیار پایین، سهولت در استفاده مخصوصا در حن انجام کار پشت میز، ابعاد و اندازه کوچک و جابه‌جایی آسان در اتاق خواب از مهمترین مزایای یخچال هتلی است. مینی یخچال امرسان مدل 5 فوت  IR5T128 یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در اتاق خواب است. این یخچال با ظرفیت بالا، مصرف انرژی و صدای پایین، به خوبی در اتاق خواب شما قرار می‌گیرد و در هرلحظه از شبانه روز، شما را به دریایی از موادغذایی متصل می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا