معرفی محصول

یخچال فریزر کلاسیک امرسان مطابق با هر سلیقه‌ای

یخچال فریزر کلاسیک امرسان توجه بسیاری از مشتریان رابه خود جلب کرده‌است. سال‌هاست که عمده لوازم خانه و آشپزخانه مانند انواع یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی به رنگ‌های خنثی سفید و نقره‌ای تولید می‌شوند. این مسئله نه فقط در حوزه لوازم خانگی که در سایر صنایع هم دیده می‌شود. تا جایی که اگر در خیابان سر برگردانید، انبوهی از ماشین‌های سفید و نهایتا نقره‌ای را می‌بینید.

بیشتر بخوانید: برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی امرسان

طراحی و انتخاب رنگ یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در تولید محصولات باید به آن توجه شود. اما اگر به موضوع لوازم خانه و آشپزخانه برگردیم، سال‌ها است که عمده یخچال‌فریزرهایی که تولید می‌شوند، از یک الگوی طراحی و انتخاب رنگ پیروی می‌کند. رنگ سفید و نقره‌ای سرتاسر بازار تولید یخچال فریزر را گرفته‌است.در این میان، یخچال کلاسیک امرسان با طراحی خاص و البته استفاده‌ از رنگ‌های شاد و متنوع، درب‌های جدیدی از نوآوری در طراحی و زیبایی محصولات را گشوده‌است.

یخچال فریزر کلاسیک امرسان مطابق با انواع سلیقه ها
یخچال فریزر کلاسیک امرسان مطابق با انواع سلیقه ها

یخچال کلاسیک امرسان یک زیبایی نوستالژیک

این روزها دیگر طراحی زیبا به معنی استفاده از عناصر زیاد و شلوغی مداوم نیست، بلکه اکثر طراحان به دنبال خلق مدل‌هایی هستند که با کمترین استفاده از عناصر، بهترین ترکیب ممکن را بدست بیاورند. یخچال‌های قدیمی را به خاطر بیاورید. یک بدنه ساده، با دستگیره‌های منحنی و کشیده و معمولا رنگ‌های شاد و متنوع که یک قفل کوچک هم روی درب خود داشتند. رنگبندی متنوع و شاد این محصولات، یکی از دلایلی است که معمولا به عنوان یک نوستالژی از آن یاد می‌شود.

بیشتر بخوانید: هود امرسان مدل اونیکس

یخچال کلاسیک امرسان مدل 16 فوت و 20 فوت، با بهره‌گیری از مدل‌های محبوب و پرطرفدار یخچال، تلاش کرده تا این زیبایی و سادگی را با سلیقه مدرن و امروزی هماهنگ کند و محصولی را طراحی و تولید کند که از چارچوب‌های ساده و یکنواخت لوازم خانگی و یخچال فریزرهای سفید و ساده عبور کند و نسل جدیدی از وسایل برقی آشپزخانه را برای مصرف‌کنندگانی که به طراحی و رنگبندی وسایل موجود در آشپزخانه خود اهمیت می‌دهند، ارائه دهد.

یخچال فریزر کلاسیک امرسان دو دستگاه در یک دستگاه

این روزها به دلیل کوچک شدن فضای خانه‌ها، خرید یخچال و فریزر تک و جداگانه خیلی امکان پذیر نیست و یخچال‌فریزرها به خوبی نیاز به یخچال و فریزر را برآورده می‌کنند و در عین حال فضای بسیار کمتری را اشغال می‌کنند. یخچال‌فریزرها انواع مختلفی دارند، ساید بای سایدها شاید مهم‌ترین انواع یخچال فریزر باشد، اما همانطور که گفتیم، یکی از دلایلی که افراد به سمت خرید یخچال فریزر بالاپایین سوق پیدا می‌کنند، کمبود فضا در آشپزخانه است.

ساید بای سایدها خیلی از مجموع یک یخچال و فریزر کوچک‌تر نیستند و همچنان جای زیادی را در خانه اشغال می‌کنند. یخچال‌فریزرهای کلاسیک امرسان به صورت بالاپایین طراحی شده‌اند که با کمترین میزان اشغال فضا، یخچال و فریزر را در کنار هم قرار می‌دهد. اگر به ساید باید ساید علاقه‌ای ندارید و یخچال فریزر دو قلو هم آن چیزی نیست که مد نظر شما باشد، یخچال فریزر بالاپایین کلاسیک امرسان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

یخچال فریزر کلاسیک امرسان دو دستگاه در یک دستگاه
یخچال فریزر کلاسیک امرسان دو دستگاه در یک دستگاه

یخچال فریزر کلاسیک امرسان برای آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ

اندازه یخچال فریزر همیشه یکی از مواردی است که ممکن است باعث دردسر شود. اگر هرسال منزل خود را عوض نمی‌کنید، تنها کافی است یخچال فریزر را براساس ابعاد و اندازه آشپزخانه خود انتخاب کنید. اما اگر هرسال مجبور به تعویض منزل خود هستید و نمی‌دانید که آشپزخانه منزل بعدی‌تان چه ابعاد و اندازه‌ای دارد، باید وسایلی را خریداری کنید که در آینده برای شما مشکل‌ساز نشود. یخچال فریزر یکی از بزرگ‌ترین وسایل خانه است که معمولا در آشپزخانه فضای مشخصی دارد و اگر ابعاد آن فضا با اندازه یخچال فریزر شما متناسب نباشد، احتمال به صورت جدی دچار مشکل خواهید شد.

بیشتر بخوانید: برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی امرسان

امرسان در طراحی یخچال فریزر کلاسیک به این نکته توجه کرده و تلاش کرده تا محصولی را طراحی کند که حتی در کوچک‌ترین آشپزخانه‌ها هم به خوبی قرار بگیرد و مشکلی از بابت ابعاد و اندازه نداشته باشد. البته این بدان معنی نیست که امرسان در این یخچال‌فریزرها از طرفیت دستگاه کم کرده، نه. یخچال‌فریزرهای کلایک 16 فوت امرسان کاملا برای یک خانواده 3 تا چهار نفره مناسب است. همچنین یخچال فریزر کلاسیک 20 فوت امرسان برای خانواده‌های 4 و 5 نفره کافی و مناسب است.

ویژگی‌های ظاهری یخچال فریزر کلاسیک امرسان

یکی از مهم‌ترین نکاتی که امرسان در طراحی یخچال فریزرهای رنگی و کلاسیک خود به آن توجه کرده، حذف گوشه‌ها و افزودن انحناء به ساختار بدنه یخچال است. این نکته که در طراحی نوین محصولات هم به آن اشاره شده، باعث می‌شود تا فردی که در مقابل یخچال کلاسیک امرسان قرار می‌گیرد، به نوعی احساس آرامش و امنیت داشته باشد. علاوه بر این، حذف گوشه‌های نوک تیز در بدنه یخچال، کاربری و باز و بسته کردن درب را هم آسان‌تر کرده‌است.

استفاده از دستگیره‌های کشیده نکته دیگری است که در زیبایی ظاهری آن نقش داشته‌است. این دستگیره‌ها به خوبی توی دست جا می‌شوند و هر فردی در تمام گروه‌های سنی می‌تواند به آسانی و با صرف کم‌ترین نیرو می‌تواند درب یخچال را باز کند. همچنین این دسته‌های کشیده، با طراحی کشیده بدنه همسو است و همان حس و حال آرامش و امنیت را به چشمان شما هدیه می‌کند.

ویژگی‌های ظاهری یخچال فریزر کلاسیک امرسان
ویژگی‌های ظاهری یخچال فریزر کلاسیک امرسان

رنگ‌بندی متنوع یخچال کلاسیک امرسان

وقتی برای خرید یخچال فریزر به مغاره مراجعه می‌کنید، غیر از برندها و مدل‌های مختلف، چه نمونه رنگ‌هایی را می‌توانید انتخاب کنید؟ سفید، نقره‌ای و احتمالا خاکستری گزینه‌های پیش روی شما است. امر اگر آشپزخانه شما براساس رنگبندی دیگری طراحی شده باشد و شما نتوانید یخچال فریزر را که یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین وسایل آشپزخانه است، به رنگ دلخواه خود خریداری کنید، مسلما احساس خوبی نخواهید داشت.

امرسان در طراحی یخچال‌ فریزهای کلاسیک خود تلاش کرده تا مجموعه متنوعی از رنگ‌بندی مختلف را برای انواع سلیقه‌ها طراحی کنید. یخچال فریزر کلاسیک 16 فوت امرسان در رنگ‌های قرمز، زرد، آبی، صورتی و مشکی و برای سلیقه‌های متنوع طراحی شده‌است. یخچال فریزر 20 فوت کلاسیک امرسان هم با رنگ‌های آبی فیروزه‌ای، نارنجی، زرد و مشکی، برای انواع سلیقه‌ها یک راه‌حل زیبا دارد.

بیشتر بخوانید: بررسی اجاق گاز امرسان

جمع‌بندی

سالیانی‌ست که آشپزخانه‌های ما مملو از لوازم متنوع برقی به رنگ‌های سفید و نقره‌ای است و هرچقدر هم طراحی ظاهری و نوع مدل یخچال فریزر متفاوت باشد، اما این رنگ‌های سفید و نقره‌ای انگار میهمان همیشگی آشپزخانه‌های ما هستند. البته که بسیاری از مصرف‌کنندگان به رنگ سفید و نقره‌ای علاقه‌مندند و سادگی و زیبایی آن را می‌پسندند.

اما اگر دکوراسیون خانه شما تم قرمز یا زرد و نارنجی داشت، آن موقع قرار دادن یک یخچال فریزر سفید، می‌تواند یک تنه تمام دکوراسیون شما را نابود کند. مدل‌های مختلف یخچال کلاسیک امرسان با طراحی نوستالژیک و تنوع در رنگ‌بندی، برای پاسخ‌دهی به همین نیاز طراحی شده‌است. اگر به یک یخچال سفید و معمولی و ساده علاقه دارید و یا می‌خواهید یک یخچال فریزر کلاسیک قرمز رنگ امرسان را در کنار سایر وسایل قرمز آشپزخانه‌تان قرار دهید، امرسان برای هرکدام از این موارد، یک یخچال فریزر مناسب دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا