معرفی محصول

همه چیز درباره پاکت جاروبرقی امرسان

پاکت جاروبرقی امرسان کیفیت بسیار بالایی دارد و همین مساله خریداران این جاروبرقی را مجاب می‌کند تا همیشه به مقدار کافی از این پاکت‌ها در اختیار داشته باشند. به طور کلی پاکت جاروبرقی نقش بسیار مهمی در عملکرد جاروبرقی‌ها ایفا می‌کند و اگر از کیسه‌های بی کیفیت و درجه دو برای وسیله خودتان استفاده نمایید نمی‌توانید انتظار بهترین عملکرد را هم از جاروبرقی خودتان داشته باشید.

امرسان، برندی است که در چند دهه اخیر حضور چشمگیری در خانه‌های ایرانی داشته است. سال‌ها پیش این کارخانه فقط مشغول تولید یخچال بود و در سالیان اخیر به یک برند مهم در تولید انواع لوازم خانگی تبدیل شده است. یکی از محصولاتی که امرسان تولید می‌کند، جاروبرقی است. فناوری‌هایی که امرسان برای طراحی و ساخت این محصولات بکار می‌برد کیفیت ساخت آن‌ها را به طرز چشمگیری بالا برده و به همین خاطر، مشتریان انتظار زیادی از این وسایل دارند.

جاروبرقی امرسان نیز به همین منوال توان رقابت با بسیاری از جاروبرقی‌های خارجی را دارد و خانواده‌هایی که انتخاب‌شان خرید جاروبرقی امرسان بوده را کاملا خوشحال ساخته است. برای اینکه درباره پاکت جاروبرقی امرسان اطلاعات کافی بدست آورید، حتما با ادامه این مطلب همراه امرسان باشید.

راهنمای خرید پاکت جاروبرقی امرسان
راهنمای خرید پاکت جاروبرقی امرسان

ویژگی‌های پاکت جاروبرقی امرسان

شما وقتی تصمیم به خرید جاروبرقی می‌گیرید، چه ملاک‌هایی جهت انتخاب دارید؟ آیا قدرت مکش جاروبرقی برایتان مهم‌ترین شاخص است؟ آیا میزان صدا، فیلتراسیون و البته، طراحی شیک و زیبای این دستگاه برایتان به آن اندازه اهمیت دارد؟ بهتر است بدانید تعداد زیادی از این شاخص‌ها کاملا تحت تاثیر پاکت جاروبرقی قرار دارند.

عملکرد محصولات جاروبرقی امرسان هم مستقیما متاثر از این پاکت‌ها است. پاکت جاروبرقی کمک می‌کند موتور با نهایت توان خودش مکش را انجام دهد. چنانچه از پاکتی بی کیفیت استفاده کنید، اگر بهترین موتور هم در دستگاه شما تعبیه شده باشد باز هم توان مکش آن پایین خواهد بود. برای ساخت پاکت جاروبرقی امرسان از متریال درجه یک استفاده شده و نوع طراحی آن به گونه‌ای است که همه توانایی مکش موتور دستگاه را بکار می‌گیرد و سطوحی که جارو می‌کشید را از وجود هر نوع زباله ریز و درشتی پاک می‌کند.

یک نکته مهم دیگر هم از این بابت وجود دارد و آن کمک پاکت به عمر موتور جاروبرقی است. پاکت‌های باکیفیتی نظیر پاکت محصولات امرسان از آنجایی که اجازه نمی‌دهند به موتور فشار وارد شود به افزایش عمر موتور کمک می‌کنند. این در حالی است که یک پاکت بی کیفیت به قدری موتور را تحت فشار قرار می‌دهد که عمر آن روز به روز کوتاه‌تر می‌شود.

مزیت بعدی پاکت‌های ساخت امرسان به فیلتراسیون بالای آن‌ها مربوط می‌شود. پاکت‌ها از الیافی ساخته می‌شوند که به اندازه‌ای مشخص دارای درزهای بسیار ریز هستند. این درزها باید به قدری باشد که فقط هوا از آن‌ها خارج شود و در عین حال، تمامی زباله‌هایی که توسط هوا به داخل محفظه کشیده شده‌اند اجازه خارج شدن را پیدا نکنند. در ساخت پاکت‌های غیرارژینال و درجه دو از الیاف غیراستاندارد استفاده می‌شود. به همین خاطر است که هرقدر شما سطوح مختلفی را جارو می‌کشید، باز هم متوجه می‌شوید که سمت دیگر جاروبرقی پر از گرد و خاک شده است.

چرا که همراه با هوا، مقداری گرد و خاک نیز از دستگاه خارج می‌گردد. اما اگر پاکت امرسان را داخل جاروبرقی امرسان تعبیه کنید، استاندارد بودن الیاف بکار رفته در آن‌ها اجازه چنین اتفاقی را نمی‌دهند. در نتیجه، کار جارو کشیدن را برای شما بسیار راحت‌تر و مطلوب‌تر می‌سازند. درصد بالای فیلتراسیون یکی از نکاتی است که باید موقع خرید پاکت جاروبرقی به آن توجه داشته باشید. این عدد در مورد پاکت جاروبرقی امرسان در حدود 99 درصد است.

علاوه بر درصد فیلتراسیون، چند لایه بودن پاکت هم در کیفیت نهایی عملکرد دستگاه مستقیما تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال، اگر به ماسک‌هایی که طراحی می‌شوند دقت کنید، ماسک‌های استاندارد از حداقل 3 لایه تشکیل شده‌اند. لایه‌بندی به این شکل موجب می‌گردد تا ضمن اینکه به راحتی تنفس می‌کنید هیچ نوعی از آلودگی موجود در هوا وارد شش‌های شما نشود.

همچنین، لایه رویی به صورت ضدآب عمل می‌کند تا در مواقع بارش باران یا پاشیده شدن آب به صورت‌تان، کیفیت ماسک کاهش پیدا نکند. این مثال، در مورد لایه‌بندی پاکت‌های جاروبرقی نیز تاحدودی صدق می‌کند. یک پاکت خوب به گونه‌ای لایه‌بندی شده که توان ساکشن دستگاه را به همراه درصد جذب و فیلتراسیون افزایش دهد اما؛ هوا به راحتی از آن عبور کند و هیچ فشاری بر موتور وارد نگردد.

در مورد پاکت‌های جاروبرقی امرسان، درصد ساکشن 60 درصد است و همانطور که گفته شد، فیلتراسیون 99 درصد است. از مزیت‌های تخصصی این محصولات که بگذریم، به نصب راحت و آسان آن‌‌ها می‌رسیم. پاکت باید طوری طراحی شده باشد که بدون هیچ مشکلی بتوان آن را در قسمت مورد نظر تعبیه کرد. اگر پاکت را نتوان به آسانی نصب نمود و از آن مهم‌تر، اگر پاکت محکم و سفت داخل دستگاه فیکس نگردد، تمام زحمات شما را برای جاروکشیدن بر باد خواهد داد. حین کار با پاکت‌های ساخت امرسان به خوبی متوجه کیفیت بالای طراحی آن‌ها خواهید شد.

تمامی ویژگی‌های یاد شده کمک می‌کنند تا خانه خود را به راحتی و با کیفیت بالا جارو بکشید و در ضمن، عمر جاروبرقی‌تان برای مدتی طولانی تضمین خواهد شد.

ویژگی‌های پاکت جاروبرقی امرسان
ویژگی‌های پاکت جاروبرقی امرسان

خرید پاکت جاروبرقی امرسان

بهترین راه برای خرید پاکت جاروبرقی امرسان مراجعه به نمایندگی‌های امرسان است. این محصولات در سه بسته مختلف به فروش می‌رسد. بسته 12 عددی بسته ویژه است. چرا که این کیسه‌ها به همراه فیلتر محافظ موتور عرضه می‌شوند و همچنین، می‌توانید از تخفیف ویژه هم بهره‌مند شوید.

بسته 8 عددی شامل 8 پاکت که از الیاف ضد حساسیت ساخته شده‌اند تشکیل می‌شود. بسته سوم نیز 4 عددی است و از الیاف ضد حساسیت تولید می‌شوند. در نتیجه، می‌توانید بر اساس میزان نیاز خودتان و قیمتی برایتان مناسب‌تر است یکی از این 3 بسته را تهیه کنید. خرید کردن محصولات مختلف از امرسان مزیت‌های خاص خودش را دارد. شما هم از کیفیت بالا و هم از قیمتی بسیار مناسب برخوردار می‌شوید. علاوه بر این‌ها، می‌توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی سفارش خود را اعلام کنید و در کوتاه‌ترین زمان محصول را دریافت نمایید. 

پاکت یا همان کیسه جاروبرقی یکی از پرفروش‌ترین محصولات در بین لوازم مصرفی خانواده‌هاست. بسیاری از خریداران این محصول سوالات زیادی دارند که به سختی می‌توانند پاسخ آن سوالات را پیدا کنند. مثلا، بسیاری درباره میکروفیلترها می‌‌پرسند و می‌خواهند بدانند که  آیا استفاده از میکروفیلتر برای پاکت جاروبرقی امرسان ضروری است یا نه!

همانطور که گفته شد در کیسه‌های 12 عددی یک فیلتر محافظ موتور که  از همان مدل میکروفیلتر ها هستند نیز قرار دارد. اما برای کیسه‌های 4 یا 8 تایی، می‌توانید برای هر 4 تا یا 8 تا، یک عدد فیلتر هم تهیه کنید. به عبارت بهتر، لازم نیست که به ازای هر پاکت یک فیلتر هم تهیه کنید.

خرید پاکت جاروبرقی امرسان
خرید پاکت جاروبرقی امرسان

خرید پاکت جاروبرقی امرسان دائمی یا یک بار مصرف

در حال حاضر دو نوع کیسه جاروبرقی در بازار وجود دارد. اولین مدل، کیسه‌های یکبار مصرف هستند که تقریبا پرفروش‌ترین نوع پاکت‌ها هستند. اما نوع دائمی به گونه‌ای است که می‌توانید در مدت زمانی طولاتی از آن استفاده کرده و با تمیز کردنش آن را آماده استفاده مجدد سازید. تقریبا تفاوتی از بابت کیفیت و عملکرد بین آن‌ها وجود ندارد و بیشتر بستگی به خودتان دارد.

اگر حوصله تمیزکردن پاکت‌ها را ندارید و حاضر هستید برای خرید پاکت جدید دائما هزینه کنید، می‌توانید پاکت یک بار مصرف بخرید. اما اگر اهل صرفه‌جویی هستید، یک پاکت دائمی بخرید و همان را برای مدتی طولانی داخل دستگاه بگذارید.

قیمت پاکت جاروبرقی امرسان

جاروبرقی‌های امرسان یکی از باکیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین جاروبرقی‌های ایرانی هستند که در بازار می‌توانید پیدا کنید. بخاطر همین کیفیت بالا و عملکرد قابل قبول آن‌هاست که مشتریان بسیاری زیادی هم پیدا کرده‌اند و حالا در بسیاری از خانه‌ها می‌توانید این دستگاه را با برند امرسان مشاهده نمایید. برای اینکه از این وسیله بهترین بهره را ببرید و توان مکش آن را به اوج برسانید، خرید پاکت اصل و ارژینال ضرورت دارد.

پاکت‌هایی که امرسان تولید می‌کند بخاطر اینکه از بهترین الیاف ساخته شده‌اند و قابلیت‌ها و ویژگی‌های مثبت زیادی دارند، بهترین گزینه برای قرار دادن داخل جاروبرقی امرسان است. قیمتی که برای این کیسه‌ها پرداخت می‌کنید در برابر کیفیتی که به شما ارائه می‌کنند قیمتی بسیار مناسب است. این کیسه‌ها عموما چند لایه‌اند، دارای فیلترهای ویژه‌ای هستند و از الیافی بسیار باکیفیت تولید شده‌اند.

نتیجه این است که وقتی از آن‌ها برای جاروکشیدن کمک می‌گیرید، جاروبرقی شما با نهایت توان عملیات مکش را انجام می‌دهد. علاوه بر آن، قدرت جذب این کیسه‌ها بسیار زیاد است و اجازه نمی‌دهند که زباله‌ها و گرد و خاکی که وارد کیسه شده‌اند از آن خارج گردند. در نتیجه، جاروکشیدن شما با بالاترین سطح کیفیت انجام می‌شود.

اما به این نکته باید توجه داشته باشید که خرید پاکت جاروبرقی امرسان از نمایندگی‌های معتبر باعث می‌شود مناسب‌ترین قیمت را برای آن محصولات را بپردازید. اما اگر از فروشگاه‌های نامعتبر برای خرید این محصول اقدام کنید، این احتمال وجود دارد که قیمت پاکت جاروبرقی امرسان را بیشتر از قیمت رسمی تعیین کنند. پس، حتما این محصولات را از نمایندگی‌های امرسان خریداری کنید. لیست آن‌ها در وب سایت امرسان موجود است.

قیمت پاکت جاروبرقی امرسان
قیمت پاکت جاروبرقی امرسان

نحوه استفاده از پاکت جاروبرقی امرسان

اگرچه محصولاتی که امرسان تولید می‌کند، از جمله جاروبرقی‌هایش، کاربری راحتی دارند اما لازم است که نحوه استفاده از این پاکت‌ها را برای قرار دادن در داخل جاروبرقی شرح دهیم. اگر برای اولین بار می‌خواهید پاکت را داخل جاروبرقی قرار دهید و یا اگر فکر می‌کنید که تا الان به طرز اشتباهی این کار را انجام می‌داده‌اید؛ بهتر است به نکاتی که در ادامه آمده‌اند توجه نمایید.

برخی افراد برای اینکه مطمئن شوند کی باید پاکت جاروبرقی را خالی کرد، دائما درب دستگاه را باز و بسته می‌کنند و پاکت را از آن جدا می‌سازند. انجام این کار به صورت دائمی هم برای شما خسته کننده خواهد بود و هم درب جاروبرقی را بعد از مدتی دچار استهلاک می‌نماید. بنابراین، بهترین روش برای اینکه مطمئن شوید کی باید کیسه جاروبرقی را خالی کرد، توجه به عملکرد جاروبرقی و صدای آن است.

تا موقعی که پاکت نیازی به تخلیه نداشته باشد، وسیله شما به خوبی کارش را انجام می‌دهد و صدای ناشی از عملکرد جاروبرقی هم بسیار طبیعی است. اما به محض اینکه متوجه شدید اندکی از  قدرت مکش آن کم‌تر شده و صدایش نیز مثل همیشه نیست، بهتر است برای خالی کردن یا تعویض کیسه اقدام کنید.

نحوه استفاده از پاکت جاروبرقی امرسان
نحوه استفاده از پاکت جاروبرقی امرسان

تعویض کیسه جاروبرقی یک بار مصرف

چنانچه کیسه‌ای که داخل دستگاه قرارداده‌اید از نوع کیسه‌های یک بار مصرف است، وقتی که متوجه شدید کیسه پر شده است باید آن را جدا نموده و داخل یک پلاستیک قرارش دهید. سپس سر پلاستیک را گره بزنید تا هیچوقت گرد و خاک و زباله‌های داخلش بیرون نریزد و در نهایت، داخل سطل زباله بیندازید.

برای درآوردن کیسه و جداکردنش از دستگاه، قبل از هر چیزی یک روزنامه زیر جاروبرقی پهن کنید. خودتان را عادت بدهید که همیشه قبل از باز کردن کیسه زیر جاروبرقی یک روزنامه بیندازید چرا که تعویض یا تخلیه کیسه ممکن است اطراف را هم آلوده کند.

برای خارج کردن پاکت جاروبرقی امرسان کافی است محفظه‌ای که کیسه داخلش قرار دارد باز نمایید و سر کیسه را محکم بگیرید. سپس آن را آرام از داخل دستگاه خارج کنید. اگر کیسه را دیر خالی کرده باشید احتمالا حسابی پر شده و در این حالت خالی کردنش خیلی راحت نیست. با احتیاط آن را درآورید و داخل نایلون قرار دهید.

یک نکته مهم را در این مرحله مدنظر قرار دهید. گاه دیده می‌شود که افراد این کار را خیلی سریع و بدون توجه به پر یا خالی بودن کیسه انجام می‌دهند. ذکر این نکته از آن جهت اهمیت دارد که اگر کیسه داخل دستگاه هنوز پر نشده باشد اما شما بخاطر کاهش قدرت مکش یا تغییر صدا کیسه را خارج کرده باشید؛ می‌تواند به این معنا باشد که جاروبرقی‌تان دچار نقص فنی شده است. پس همیشه کیسه را دقیق مورد بررسی قرار دهید و از پر بودنش اطمینان حاصل نمایید.

نکته بعدی به عدم استفاده مجدد از کیسه جاروبرقی یک بار مصرف بازمی‌گردد. پاکت جاروبرقی امرسان اگرچه دارای کیفیتی بسیار خوبی است ولی؛ انواع یک بار مصرف آن فقط برای یک بار استفاده شدن تولید شده‌اند. این نکته درباره تمامی برندها صدق می‌کند و حتی پاکت‌های یک بار مصرف خارجی را هم نمی‌توان دوباره مورد استفاده قرار داد. اگر بخواهید این کار را انجام دهید، مطمئن باشید که توان جاروبرقی کاهش چشمگیری پیدا می‌کند و از آن بدتر، به موتور جاروبرقی هم آسیب می‌رسد.

وقتی هم می‌خواهید پاکت جدید را داخل جاروبرقی بگذارید، حتما گیره‌های آن را محکم ببندید و مطمئن شوید که کیسه در جایش دقیق تعبیه شده است. در دستگاه را هم به خوبی ببندید و یک لحظه دستگاه را روشن کنید تا از طبیعی بودن مکش و صدای آن خیالتان راحت شود.                           

تعویض کیسه جاروبرقی یک بار مصرف
تعویض کیسه جاروبرقی یک بار مصرف

خالی کردن کیسه جاروبرقی دائمی

اگر پاکت جاروبرقی امرسان شما از نوع دائمی است، برای خالی کردنش همانند نوع یک بار مصرف باید عمل کنید. ابتدا زیر دستگاه یک روزنامه پهن کنید و یا اینکه داخل حیاط این کار را انجام دهید. سپس، درب دستگاه را باز کرده، کیسه را از محفظه خارج نمایید. آن را ذره ذره داخل نایلون تخلیه نمایید و از خالی شدن کامل کیسه اطمینان حاصل نمایید.

از اینجا به بعد، باید به دو نکته مهم حواس‌تان باشد. اول از همه، حتما دهانه کیسه را با دستمال نمناک پاک کنید. داخلش کیسه را به خوبی بررسی کنید تا مبادا چیز خاصی داخلش گیر نکرده باشد. برای مثال، اگر یک تکه فلزی داخلش مانده باشد و آن را خارج نکنید احتمالا باعث پارگی کیسه خواهد شد. با پاره شدن کیسه حین جاروکشیدن، تمام زباله و گرد و خاکی که داخلش است به بیرون می‌ریزد و حسابی شما را دچار دردسر می‌سازد.

نکته دوم، شستن کیسه است. بهتر است آن را هر از گاهی بشویید. برای اینکه بدانید چگونه بهتر است این کار را انجام دهید، به دفترچه راهنما مراجعه نمایید. نحوه شستن پاکت جاروبرقی امرسان از نوع دائمی عموما به این صورت است که آن را با آب گرم (نه جوش نه سرد) بشویید و با دقت هم این کار را بکنید. سعی کنید منافذش را از همه گرد و خاک‌هایی که در طول زمان جا گرفته‌اند خالی کنید. سپس کیسه را روی بند قرار دهید تا خشک شود.

نوع قرار دادن آن داخل دستگاه، پس از خشک شدنش، مانند کیسه یک بار مصرف است. از محکم بودن کیسه درون جاروبرقی کاملا مطمئن شوید و اتصالات مربوط به آن را سفت ببندید.

خالی کردن کیسه جاروبرقی دائمی
خالی کردن کیسه جاروبرقی دائمی

نتیجه‌گیری: همه چیز درباره پاکت جاروبرقی امرسان

در این مقاله سعی کردیم همه نکاتی را که برای آشنایی با کیسه جاروبرقی امرسان نیاز دارید بدانید مطرح کنیم. خرید کیسه جاروبرقی امرسان، قیمت پاکت جاروبرقی امرسان، نحوه استفاده از آن و روش خارج کردن یا قراردادنش داخل جاروبرقی، از جمله مواردی بودند که در این مطلب بصورت مفصل مورد بررسی قرار گرفتند.

به صورت کلی، طرز کار با پاکت جاروبرقی امرسان سخت نیست. چرا که کاربری جاروبرقی‌های امرسان بسیار آسان است و خارج کردن و قرار دادن کیسه آن‌ها هم به سادگی انجام می‌شود. بسته به نوع کیسه- دائمی یا یک بار مصرف- باید برای تخلیه یا تعویض آن اقدام کنید. هنگام خرید این کیسه، باید از بین بسته 12 عددی یا بسته 8 و یا 4 عددی، یکی را انتخاب کنید. بسته 12 تایی هم تخفیف ویژه دارد و هم اینکه یک فیلتر مخصوص داخلش گذاشته‌اند. اما اگر یکی از دو بسته 8 و 4 عددی را می‌خواهید بخرید، توصیه می‌کنیم به ازای هر بسته یک فیلتر مخصوص محافظت از موتور را هم خریداری نمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا